reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Aśku bidulo. może uda Ci się dzisiaj w ciągu dnia trochę odpocząć.
pod warunkiem, że przekimam się w pracy :-D

a wieczorem szykowanie Mikołaja ;-)
hmmmm, co tym razem zrobimy ;-) tak wyglądała wizyta w poprzednim roku ;-)
486169_453641361350032_1120763185_n.jpg
całe mieszkanie mi zapaskudził ten Mikołaj :-D
dwa lata temu było podobnie, ale na mniejszym odcinku :-D
 

Załączniki

  • 486169_453641361350032_1120763185_n.jpg
    486169_453641361350032_1120763185_n.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 61
Funia no niestety trzeba pracowac, zeby za cos zyc :) teraz jeszcze ok bo jakos przeboleje to moje zmeczenie i niewyspanie, ale najbardziej mi smutno jak sobie pomysle, ze bede musiala zostawic takiego prawie rocznego dzidziusia i wrocic do pracy :(

Milva zazdroszcze sniegu ;) fajny pomysl z tym teatrem dla dzieciakow :)

Asku super pomysl z tymi sladami Mikolaja :):)
 
Hahahahahah, dobry ten Mikołaj, tylko brudas:pPP

Ja, jakieś 3 lata temu powiedziałam Jankow, że Mikołaj prezentów nie przynosi. Usłyszałam, że zepsułam mu dzieciństwo i pewnie tak było.

Tym razem będę udawać tak długo jak się da. Nawet jak mały będzie tylko udawał, że wierzy:p

gwiazdeczka rozumiem Twój ból:( Ja muszę wrócić do pracy po 26 tygodniach, czyli maluch będzie miał 6 miesięcy. a aesthete z tego co pisała, wraca po 20 tygodniach do pracy:(
 
MAKAO my mamy nadzieję, że Mrówek będzie wierzył bardzo bardzo długo ;-)



a żeby nie było, rano poparzyłam rękę parą z czajnika :wściekła/y: złe dni nastały dla mnie ;-)
 
ASku to masz przechlapane;/ mi gin na wymioty kazala vbrac komplet witamin b lub B6...
nie bralam sa jeszcze ale rzadziej niz w 1 trymestrze, co do lampek tez kupilam 2 WI byl nimi zachwycony, a pomysl na mikolaja na przyszly rok dalas mi super;-) bo w tym roku idziemy do tzw Domu Wiesniaka na naszej wsi jest organizowany do wszystkich dzieci;-)

Diabliczka
zgadzam sie z Makao...3 maj sie tule

Milva fajnie ze u Was snieg;-)

Gwiazdeczka jakbym sie dobrze czula tez bym pracowala tak chcialam w 1 ciazy ale za to ze zaszlam dali mnie na przymusowe l4 i nie przedluzyli umowy bo 3 lata wczesniej nie bylo w rozmowie kwalifikacyjnej gadki ze zajde w ciaze;/ dzis widze ze upadl u nas ten sklep, niestety w tej nie dalalbym rady z samopoczuciem..
 
No jakos dotarlam do pracy mimo tego wiatru.
Popijam kakao i mam cicha nadzieje, ze dzien mi zleci :p
Jestem w bardzo dobrym humorze, bo dostalam bonus do wyplaty, ktorego sie nie spodziewalam, a maz zwrot nadplaconego podatku i ekstra kasa na swieta jak znalazl :D

gwiazdeczka a to jak masz znajoma krawcowa to inna bajka :) Kiedy tez zagladalam na jakas stronke z ciuchami z Tajwanu czy innego azjatyckiego kraju i masakra jak tanio! Bylam w szoku :D Tylko balam sie troszke zamowic czy napewno mi wysla. A co do walniecia glowa w klawiature to tez mam ochote :D

funia ja mam prace beztresowa przy komputerze w biurze wiec planuje pracowac do marca :) Nie musze sie wysilac fizycznie i przerwy robie sobie wtedy kiedy chce wiec jest dobrze ;)

Asku wspolczuje, ze tak mecza Cie te wymioty i pogratulowac synka, ze tak dba o mame :) Swoja droga moj maly mezczyzna tez jak widzi, ze zle sie czuje to zaraz zmartwiony, przytula mnie, caluje :D Ale masz super pomysly z tym mikolajem :D

mi_lva w Irlandii juz wieje :/ i ma wiac jeszcze gorzej.
 
Witajcie!
nie zaglądałam do Was, bo Aleksander ma szkarlatynę; gorączkował i był strasznie marudny - cały dzień bajki oglądał na komputerze :/
już jest lepiej, objawy ustępują, apetyt wrócił do normy. Tylko, że z domu do środy nie możemy wychodzić :(
Ja podłapałam zapalenie gardła. Poza tym chyba nie jest najgorzej.

Czujecie już ruchy Maleństw? ja miałam w nocy wrażenie, że w brzuchu miałam wielką pardubicką.. a może mi się śniło? :p
A najbardziej męczące jest wstawanie do WC w nocy. Dziś padł rekord: 7 razy...

Trzymajcie się ciepło!
 
reklama
Lena narobiłaś mi smaka na kakao. idę sobie zrobić:)
mi też! aż pomyślałam - mleko w pracy mam :tak: ale skąd wezmę kakao i jak to mleko podgrzeję ;-) z podgrzaniem już wymyśliłam - w ekspresie :-D tylko skąd to kakao :dry:


nie zaglądałam do Was, bo Aleksander ma szkarlatynę; gorączkował i był strasznie marudny - cały dzień bajki oglądał na komputerze :/
już jest lepiej, objawy ustępują, apetyt wrócił do normy. Tylko, że z domu do środy nie możemy wychodzić :(
Ja podłapałam zapalenie gardła. Poza tym chyba nie jest najgorzej.

Czujecie już ruchy Maleństw? ja miałam w nocy wrażenie, że w brzuchu miałam wielką pardubicką.. a może mi się śniło? :p
A najbardziej męczące jest wstawanie do WC w nocy. Dziś padł rekord: 7 razy...
zdrowia, zdrówka dla Aleksandra (boskie imię :tak: ) ... mam nadzieję, że wy nie podłapiecie tego cholerstwa ... kolega z pracy podłapał szkarlatynę od synka i przez miesiąc był na zwolnieniu :szok: dodatkowo dla kobiet w ciąży obecność szkarlatyny w domu nie jest wskazana ...
ruchy czujemy :tak: kopniaki również ;-) już zapomniałam jak to jest :-D a tu proszę ;-) z rana rodzeństwo Mrówka dawało mi znać o sobie ;-)
 
Do góry