reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam piękne kobietki z rana...u mnie dzisiaj znowu szaro, buro i ponuro :-( buuuu

Makao
szybko minie zobaczysz :) Ja czasem tęsknie do studiowania mmm chciałabym tak połazić, pouczyć się heh głupia jestem nie? ;-) Niestety przy obecnej mojej pracy to nie jest możliwe bo pracuje 5 dni w tyg w tym weekendy :-(

mi_lva oooo to miałaś bardzo udany wieczór :)

futurystka to widzę że weekend u Was bardzo ruchliwy :) super że spędziłaś wczoraj fantastyczny wieczór :) i jeszcze ta kolacja :-p mmmm :p

perelka86
koniecznie zadzwoń do lekarza i go poinformuj ...

Aśku ten burak jest jak buraczany burak hahaha masakra ... może tak reaguje na stres :p to skoro tak wszyscy go nie lubią nawet wyżej postawieni to czego nikt z tym nic nie zrobi? Nie przejmuj się i pracuj ile zechcesz , rób swoje a jak się wkurzysz weż piłeczkę :)
Super pomysł z tymi książkami :))))) , ja niestety nie mam żadnych, ale ... chętnie bym skorzystała z Waszych :zawstydzona/y: i bym się dopisała do Was jako "wyzyskiwacz" :-) a na priv chyba Ja się zgłoszę :)
obiadek : rosołek mmm też myślałam :) albo szczawiowa z jajeczkiem mniam...chodzą za mną jeszcze kotlety mielone z kapustą kiszoną bądz buraczkami ajjjj
Rewelacja że już 3 tyg po byłaś w pełni :-) dyspozycyjna i świadomie wykorzystałaś lubego :zawstydzona/y: hehe
 
reklama
dokładnie takie siedzenie to masakra:baffled:
ja uwielbiam czytać książki ale takie papierowe uwielbiam ich zapach i wogóle herbatka świeczuszka i książka w zimowy wieczór coś pięknego:-D

naoglądałam się ostatnio perfekcyjnej pani domu (tej zagranicznej) i odkamieniłam łazienkę octem efekt bardzo zadowalający:-D w nagrodę za wysprzątanie zjadłam lody te z Lidla czekoladowe mmmmm najlepsze :-)
 
Dziewczyny - widzę że studiujecie zaocznie, pracujecie poza tym czy dlaczego tak ? ;) Pytam z ciekawości bo ja studiuję dziennie.

A dziś dooobry dzień :D Odpocznę po wczorajszych stresach w końcu. Tylko jest taki problem że był plan poinformować dziś rodzinę o ciąży :p. I boooję się :D

Pampuszek ja pracuję w banku, skończyłam ekonomię a teraz chodzę jeszcze do studium BPH i kurs księgowości do Stowarzyszenia Księgowych. Studiowałam zaocznie, urodziłam Janka w klasie maturalnej, 4 dni po ostatniem egzaminie maturalnym. Kiedy mały miał 4 miesiące poszłam do pracy.
 
Mam taki strasznie placzliwy etap. Mąż nie pomaga, a właściwie to jestem z nim na ścieżce wojennej- od poniedziałku , od badaniach prenatalnych , na które miał jechać ze mną ale pojechał na mecz z kolegami. Po studiach w warszawie wróciłam do domu rodzinnego. Warszawa wydawała mi się za szybka, a związki takie płytkie. Okazało sie że teraz jest babyboom wśród znajomych ze studiów, poukladali sobie życia, odłożyli na bok pogoń za hajsem. A w moim gnieździe rodzinnym tylko ja w ciąży. Choć mamy znajomych tylko małżeństwa i pary , wszyscy chcą się tylko bawić i żyć bez zobowiązań w postaci dziecka a mojemu coś się za przeproszeniem po****lo w głowie i dzielnie do nich dołącza co weekend. wczoraj, a właściwie dziś wrócił o 4. Nie mogę na niego patrzeć i mam ochotę wyć.
Myślałam że ciążą to same wyrzeczenia, bo kochalam piwko i plotki ale uwierzcie mi, że nawet mi tego nie szkoda. naturalna kolej rzeczy, myślałam że mojemu tez się przestawi ale głupia byłam.
 
Czesc dziewczyny. Ja po calym tygodniu dopiero mam sile sie odezwac :) dzisiaj spalam chyba do 10 z nowym nabytkiem w lozku :D kupilam takiego rogala do spania(ktoras z Was wstawiala fotke) liczac, ze ulzy mi w moich kregoslupowych cierpieniach. Chyba najpierw musze sie przyzwyczaic, ze to jest w lozku i nauczyc sie przewracac itd, bo poki co ciezko bylo w nocy. Ale mysle, ze bedzie dobrze ;)
DIewczyny wspolczuje, ze musicie siedziec na zajeciach, pewnie to straszna meczarnia :(
Co do stresow w pracy, to widze, ze chyba wszedzie nie uniknie sie kogos, kto tak potrafi czlowieka zdolowac - ja niestety zawsze strasznie sie przejmuje nieprzyjemnymi sytuacjami, chociaz wiem, ze to nie jest tego warte.
 
Jak przyjemnie było wstać bez chęci zwymiotowania. Dziś jest lepiej :) rodzinka pomaga bo M na zajęciach. Juz mam pieczonego łososia na obiad i rosołek :)
A do tego gina jestem dziś umówiona na UWAGA 22:D wiec pewnie wrócę i padnę, mam nadzieje ze dowiem sie czegoś pozytywnego!

Pozdrawiam studentki:) chętnie bym sie zamieniła z wami, bo tyłek mi tylko rośnie od lezenia.
 
reklama
No faktycznie szybko leci. Czy na tym etapie dziewczyny juz tak w pelni sie cieszycie ciaza i nie macie zadnych obaw, lekow? Kurcze ja to caly czas sie boje i sie zastanawiam kiedy i czy w ogole mi to przejdzie i juz tylko bede sie cieszyc i czekac na maj z niecierpliwoscia...
 
Do góry