reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Jak ogarne jaki mam adres to tez wkleje, ale poki co nie wiem jak to odnalezc :p.
Mozecie tylko powiedziec czy po dolaczeniu pojawi sie info dla wszystkich znajomych, ze dolaczylam do takiej grupy? Sorry, ale nie ogarniam tych spraw ;) a nie chcialabym,,zeby przez fb sie moi znajomi dowiedzieli :p
 
Jak ogarne jaki mam adres to tez wkleje, ale poki co nie wiem jak to odnalezc :p.
Mozecie tylko powiedziec czy po dolaczeniu pojawi sie info dla wszystkich znajomych, ze dolaczylam do takiej grupy? Sorry, ale nie ogarniam tych spraw ;) a nie chcialabym,,zeby przez fb sie moi znajomi dowiedzieli :p

Grupa jest tajna : ) też nie chciałabym żeby się wszyscy tak dowiedzieli ;D
Wejdz na swoj profil, skopiuj link i tu wklej :)
 
Hej dziewczyny :). Dzisiaj Wam nie odpisuję osobno bo temat taki wspólny :).

Ciekawa jestem kiedy mi zacznie rosnąć brzuchol :p. Bo od 14 tygodnia miał się już powiększać :D. No bo znowu sprawa tych spodni. Kupiłam se jak się dowiedziałam że jestem w ciąży nieco większe żeby na swój brzuch przygotować, a teraz to mogę je ściągać bez rozpinania więc czekam aż brzuch się dostosuje :pP.

A co do teściowych - ja swoich z jednej strony lubię, ale mocno mnie też wkurzają, także tu jest taki podwójny stosunek :p. W każdym razie wolałabym jak najmniejszy mieć z nimi kontakt, a teraz to będzie utrudnione z dzieciakiem :p. No a ślubu nie mamy, także to jeszcze potencjalni teściowie i tak :p. I nie wiedzą że jestem w ciąży :p.

Niektóre z Was mają problem co do koleżanek, które chcą być w ciąży a nie mogą czy takie tam... no ja nie mam takiego problemu bo mam 22 lata, ale jedyne co to moja szwagierka będzie mi zazdrościć, bo ona bardzo chce dziecko a mój brat nie bardzo chyba ale nie wiem na co czekają :p.

Ogółem dużo stresów mam ostatnio, ale i tak to jest lepiej niż na początku listopada... Staram się włączać jakąś spokojną muzyczkę jak już czuje że poziom stresu jest za wysoki i pomaga to :p.




diabliczka
- współczuję tego bólu głowy :( mam nadzieję że już nie będziesz tego więcej przeżywać.
 
A co do teściowych - ja swoich z jednej strony lubię, ale mocno mnie też wkurzają, także tu jest taki podwójny stosunek :p. W każdym razie wolałabym jak najmniejszy mieć z nimi kontakt, a teraz to będzie utrudnione z dzieciakiem :p. No a ślubu nie mamy, także to jeszcze potencjalni teściowie i tak :p. I nie wiedzą że jestem w ciąży :p.

Niektóre z Was mają problem co do koleżanek, które chcą być w ciąży a nie mogą czy takie tam... no ja nie mam takiego problemu bo mam 22 lata, ale jedyne co to moja szwagierka będzie mi zazdrościć, bo ona bardzo chce dziecko a mój brat nie bardzo chyba ale nie wiem na co czekają :p.

Kiedy zamierzasz powiedzieć ? A Twoi rodzice wiedzą ?
Ja też mam 22 lata :) Ale juz jestesmy po slubie, od lipca, i kończe studia na inżynierce w lutym :) I chyba wszyscy się po nas spodziewali, ze szybko się zdecydujemy, ja jestem taka "matka polka" ;D Do trzydziestki chciałabym mieć dwójkę minimum :)))

I moich teściowych uwielbiam, ostatnio opowiadałam teściowej co dostane od koleżanki, że wózek itd, a ona na to że mam nie brać od niej wszystkiego, bo jej nic nie zostanie do kupienia ;D
 
hejka

Ja dziewczyny dziś sie nie rozpisuje bo na prawdę jestem zdechła i wściekła na cały świat. Amelka gorzej, ja gorzej, do tego musiałyśmy iść do sklepu z gorączką kurde żeby kupić coś na zupe.... tak bym chciała poleżeć sobie...wygrzać się ...ale nie dla mnie takie rarytasy:-(
 
reklama
hej!

Bajka - my mamy polsat cyfrowy, płacimy niecałe 50 zł i też jesteśmy zadowoleni. Ja to w sumie i tak oglądam tylko kilka kanałów. Mój M ma sport i jemu na tym zależało.
Karmelowa - Fajnie, że mały wariat już się odzywa ;-)
annad31 - Oj teściowa zołza. Współczuję
Brownagula - Oj to rozumiem dlaczego nie lubisz świąt. Za rok maleństwo będzie z wami to może zrobić sobie sami święta we trójkę ;-)
Gwiazdeczka - trzymam kciuki, żeby udało się z tym domkiem ;-)

U nas z odsmokowaniem małej wczoraj nawet nie było tak źle, wieczorne usypianie trwało tylko ok 30 minut ;-) Może będzie coraz lepiej ;-)

Muszę dzisiaj zadzwonić do gazowni, nie będzie to miła rozmowa. jak zwykle coś mieszają u nas z rachunkami za gaz. Musimy dzwonić i się prosić o rachunek. teściowa na tym samym podwórku dostaje co 2 miesiące bez opóźnień a my zawsze coś. Teraz znowu będzie rachunek po prawie 4 miesiącach. A już grzejemy więc zamiast płacić 1000 zł co 2 miesiące będziemy musieli przed świętami wywalić pewnie 2000 zł. echhh:-(

Miłego dnia
 
Do góry