reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Karmelowa, zaśpiewaj Natanielowi od nas 100 lat i wyściskaj :) a cukierki poproszę pocztą :D

No coś Ty.. dziecko i tak ma spaczoną psychikę przez geny i jeszcze mam się wokalnie na nim wyżywać? Aż taką sadystką nie jestem :-D
Dawaj adresa sypnę słodyczami :D

Makao ciuszki póki co dostałam same dziewczyńskie, więc mam nadzieję, że kluska nie odpierdzieli maniany i się urodzi bez klejnotów rodowych :D Bo już jej zapowiedziałam, że i tak w różu będzie się wozić :-D
 
reklama
No coś Ty.. dziecko i tak ma spaczoną psychikę przez geny i jeszcze mam się wokalnie na nim wyżywać? Aż taką sadystką nie jestem :-D
Dawaj adresa sypnę słodyczami :D

Makao ciuszki póki co dostałam same dziewczyńskie, więc mam nadzieję, że kluska nie odpierdzieli maniany i się urodzi bez klejnotów rodowych :D Bo już jej zapowiedziałam, że i tak w różu będzie się wozić :-D
Czyżbyś miała taki talent do śpiewania jak ja? :p jeszcze jak do liceum chodziłam, to chodziłam sobie po domu i śpiewałam aż w końcu tata do mnie "dziecko kochane, rób co chcesz, ale proszę cię - nie śpiewaj" :p a jak chcę M obudzić to śpiewam "wstawaj, szkoda dnia" do momentu aż nie wstanie :D

Myślałam że adres znasz ;) wiesz, jak Mikołaj :D
 
Hej :)

ja dzisiaj obudziłam się o 5 rano i już nie mogłam zasnąć (miałam straszny sen)...więc wstałam, zrobiłam Mężulkowi śniadanko do pracy i koło 9 znowu zasnęłam :-D i teraz jestem taka rozbita :-D

Czas się ruszyć i coś posprzątać ;-)
 
Czyżbyś miała taki talent do śpiewania jak ja? :p jeszcze jak do liceum chodziłam, to chodziłam sobie po domu i śpiewałam aż w końcu tata do mnie "dziecko kochane, rób co chcesz, ale proszę cię - nie śpiewaj" :p a jak chcę M obudzić to śpiewam "wstawaj, szkoda dnia" do momentu aż nie wstanie :D

Myślałam że adres znasz ;) wiesz, jak Mikołaj :D

Adres znam ale raczej przez komin się nie przecisnę :-D

Co do śpiewania.. no cóż..kiedyś K. stwierdził, że koty w marcu biją mnie na głowę w jakości wokalu :D Mam nawet gdzieś filmik, na którym podczas usypiania 2-miesięcznego Nataniela zaczynam śpiewać, i gdy tylko otwieram buzię, młody uderza w krzyk..:dry: dzieci są bezlitosne :-)
 
Adres znam ale raczej przez komin się nie przecisnę :-D

Co do śpiewania.. no cóż..kiedyś K. stwierdził, że koty w marcu biją mnie na głowę w jakości wokalu :D Mam nawet gdzieś filmik, na którym podczas usypiania 2-miesięcznego Nataniela zaczynam śpiewać, i gdy tylko otwieram buzię, młody uderza w krzyk..:dry: dzieci są bezlitosne :-)
Hahahaha :D proooszę, wyślij mi ten filmik na fb :D
 
karmelowa jak ja Cię rozumiem.a takich rodziców to normalnie bym pobiła. co mnie to obchodzi, że nie ma co zrobić. ja pierdziu. chciało babsko dziecko, to szuka rozwiązań a nie zdrowie nie tylko swojego, ale i iinnych dzieciaków naraża. wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
dobrze, że jesteś:) trochę się martwiłam. zazdroszczę worków ciuchów:)

najlepszego dla Nataniela:)

dziewczyny, naprawdę nikt nie ma kontaktu z Natuszką? pisałam do niej maila ale cisza:(

ja nie mam pojęcia co się dzieje z Natuszką.

Również sto lat dla Nataniela :)

co do chorób to powiem Wam, że wczoraj moja mama napisała mi smsa, że ich wzięło, moją 12-letnią siostrę, 10-letniego brata, jej partnera i ją, a jakiś czas temu biegunkę miał mój chrześniak mieszkający daleko od nich. Ale posyłać chore dziecko do przedszkola czy szkoły, to już chore... Masakra... Ci rodzice nie mają wyobraźni, aż mnie złość ogarnęła.

No coś Ty.. dziecko i tak ma spaczoną psychikę przez geny i jeszcze mam się wokalnie na nim wyżywać? Aż taką sadystką nie jestem :-D
Dawaj adresa sypnę słodyczami :D

Makao ciuszki póki co dostałam same dziewczyńskie, więc mam nadzieję, że kluska nie odpierdzieli maniany i się urodzi bez klejnotów rodowych :D Bo już jej zapowiedziałam, że i tak w różu będzie się wozić :-D

Ale Wam dobrze :) ja chyba nie mam co liczyć na żadną wyprawkę od kogoś z rodziny. Co prawda moja siostra cioteczna urodziła drugiego synka rok temu, ale pewnie wyprawkę trzyma dla swojego brata, niby oni nic nie mówią o dziecku i jego żona co jakiś czas wyjeżdża do Niemiec, a pracy tutaj za bardzo oboje nie mogą znaleźć, ale wiecie, lepiej trzymać dla rodzonego brata niż dla siostry ciotecznej... Niby moja przyjaciółka urodziła w maju, ale jej bratu jakoś niedługo też się urodzi dziecko, więc też na wyprawkę nie mogę liczyć, będę musiała sama kompletować, ale mam siostry więc myślę że pomogą :)

Nic mi się dzis nie chce, też tak macie? I tak szybko mi się humor zmienia... Ech... te hormony :)
 
i ja tez poproszę o filmik:pPP aesthete ​a Ty jesteś w tej grupie na fb?
Tak, jestem ;) ale ciężko udzielać się tutaj na forum, w grupie i jeszcze na fb :D

Spoko jak znajdę , bo gdzieś kiedyś na płyte było nagrane to wam wrzucę...

Może zyskam nowy fanów? :-D
myślę że na pewno ;) założymy Ci fanpage :D

Bajka, nie mów że Ci się nie chce, bo też mi się nie będzie chciało :D a póki co to mi się chce :p
 
reklama
Do góry