reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Makao juz tez ja widziałam :-D wymiotowała to księżna Kate, ja się porzygałam:-D

ta grupa na fb to sie przyda póxniej jak będziemy wklejać zdjecia naszyc dzieciaków i nasze. Fb się prosto obsługuje, grupa ukryta, fajnie :-)
 
Cześć dziewczyny. od jakiegoś czasu Was czytam:) już dawno miałam do Was dołączyć ale jakoś tak czas leciał i nie zrobiłam tego:crazy: nie miałam odwagi, nigdy nie pisałam na żadnym forum :-D tak więc, termin mam na 3 maja, jest to moja pierwsza ciąża, udało się za 1 razem:-) mam 28 lat i połowy września jestem na L4:-(
 
Witaj ekona ! ;)

Pampuszek, odwagi, rodzice w najgorszym przypadku przez tydzień poburczą nad marnowaniem sobie życia, a poźniej będą się cieszyć razem z Tobą :)
 
Dziewczyny tak pisalyscie, ze jecie duzo mandarynek. Ja tez ostatnio wpadlam w szal, bo kupilam jedne i sie okazaly tak przepyszne, ze teraz codziennie kupuje ;) a to my na pewno mozemy w tak duzych ilosciach pozerac?;)

Zycze milego dnia:)

Lepsze to niż chipsy ;-) ALE pamiętaj, że mają dużo cukru :-(

Kiedy zamierzasz powiedzieć ? A Twoi rodzice wiedzą ?
Ja też mam 22 lata :) Ale juz jestesmy po slubie, od lipca, i kończe studia na inżynierce w lutym :) I chyba wszyscy się po nas spodziewali, ze szybko się zdecydujemy, ja jestem taka "matka polka" ;D Do trzydziestki chciałabym mieć dwójkę minimum :)))

Też tak mówiłam, mając 22 lata ;-) Mam 32 i w drodze pierwsze dziecko :cool2:
mieszkałam kiedyś w tym Szczytnie, moja siostra mieszka z rodziną w Szczytnie. ja Szczytno kocham:D


matko... mój były mąż nigdy nie stawał w mojej obronie. nie brał też strony rodziców ale.. milczał. twierdził, że nie będzie się wtrącał. M. jest zawsze po mojej stronie. nie wyobrażam sobie inaczej. jestem z M. więc bronię go przed całym światem. i oczekuję tego samego.

co do niekupowania niczego, żeby nie zapeszyć. moja matka raczy mnie takimi złotymi radami. mam je głęboko w dupie i chwalę się każdą kupioną błahostką. kiedy pyta "ale jak to, tak wcześnie?", mówię, że zaklinam los. na przekór. i tak czuję. musi być dobrze.

Ja mam Chatkę Puchatka (czyt. letni domek) koło Rucianego i bardzo bym sobie życzyła zamieszkać tam na starość :-)

A mój nieślubny cierpi na tę samą przypadłość, co Twój ex. Chroniczne unikanie konfliktów! A za to milczenie, to czasem mam ochotę go rozszarpać. Ja jestem jak lwica, jeśli chodzi o ochronę najbliższych. I pewnie będę matką - wariatką :eek:

Cześć dziewczyny. od jakiegoś czasu Was czytam:) już dawno miałam do Was dołączyć ale jakoś tak czas leciał i nie zrobiłam tego:crazy: nie miałam odwagi, nigdy nie pisałam na żadnym forum :-D tak więc, termin mam na 3 maja, jest to moja pierwsza ciąża, udało się za 1 razem:-) mam 28 lat i połowy września jestem na L4:-(

Gratuluję zatem pierwszego podejścia, pierwszej ciąży i pierwszego posta :-D


Ejj, dodajcie mnie do tej grupy na FB
 
Ostatnia edycja:
Ekona witaj!:-)

Jaka pogoda, masakra-zimno i wieje, tylko czekam aż mnie coś rozbierze :crazy:
Odebrałam dzis zamówienie z apteki i wzięłam 1 tab DHA więc zaczynamy dbać o oczka i o ewentualny brak Baby Blues:-)
Dziś naleśniki, lub omlet na słodko-po wczorajszym pęczaku myślałam że mi wątrobę rozsadzi i chodziłam obolała
Jutro wizyta u gina i jak zwykle chodzę poddenerwowana z tego powodu:shocked2:
 
reklama
Witam.
Caly wczorajszy dzien bylam zabiegana wiec nie mialam zbytnio czasu zeby do was zajrzec wiec mam nadzieje, ze mi wybaczycie ;)
Poszalalam sobie wczoraj na zakupach i sie obkupilam :D Niestety stanikow w moim rozmiarze co mnie az zdzwilo nie mieli :/

Maz mnie dzisiaj nad ranem budzi i mowi "Bedziemy mieli drugiego syna!". Ja jeszcze w szoku, bo ledwo oczy otowrzylam (to byla 2 w nocy). Mowie mu, ze przeciez jeszcze nie wiadomo do usg, a on, ze wlasnie mu sie przysnil nasz drugi syn :p Prorok jeden. Mi z kolei kilka tygodni wczesniej snila sie coreczka :D Zobaczymy, ktore z nas ma prorocze sny ;)


diabliczka wspolczuje takiego bolu glowy :(
gwiazdeczka my obie dzisiaj w pracy wiec zycze Ci zeby dzien Ci zlecial ;)
KPe007 to zazdroszcze, ze Twoj maz wesolo reaguje na Twoje wrzaski :p Moj to zaraz do siebie wszystko bierze :/

Mój M któregoś wieczoru usnął standardowo na kanapie, ja oglądałam cos w tv. Budze go ze idziemy do sypialni a on "daj te nożyczki niech twoja mama przetnie, bo ja sie brzydzę"
Jak zobaczył ze sie trzęsę ze śmiechu, to przyznał ze mu sie poród śnił :D
 
Do góry