reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Magda ja wciąż się boję ale ostatnio naprawdę się zdziwiłam, bo dotarło do mnie, że naprawdę będziemy mieli dziecko:pPP Myślę, że wyluzuję koło 30tygodnia. Dziecko będzię "gotowe" i gdyby nawet się urodziło to będzie miało dużą szansę na przeżycie.
 
reklama
Makao no to dobrze wiedziec, ze to nie jest dziwne, ze nie umiem wyluzowac :) zyje tylko od usg do usg.

W ogole jak tak piszecie o zakupach i wstawiacie zdjecia rzeczy dla dzieci mam wrazenie, ze to jeszcze milion lat przede mna ;) nie mam odwagi kupic czegokolwiek.. Zobaczymy kiedy to sie zmieni. Jedyne co mam to posciel, ktora byla w gratisie do zakupionego rogala ;) i to jeszcze byla rozowa, albo niebieska do wyboru,a ja nawet nie znam jeszcze plci :)
 
Ostatnia edycja:
Myślę, że większość z nas tak żyje:p

no ja jeszcze ekscytuję się Waszymi wizytami:))

a propo wizyt? czy po wizycie pojawiła się nasza druga bliźniacza mama?

i czy ktoś wie co się dzieje z Natuszką? i gdzie znów jest Straciatella?
 
Magda mi powiedziano, i chyba to ktos tutaj nawet wspominal, ze od momentu zajscia w ciaze jestes juz matka i juz zawsze sie bedziesz bala o swoje dziecko. Ja caly czas mam jakies bezpodstawne obawy, a zarazem czuje przeogromna radosc bo dzidzius byl nasz wyczekiwany :)
 
Witam :)

pisałam kiedyś, że spać nie mogę, że się budzę wcześnie i koniec spania..... a teraz śpię i śpię, ostatnio nawet po 12-13 h :-D

Zrobiłam wczoraj szarlotkę, na którą miałam ochotę od dawna, a na obiadokolację chyba wyczaruję pizzę, więc czeka mnie wizyta w sklepie :-)
Pat&mom współczuję dolegliwości...
 
Witam :)

pisałam kiedyś, że spać nie mogę, że się budzę wcześnie i koniec spania..... a teraz śpię i śpię, ostatnio nawet po 12-13 h :-D

Zrobiłam wczoraj szarlotkę, na którą miałam ochotę od dawna, a na obiadokolację chyba wyczaruję pizzę, więc czeka mnie wizyta w sklepie :-)
Pat&mom współczuję dolegliwości...

Zazdroszczę szarlotki! Mniam:)
 
Super pomysł z tymi książkami :))))) , ja niestety nie mam żadnych, ale ... chętnie bym skorzystała z Waszych :zawstydzona/y: i bym się dopisała do Was jako "wyzyskiwacz" :-) a na priv chyba Ja się zgłoszę :)
jaki tam wyzyskiwacz ;-) chomikami nie jesteśmy ;-) można się dzielić, jak Bóg przykazał :-D

miałam dzisiaj zająć się listą, ale zajmę się jutro :-D na dzisiaj już się napracowałam ;-) zmęczona jestem, spoczywam na szezlongu i czekam na drzemkę :-D zaraz i tak Barca będzie grać, więc ... spanko u mnie gwarantowane ;-)


aaa, rosół wyszedł mi jak zawsze rewelacyjny :-) drugiego nie robię, nikt nie chce ;-) więc jak Mrów zgłodnieje, dostanie udo do żarcia ;-) i będzie w 7 niebie :-D

głowa ... tak ... coś ... pobolewa .... zganiam na pogodę ;-)
 
reklama
A ja już uciekłam z reszty wykładu ... zasypiałam normalnie ;/
i dziś tak się dziwnie czuję, kręci mi się w głowie, duszno mi się robi, nie wiem co jest grane.

Marzę, żeby położyć się spać, ale prace mam do napisania na jutro :-( muszę się za nią zabrać, a wtedy kimonko ...
 
Do góry