reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Karmelowa sto lat dla malego przystojniaka :* a z tymi rodzicami co wysylaja chore dzieci do szkoly/ przedszkola to masakra.. biedne dziecko zamiast zdrowiec to sie gorzej meczy :/

Lena no ja tylko (albo az) 8 godzin pracuje.

Bajka mnie tez sie nic nie chce :/ najchetniej to bym przelezala caly dzien pod kolderka i zajadala sie kwasnymi haribo i mandarynkami na zmiane :D
 
reklama
No.. Dogodziłam sobie iście po królewsku :D

Fasolka po bretońsku za mną od miesiąca chodziła a dziś w końcu się za to wzięłam...

Klusce chyba też smakowało...albo już fasolka do jelit dotarła:eek: w każdym razie rewolucja :-)


Pierworodny dziękuje e-cioteczkom za życzenia i uściski i zaprasza na herbatkę i racuszki :) za godzinę będę smażyć :-D
 
Jej jak ja chce juz do domu.. nie chce mi sie tu dzisiaj w ogole siedziec.

gwiazdeczka
ja jestem 9 godzin w pracy, ale wliczona w to jest 1,5 godzinna przerwa ;) 15min rano, godzina na lunch i 15 po poludniu. Ale przewaznie jem przy biurko wiec od komputera nie odchodze :p
 
gwiazdeczka - ja ostatnio jadłam mandarynki bez przerwy, :-) a na kwaśne Haribo to dopiero zrobiłaś mi ochotę ;-)

Dwa podstawowe produkty mojej diety ostatnio ! ;D

Wróciłam od lekarza właśnie, smutno mi bo nie miałam usg i kolejne 4 tygodnie czekania na płeć :( Ale przynajmniej wiem że wszystko w porządku. ;)
waga +2 od ostatniej wizyty, a +3 wogole od początku ciąży, wiec super ;)
 
reklama
a ja 0 kg, najpierw chudłam a teraz od 3 tygodni stoję w miejscu- obtłuszczone boczki mi zniknęły, jem jak szalona, brzucho rośnie więc jest dobrze- widać niepotrzebnie się kiedyś na Dukanie męczyłam, bo trzeba było w ciążę zajść i schudnąć :-)
 
Do góry