reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Cześć Dziewczyny!
jakoś nie mogę spać od rana... nie wiem, czy to zmiana czasu, czy mój organizm się buntuje:-p


Edit:
No i skoro już zaczęłam brać to chyba muszę wybrać do końca ten antybiotyk?
Joanna, zobacz, co jutro powiedzą na tej wizycie. A mówiłaś im, że jesteś w ciąży? Czasami wkurza mnie to, że niektórzy lekarze od razu mają leka na wszystko - ANTYBIOTYK. Ja staram się zawsze jak najmniej z nim obcować. Np jak na przeziębienie dostaję, to po prostu go nie wykupuję, posiedzę kilka dni w domu na L4 i jestem zdrowiuśka i bez niego. Trzeba z głową do tego podchodzić. Ale może na ten wrastający włosek rzeczywiście konieczny jest antybiotyk. Najlepiej skonsultuj z innym lekarzem.

Moja koleżanka, która też jest w ciąży ostatnio po depilacji dostała zapalenia mieszków włosowych. Pierwszy raz w życiu. Tylko ona dostała na to maść od dermatologa i ta maść jej pomogła, ale kuracja trwała z 10 dni. U niej tworzyły się na skórze takie krostki wypełnione ropą. I oczywiście gdzie to miała? W najlepszym miejscu - strefa bikini.

Dziewczyny, zaczyna mnie brać zapalenie pęcherza :szok:!!!!!!! co robić? jutro niedziela... :((((

Podobno można brać jakieś tabletki żurawinowe nawet w ciąży - Urosept chyba. Któraś z dziewczyn już brała z tego co pamiętam:happy: a nospa może dlatego, że jest rozkurczowa? I działa chyba na bóle mięśni gładkich.

Ale tu cicho dzisiaj:) Ja miałam straszną ochotę na sucharki z mlekiem i wysłałam M. do sklepu. Były pyszne:)
jutro mam egzamin Ludwika. Ciekawe czy zda:)
Miłej dalszej części weekendu życzę Wam wszystkim:))
Martuska, to trzymamy dziś kciuki za Waszego pupila:tak: daj znać po egzaminie.

Witam dziewczyny ja dopiero teraz ale rano majka miała turniej a później miałam gości
tutaj cos dla Was na te moje 30 urodziny

Zobacz załącznik 590476
Iwona, 100 latek ! przede wszystkim zdrówka i miłości :-)

Kotka, odezwij się do nas.

A ja wczoraj załatwiłam się sokiem pomarańczowym:-(tak tu piszecie o tych mandarynkach i pomarańczach, że też mi się strasznie zachciało... ale już od dawna podejrzewałam, że mam na nie uczulenie. I niestety kolejny dowód. Po długiej abstynencji wypiłam może z pół szklanki soku pomarańczowego i całe ręce mi wysypało drobnymi pryszczykami. Ech, cytrusy jednak nie dla mnie :no: ale w ub tygodniu jadłam pomelo i było ok. Dziwne, prawda?

Miłej niedzieli dziewczyny:-)

edit. Iwonaimaja pisała, że dostała śliczną bluzeczkę, ze stópkami. Znalazłam ostatnio fajne na Smyku.pl:
My Tummy, Bluzka damska, rozmiar M - My Tummy - Świat niemowlaka - Smyk.com
My Tummy, Bluzka damska, rozmiar XL - My Tummy - Świat niemowlaka - Smyk.com

Te "motyle w brzuchu" są świetne;-) w ogóle nie wiedziałam, że można tam kupić też odzież ciążową?
 
