reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Natuszka21 no właśnie może nasze dzieci będą tej samej płci!:)

Co do baby shower to my mamy takie 10-osobowe babskie koleczko ze studiow i spotykamy sie w takim gronie tak raz na miesiac i kazdej kolejnej ciezarowce taka impreze organizujemy:) Ja jestem nastepna w kolejce:D
bajka07​ kiedy masz wizyty u lekarza?
 
oo ja też szukam jakis bucików zimowych dla mojej ksiezniczki ale pewnie znowu bede musiała kpić jakies traperki sportowe z membraną i kozaczki dziewczece... w zeszłym roku miałam GEOXY - zajefajne ale cena powala , w tym roku raczej sobie nie pozwolimy na nie

Co do porodów to ja nie miałam " okazji" rodzić sn bo Amelka była ułożona pośladkowo za nic w świecie nie chciała się przekręcić ;) Teraz mój gin powiedział ze też będzie cc bo on nie pozwoli kobietom po 1cc ryzykować pęknieciem macicy i innymi konfliktami. Wiec się dostosuje....

Hmmm chyba jednak Wasze pisanie o owocach coś dało bo rzuciłam sie na pomarańcza i jabłka :szok: szokk ;) szoda tylko ze wczesniej zjadłam normalną kolacje ;-)
 
mnie to nic nie pomaga... ani jabłka, ani winogrona, ani woda, już jadłam jogurta i kiełbaskę, przeszłam na ciemne pieczywo z nasionami i jak na razie nic. dziwne to bo jak sie nazbiera to mi brzuch wypycha jakbym miała zaraz rodzić, a po udanej toalecie brzuch znika :-) i tak sobię tyję i chudnę co 2-3 dni
 
Dziewczyny te co maja więcej tygodni zdarzają sie wam jeszcze bóle brzucha takie nieokreslone nie monce?
Moim problemem też są luźne stolce pare dni mnie tak trzyma i pare dni normalnie bez zaparć nie wiem biore nieraz priobiotyk multilac to si ejakos normuje a potem znów.
Ogladałam własnie wydarzenia i kobieta urodziła w pociągu sama szok szok :D

Straciatella hehe dobrze, że sobie wyjaśnilicie i oby tylko teraz wszystko porządeczku było :)
Zazdroszczę wam tego przytycia też bym chciała, ale ja słaby apetyt mam ech
Masz jeszcze te skurcze to mnie może tak nie twradnieje, a to cały brzuch masz twardy?Jaki bierzesz magnez?

Martynia mnie od czwartku nie meczyły prawie mdlosci i coś w niedziele słabo jadłam i znów wróciło, ale może stres przed wizyta?

U mnie libido zerowe, ale ja też nie moge :(
Ja za dziecka miałam moczenie nocne, ale to w takim wieku własnie wynika z emocji.

kasiek pare dni o 24 mnie wzieło na zupke chińska :D
ewwe ten sam temat brzucha poruszam tylko ja własnie na odwrót ech ale był czas że nie bło mi nic spokojnie jeszcze może ruszyć.

zosiasamosia mój mąż normalnie wszedł jedynie gin wyprasza jak robi badania na koziołku :)
Gazy potrafia strasznie dokuczyć ja nieraz podkurczam nogi aż dopieor jak odejda jest ulga.

iwonaimaja ło co to za pytanie skąd ona to wzięła pewnie gdzieś na podwórku usłyszała...

pat&mom witaj w klubie ja za to o 16 usg więc troche poczekam...kciuki
 
Witajcie Majóweczki :)

Nie jestem znowu w stanie nadrobić tego wszystkiego co piszecie :-(

Dzieczyny, dzisiaj mam takiego nerwa :wściekła/y: a wszystko, że sama się na siebie wkurzam, że jestem taka nerwowa, bo wiem, że to nic dobrego dla dzidziusia :-( Macie też takie dni, że bez powodu Was nosi i nie jesteście w stanie zapanować nad złością i jej wybuchami? Obłed :crazy:
 
Dziewczyny a jak u was z libido?

Masakra, w życiu takiego nie miałam :rofl2: Nieślubny szczęśliwy cały :-D

Dziewczyny ja dzisiaj zaliczyłam pierwsze poranne rzyganko! Aż po wszystkim byłam taka wystraszona:) Okropność:)

Jeśli chodzi o smaki to mnie odrzuca od drobiu i pomidorów. Za to cytrusy mogłabym jeść tonami. A za sok pomaranczowy świeżo wyciskany daje się pokroić:)
Rzyganka gratuluję :-p Mam to samo z cytrusami i co wieczór sok wyciskam.

a ja lubię wodę z wyciskaną świeżo cytrynką :)

Oo to jest to! I polecam na mdłości! Moje już jakby mijają (o 4 tygodniach)

Witajcie Majóweczki :)

Macie też takie dni, że bez powodu Was nosi i nie jesteście w stanie zapanować nad złością i jej wybuchami? Obłed :crazy:

Moja droga, ja tak mam całe życie :rofl2: Tylko w ciąży jakiegoś błogostanu doświadczam :-)
 
no ja nie narzekam... :p ale ja mam w ogóle w sobie coś z nimfomanki :p


jejku, ja delikatnie i pomalutku to nie potrafię :p kiedyś chciałam, tak romantycznie żeby było, a i tak skończyło się ostrą jazdą :-D jutro idę do gina to się zapytam jak z seksem, czy też musimy tak delikatnie :p

no, dobrze że przeprosił :) spróbowałby nie... to by z nami miał do czynienia ;)

a M dzisiaj wrócił z pracy wcześniej, pojechaliśmy ubić interes, a mianowicie kupiłam bon do sephory warty 500zł za 300zł :D na prezenty w grudniu będzie jak znalazł :p
a później spacer w parku z psiakiem :)

gdzie takie można wyczarować bony ? ;o ja cieszę się na kazdy rabat w sephorze, tego nigdy mi za wiele :D

mnie to nic nie pomaga... ani jabłka, ani winogrona, ani woda, już jadłam jogurta i kiełbaskę, przeszłam na ciemne pieczywo z nasionami i jak na razie nic. dziwne to bo jak sie nazbiera to mi brzuch wypycha jakbym miała zaraz rodzić, a po udanej toalecie brzuch znika :-) i tak sobię tyję i chudnę co 2-3 dni

suszone śliwki, 4-5 sztuk i powinno pomóc :)


kolacja złożona z grejpfruta mniam :) jak zawsze mnie kwaśne odrzucało tak teraz, sok z cytryny mogę pić i nic nie czuje ;d
 
pat&mom, no fakt, Sephora ma teraz sporo duzych rabatów. Pracowałam tam i za moich czasów tak nie było :-( Ps nadal bardzo lubię produkty z tej firmy :)
 
reklama
Do góry