reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Perełko, super, że usłyszałaś serduszko i się uspokoiłaś przede wszystkim :tak:Masz rację, czy to w domku czy w szpitalu (jeśli oczywiście nie masz krwawienia) to na to samo wyjdzie. Odpoczywaj Kochana!
 
reklama
Dziewczyny chyba dołącze w tym chorowaniu. Póki co obudziłam się dzisiaj ze strasznym bólem gardła. Kupiłam Prenatal Gripcare i bede łykac. A na ból gardła kupiłam Tantum Verde.

Co do biustu to ja mam 80D i boję się myślec co bedzie dalej.

Pozdrawiam spod kocyka przed tv:D
 
Perełko dobrze, że pojechałaś. Super, że serduszko bije. ZAZDROSZCZE CI :) I też bym zrobiła tak samo jak ty. Po co się stresować. Gdyby było coś poważnego to by Cie nie wypuścili do domu. Tylko teraz leć z nogami lekko podniesionym i wypoczywaj!!!
 
Witajcie. Właśnie siedzimy i oglądamy epokę cieszę się że migreny minęły że bóle brzucha też mam nadzieję ustąpiły najważniejsze że maluchy zdrowe
 
Ja w końcu dziś skontaktowałam się z panią dr. JEST na szkoleniu wraca w poniedziałek bo do szpitala to też powiedziała że mnie napewno zostawia a ona nie może mnie zbadać zaleciła mi duphaston 2 razy dziennie a raczej ja się jej zapytałam czy mogę brać bo siostrze zostało po ostatniej ciąży więc poczekam do poniedziałku-już dziś nie było brązowych nitek:beer::)
 
Mój kuba dziś sam posprzątał kuchnie i gotował grzyby a ja leżałam odpoczywałam z młodą puzzle układałam dzionek miły
 
Ostatnia edycja:
Mój kuba dziś sam posprzątał kuchnie i gotował grzyby a ja leżałam odpoczywałam z młodą puzzle układałam dzionek miły.
 
Ostatnia edycja:
Anetusia78, wielka prośba, nie pisz posta pod postem, tylko edytuj ten pierwszy, który napisałaś, żeby coś dopisać.

Ja umieram na zmęczenie po dożynkach!
 
Anetusia, dołączam się do prośby powyżej - NIE PISZ POSTA POD POSTEM. Szczególnie, że już kilkakrotnie była na to zwracana uwaga.

Dziewczyny, ale wy chorowite jesteście :( Ja jak temperatury wynoszą od 15 stopni w dół to już w czapce śmigam, żeby właśnie uniknąć... bo od paru lat strasznie podatna na choroby jestem :dry:

Ja dzisiaj ugotowałam chyba z 5 litrów zupy kalafiorowej i już został mi z tego jakiś litr :-p wyjątkowo pyszna mi wyszła, albo wyjątkowego smaka na nią miałam :p

Ale tak mnie naszło w ciągu dnia na zupę kalafiorową, że poszłam do sklepu po warzywa, a wróciłam z milionem rzeczy bo "na to mam ochotę" i teraz leży w lodówce wszystko :no:
 
reklama
Tomuś dziękuje forumowym ciociom za życzenia urodzinowe!:tak:

Witam.
Ja dopiero teraz zaglądam, bo niedawno do domu wróciliśmy :)
Cały dzień poza domem plus świętowaliśmy urodziny Tomusia.
Jutro jeszcze do Zoo jedziemy :)
No i teściowa na kilka dni przyjechała :D




aesthete choć to dam Ci połowę moich cycków :D
Iwonaimaja zdrówka kochana :*
perelka gratuluje serduszka! Odpoczywaj kochana i nie przemęczaj się :*
martuska zdrówka :*
 
Do góry