Ostatnia edycja:
cześć Wam moje Kochane!
Makao- dziękuję za smsa.
byłam wczoraj u mojego lekarza- na szczęście był u siebie w gabinecie. Zbadał, zrobił usg i stwierdził, że nie widzi nic niepokojącego tam w środku. serducho kijanki bije. mierzy ona 2 cm..wszystko jest ok.
tak więc mam się oszczędzać. zalecił mi póki co podwójną dawkę luteiny dopóki plamienia będą i jeszcze dwa dni dłużej.
głowa mnie cały czas od piątku boli- dosłownie cały czas. głównie z prawej strony:( jak się poruszam-np nagle wstanę boli bardziej, niż jak leżę. niestety na to mi nic nie powiedział-a ja nie drążyłam tematu bo byłam szczęśliwa, że z kijanką ok...

poradźcie co z tą głową bo ja po ścianach chodzę...
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry z Mediolanu:-)
Cos tez dzis kiepsciej spalam. Ale to pewnie zmiana klimatu, po podrozy i do tego zmiana czasu. Generalnie wg starego czasu wstalam o 8.
Musze sie troche zorganizowac dzis, bo nie ma prawie nic do jedzenia, kupa prania. Moj m wrocil w piatek poznym wieczorem, a ja wczoraj, takze trzeba ogarnac wszystko.
Dostalam misia z czekoladkami od m:-) tyle, ze tych czekoladek poki co jesc nie moge hehe:-)
iwonaimaja wszystkiego naj naj naj i zebys miala super spokojna ciaze.
kotka odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj.
A ja chyba uprzedze ciut moja kolejna wizyte, bo mialam isc ok. 8 listopada, ale pojde chyba w tym tygodniu, bo jestem ciekawa, jak tam w brzuchu po dwoch lotach samolotem.
 
witajcie niedzielnie;)

Kotka co do glowy idz do neurologa to.moze byc no migrena.. dobrze ze z fasolka wszystko ok ;) odpoczywaj;)

Iwona najlepszego na ta zmiane kodu 3 z przodu ;) spokojnej ciaxy i spelnienia marzen ;)

Apple wspolczuje alergii;/

Joanna skonsultuj moze z innym lekarzen.Wspolczuje ;/

Ja w nocy gwaltownie chcialam przewrocic sie na bok tak Mnie targbnelo w srodku bol madakryczny jak by ktos targal macice ;/ bol lzejszy utrzymywal sie jakas godzine bylam w stresie ze hej ..bolalo na ranie z cc Macie tez tak czasem?
 
Czesc dziewczyny. Nie moglam spac od rana dzisiaj, moze to przez zmiane czasu. Ogolnie to podenerwowana chodze. Caly czas wmawiam sobie, ze moja rodzina jest najwazniejsza i jak bede sie przejmowala gadaniem kogos innego, to tak naprawde nie wniesie to nic dobrego tylko mi zaszkodzi. Jednak jak kazda z nas wie..mowic sobie moge, a glowa mysli co innego. Ehh po co sie stresowac glupotami:-( Bobo jest najwazniejsze i nie chce aby jego mama sie denerwowala;-)U nas dzisiaj deszcz. Nie wiem czy w ogole sie przejasni. Milej niedzieli i pozytywnych mysli :-)
 
Hejka;)

Iwonaimaja - wszystkeigo najlepszego!! 100 lat ! Super ,że prezent mężusiowy dojechał:-)

Kotka - bardzo się cieszę, że wszystko z dzidzią w porządku a Ty odpoczywaj ile się da! :)

Nanncy weź urosept ja też mam infekcję i biorę 2x1 tabletkę . Czasami jest potrzeba większej dawki

Ja też dziś nie spałam za dobrze, przewalałam się po łóżku.. A do tego moja mała wstała po tej zmianie czasu o 6.... :szok:
 
reklama
iwonaimaja piękny tort i wszystkiego dobrego:)
kotka cieszę się że wszystko jest ok:)
wczoraj pokłóciłam sie z moim ehh co ten alkohol robi z ludźmi wrrr wogóle jakieś akcje z sąsiadami mieliśmy nawet policja była ale nie wiem o co chodzi:szok:
co do karmienia piersią ja mojego małego karmiłam tylko do 3 miesiąca i to później tylko butlą nie wiedziałam dlaczego nie chce pić z cyca jak miał 4 lata zaczęłam chodzić z nim do logopedy i dowiedziałam się że ma węzidełko pod językiem zrośnięte i dlatego źle mu się piło z cyca biedactwo już w szpitalu powinni to sprawdzić ja nie miałam pojęcia o tym masakra:no:
jestem strasznie ciekawa płci mojego skarba kiedy najwcześniej jest możliwe sie dowiedziec:-)
 
Do góry