reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Czesc dziewczyny
Dawno mnie nie bylo ale moze jeszcze sobie ktos przypomni :)
ostatnio mam tyle pracy ze juz nie mam czasu pisac na bb a w domu z kolei wysiadl komputer.
Teraz m mi kupil tableta na swieta wiec wrocilam do was:)
Jestem wiecznie zmeczona budze sie OK 4 rano na siku I juz nie moge zasnac.
Jak na razie przybylo mi 4,5 kg od poczatku ciazy a moj organizm domaga sie cukru jak szalony

Straciatella witaj spowrotem! Odpoczywaj ile mozna.

Szuszunie trzymaj sie oby wszystko szybko poszlo,

No to teraz postaram sie byc na bierzaco. :D
 
reklama
Witam.
Ja zaraz do pracy wychodzę, a wiatr tak tu wieje, że szok.
Dobrze, że już czwartek. Tylko jeden dzień do weekendu :D

aesthete ja choinkę zamówiłam, ale sztuczną i czekam aż przyjdzie, bo najchętniej już bym ubrała :D W tamtym roku miałam żywą, ale źle to wspominam :p


diabliczka kochana Twój mąż zapewne jeszczę się nie oswoił z myślą, że naprawdę będziecie mieć dziecko albo dopiero to do niego dociera. No i faceci są mało delikatni i czasem potrafią coś palnąć. Dla niego to też nowa sytuacja, a my kobietki jesteśmy w ciąży mega wrażliwe i duo rzeczy strasznie wyolbrzymiamy. Wiem po sobie ;) Postarajcie się zorganizować jakiś dzień lub wieczór tylko dla siebie. Przytulajcie się i miejcie ten czas tylko dla waszej dwójki :* Będzie dobrze kochana!


Danusia ja Cie pamiętam :) U mnie wstawanie w nocy na siku też na tapecie ;)
 
Witam!

Ja juz w pracy, ale jestem spiacaaa, zaraz chyba walne glowa na klawiature i pojde spac :D:D:D nie no niestety nie da rady bo duzo dzis roboty :)

Dzis po pracy jade kupic rodzicom i mezowi drobny prezent na mikolaja jutrzejszego, a pozniej zobaczymy jak sie bede czula, jesli ok to bedzie sprzatania ciag dalszy.

Lena nie balam sie, bo znajoma krawcowa zrobila pomiary i obiecala, ze jak cos bedzie nie tak to mi ja uratuje. Ale przyszla idealna wiec bylam zadowolona. A tu w sklepach mi sie zadna suknia nie podobala, nie dosc, ze takie nie ladne te suknie, wszystkie na jedno kopyto to jeszcze drogie, ze glowa boli :/

Diabliczka biedaku :(:( nie martw sie, na pewno bedzie dobrze, musisz porozmawiac z mezem wytlumaczyc mu, ze do wszystkiego podchodzisz teraz emocjonalnie itd. A jak nie pomoze to jedz do rodzicow na tydzien, dwa, odpocznij i zobaczysz, poczujesz sie lepiej :*

Danusia witaj spowrotem :) ciesze sie, ze wszystko u Ciebie w porzadku :)
 
Dzień doberek.Mam pytanie odnośnie tej krwi pępowinowej,czy w każdym szpitalu istnieje coś takiego?Czy to jest płatne?Poszukam na necie ,ale jak coś wiecie to proszę o informację.Jak Wy to robicie ,że jeszcze pracujecie?Dbajcie o siebie i Maluszki,pomimo zdobytych kilogramów jesteśmy najpiękniejsze na świecie ,pa.
 
Dzień doberek.Mam pytanie odnośnie tej krwi pępowinowej,czy w każdym szpitalu istnieje coś takiego?Czy to jest płatne?Poszukam na necie ,ale jak coś wiecie to proszę o informację.Jak Wy to robicie ,że jeszcze pracujecie?Dbajcie o siebie i Maluszki,pomimo zdobytych kilogramów jesteśmy najpiękniejsze na świecie ,pa.

