reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

dziewczyny właśnie wróciłam z tych zajęć "Po prostu położna"
polecam!!! mimo, że mam za sobą już jeden poród, jako żona prawnika mam jakieś zboczenie co do przysługujących nam praw w czasie porodu itp. i karmiłam piersią 18 miesięcy to dowiedziałam się duuuuuuuużo nowych rzeczy...
dla tych co nie będą miały okazji w tym uczestniczyć pozwolicie że jak coś mi się przypomni to będę się tu tą wiedzą dzielić :)



p.s. i potwierdziło się to co kiedyś pisałam o nospie...
osłabia napięcie mięśniowe twarzo-czaszki noworodka jeżeli mama w ciąży dużo jej zażywała, trwa to ok 3-4 dni po porodzie i "puszcza" ale to są często kluczowe dni przy przystawianiu małego do piersi i stabilizacji laktacji. nie u każdego malca ale bardzo często to się zdarza. więc uważajcie i nie przedobrzcie...

dostałam dwie torby gratisów, karnet dla mojego dwulatka na zajęcia fitness mama + dziecko :), książkę o ciąży.
widziałam że inne dziewczyny dostawały też darmowe sesje niemowlęce lub brzuszkowe, karnety do szkoły pływania dla niemowląt, zestawy medeli do karmienia i wiele innych fajnych nagród :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szuszunia kurcze też bym sie przeszła na coś takiego ale najbliżej to pewnie Katowice:baffled: namówiłam mojego M na deser lodowy (długo namawiać go nie musiałam:laugh2:) i mieliśmy wejść do Biedronki TYLKO po frytki (teraz jest promocja) i co nakupiłam rzeczy za prawie 100zł :szok: i tak jest zawsze:confused2: chyba muszę zacząć wysyłać M do sklepu z kartką ale ja tak lubię zakupy:tak:
 
hej dziewczyny jak Wam wieczor mija?

Ja zajadam zelki haribo te z kwasna posypka mniam chyba zjem cala paczke zaraz :o ale mam dzis dzien do placzu o byle co.. te hormony:)
 
Kasiek jak chcesz sie posmiac to Jeszcze Wieksze Dzieci albo Jak Urodzic i Nie Zwariowac, jak wolisz cos romantycznego to Listy do Julii a jak kino thiller to Zaginiona. To tak co moge wymyslec od reki :)
 
reklama
gwiazdeczka88
widzę że mamy te same smaki:D....ja od tygodnia każdego dnia prawie paczkę opierniczam:D....ale tylko wężyki hihi:p....
co do filmów to czekam na Kevina będzie na polsacie...za każdym razem mam ubaw po pachy:D...
 
Do góry