reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam majóweczki.
:-)
U nas dzien jak codzien. dziecko, obiad, sprzątanie i tak w kółko.:no:
A z pozytywnych rzeczy to ze zaczynam kompletować odzież ciążową!
Ostatnio dostałam dwa płaszczyki ciążowe od kuzynki M.:tak:

karmelowa- sto lat dla synka!! a filmik przesłodki!
ciąża blizniacza ok :) nadal bez wiedzy o płci :p

Odczuwam już regularne smyranie w brzuszku :-)
 
reklama
karmelowa sto lat dla pierworodnego:-)

my zaraz na roraty idziemy zrobiłam dzisiaj maji plansze na której będziemy rysować słoneczka za suche dni bo niestety moje dziecko jak przestalo sikac w dzień jak miała 1,5 roku tak teraz wrocila do zwyczaju nic nie pomaga wiec spróbujemy teraz plansze
 
karmelowa - mi też młody odstawia jakies fikołki, wczoraj mi zasnąć nie dał, jakbym pełno robaków miała w brzuchu, za przeproszeniem:-D.
ja mam łożysko na tylnej ścianie to chyba przez to.

Pampuszek - u mnie pierwsze usg pokryło się równiutko z OM więc nie mam problemu. z tego co sobie wyliczyłam dokładnie w owulacje trafiliśmy:tak:

bajka07 - u mnie jeszcze nie wiem co z wyprawką aczkolwiek koleżanka ma roczną córę i obiecała mi dać ciuszki po mniej,
ciocia ma wózek po chłopakach, szwagierka przewijak, wiec sie zobaczy, przyznam że mam nadzieje że coś się uzbiera bo na pewno nie będzie mnie stac na kupienie wszyskiego nowego:no:

Ja dzisiaj mam tragiczny dzień, rano przed wizytą u dentysty chciałam zjeść pomidorówkę bo szłam na plombowanie i nie wiedziałam kiedy zaliczę następny posiłek i niestety zupa utrzymała się tylko 5 min:-( tak wymiotowałam że spóźniłam się na wizytę.
Modliłam się żeby nie byli kontynuacji na fotelu ale jakoś dałam rade ale do teraz żołądek mnie boli:(
Nie wiem co zjeść żeby bylo dobrze:-(
Byłam odwiedzić koleżanki w pracy i wszystkie po kolei - ale ci brzuch urósł -:-) - w każdym pokoju ten sam zestaw pytań - następnym razem chyba jakieś zebranie zwołam żeby się nie powtarzać :-D, normalne w naszym babińcu (16 bab)

W tym roku będziemy mieli fajny prezent na mikołaja - podpisujemy akt notarialny na mieszkanie:-D
 
A ja jem kanapeczki z serkiem białym i truskawkami. ;-)

Lena - moje prezenty dla mamy i teściów już czekają zapakowane w szafie,:tak: dla mamy ładny szalik i rękawiczki,;-) dla teściowej zestaw kosmetyków (naprawdę bardzo fajnych),;-) a teściowi kable do ładowania akumulatora (bo mu się zepsuły), oraz czteropak piwa Tyskiego (bo mówi, że byłby najbardziej zadowolony) :-p

Readerle - fantastyczny prezent Mikołajowy. :-) Pozazdrościć ;-)

Iwonaimaja - Trzymam kciuki za "suche dni" :tak:
 
Ostatnia edycja:
mogę dolaczyc do was na fb bo mnie tam nie ma a chyba zrezygnje z pisania na forum

nie podoba mi się ze wiadomości tutaj czytają wszyscy dostałam dzisiaj wiadomość od kogos kto nie jest majowka 2014 i ma problem ze napisałam maji a nie mai
 
Witajcie! Ja dopiero do domu wrocilam. Padam normalnie. Jesli chodzi o fb do do kogo wyslac moj link,zebym mogla dolaczyc do grupy? I drugie pytanie mam odnosnie tego,czy znajomi beda widzieli,ze jestem w takowej grupie i co pisze?

Buzia dla Was
 
wkurzylam się bo wiem ze tutaj może wejść każdy ale żeby wysylac prywatne wiadomości bo mu się nie podoba ze zle napisałam to chyba przesada

ale chyba trzeba mnie dodac do grupy bo jak weszłam na linka do pisze ze strony nie znaleziono
 
reklama
iwonaimaja ale ktos ma tupet i problemy ze soba;/ pff sie wpierniczać...

ja mam suwaczek wg om bo według usg to synek jest ponad tydzien wiekszy :)
 
Do góry