To Ty sama zamawiasz sobie zestaw do pobrania krwi pępowinowej i uprzedzasz o tym położną przed porodem. Zanim jednak wyślą Ci ten zestaw, podpisujesz z nimi umowę. To jest fajna sprawa, sama chętnie bym z tego skorzystała, niestety bardzo, bardzo kosztowna...

Poczytaj tutaj https://www.pbkm.pl/cennik
 
hej dziewuszki :tak:
a jednak wczorajsza barbórka nie była za wspaniała :-( jedynir zaksięgowanie barbórki na koncie troszkę łagodzi wczorajszy dzień ;-)
ból masakra ... wymiotowanko mi się do tego dołączyło, zwracałam wszystko, razem z tabletkami przeciwbólowymi :dry: nic nie mogłam łyknąć, bo od razu leciałam :dry: biedny Mrówek był świadkiem mojego jednego wymiotowanka, przeraził się troszkę ... powiem wam, że ładnie się mną zajmował ;-) bo ślubny był akurat miał spotkanie wspólnoty naszej :sorry:
noc do tyłu, ból budził, pragnienie też ... bałam się brać i pić cokolwiek, by zaś nie wymiotować ;-) niewyspana jestem ... a poszłam spać przed 20 :eek:

poranek nawet ciepły :-D +4! dzisiaj ma dziać się - spadek ciśnienia o 20 hPa :szok: do tego wiatry, deszcze marznące :szok: no ciekawe jak ja to przeżyję ;-)


SAGA buziaczki!
 
witam przy śniadanku za oknem śnieg:-D ale już topnieje bo na +:-(słyszałam właśnie że dziś ma się strasznie dziać wichury zamiecie śnieżne:szok:
Straciattella super że już jesteś z nami oby to był koniec przygód odpoczywaj ile się da jesteśmy z tobą:tak::-D
bajka07 ja biorę prenatal:tak:
Szuszunia trzymam kciuki żeby szybciutko wyszła ze szpitala cała i zdrowa:-)
futurystka też mamy tą gre w biedronce była za 50zł:-D fajna zabawa ze znajomymi:tak:
diabliczka00 kurcze niektórzy faceci są tacy mało wrażliwi :eek: ale głowa do góry może wreszcie dojdzie do niego że teraz wszystko się zmienia że potrzebujesz miłości okazywania jej :tak:

zaraz wybieram się do biedronki po paluszki rybne jakoś tak ochota mnie naszła:zawstydzona/y: wczoraj byli rodzice i siostra :happy2:
a jutro wybieramy się z dzieciakami do teatru na balet "dziadek do orzechów" taki spektakl dla dzieci zobaczymy czy im się spodoba:-D
 
hej dziewczynki:)

Aśku bidulo. może uda Ci się dzisiaj w ciągu dnia trochę odpocząć.

diabliczka faceci czasami zachowują się jak ogry:( zgadzam się, że my ciężarówki wiele rzeczy wyolbrzymiamy i reagujemy zbyt emocjonalnie. ale.. są granice. między innymi granice przyzwoitości. nie podoba mi się to, że Twój facet najpierw Cię obraża, a później jako ten przewspaniały pocieszyciel w płaczu utula. dorosły człowiek musi brać odpowiedzialność za swoje słowa. i nikt absolutnie nie ma prawa naruszać Twojej godności. jeżeli tego potrzebujesz, to może faktycznie pojedź sobie do rodziców, odpocznij. może to też da coś Twojemu chłopu do myślenia. Jeśli nie chcesz jechać, to niech się zachowuje jak człowiek. I niech Cię szanuje. I niech Ci rycerzuje. Bo na to zasługujesz. I już.
 
a jutro wybieramy się z dzieciakami do teatru na balet "dziadek do orzechów" taki spektakl dla dzieci zobaczymy czy im się spodoba:-D
Mrówek bardzo lubi chodzić do teatru :-D a na balecie była znajoma z córką ;-) i bardzo się wymęczyli :-D

a w biedronce kupiłam Mrówkowi taką mała lampkę ledową :-D i wiecie, że superowo wygląda? muszę więcej kupić ;-)
i10.jpg
 

Załączniki

  • i10.jpg
    i10.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry