reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Żyrafka, wszystko będzie dobrze!

A co do biustu to ja się wypowiem, choć w sumie nie ma o czym :-D Przed pierwszą ciążą miałam małe piersi miseczka A w porywach do B, zależy jaki biustonosz. W czasie ciąży i po kiedy karmiłam miałam takie pełne B i byłam szczęśliwa. Niestety po karmieniu spadło do A i do B jest baaaardzo daleko. No niestety takie uroki macerzyństwa i karmienia piersią, ale to było dla mnie priorytetem. Ciekawe jak będzie tym razem, jak na razie piersi mnie nie bolą.

Witam sobotnie. Moje dziecko śpi, więc mam czas na "plotki", zupka się gotuje, a później jedziemy na dożynki.
Miłej soboty!

Zdrówka chorowitkom i &&&& za potrzebujące!
 
reklama
oj dziewczyny, to wy dzisiaj nie wychodźcie z domu, tylko się kurujcie :)

Lena, wyściskaj i ucałuj synka o forumowych cioć :D i złóż mu najlepsze życzenia :)

co do biustu, to ja niby mam C, ale to raczej dlatego, że mam mało pod biustem i w miseczce B po prostu mi się 4 cycki robią :p no chyba że z Bon Prixa coś zamawiam to tam miseczka B, a tak to wszędzie C. Ale uwierzcie - wyglądają na B. Bo jak patrzę na koleżanki, które noszą C, to się zastanawiam jakim cudem ja mam taką samą miseczkę :p

mój mąż w pracy dzisiaj do 20:00, więc znowu cały dzień będę sama :no:
 
co do biustu, to ja niby mam C, ale to raczej dlatego, że mam mało pod biustem i w miseczce B po prostu mi się 4 cycki robią :p no chyba że z Bon Prixa coś zamawiam to tam miseczka B, a tak to wszędzie C. Ale uwierzcie - wyglądają na B. Bo jak patrzę na koleżanki, które noszą C, to się zastanawiam jakim cudem ja mam taką samą miseczkę :p

Właśnie o to chodzi, ile kto ma pod biustem B przy obwodzie 85 to bedą 2 piegi, a przy 65 będzie super.
 
Dziewczynki ja tak na szybko w poniedziałek więcej nadrobię no chyba, że będę miała czas to wcześniej. Dzisiaj od rana miałam bóle brzucha u dołu momentami bardzo silne pojechaliśmy z M na izbe przyjęć lekarz do mnie tak że chciałby żebym w szpitalu została, ja mówie że nie mam krwawień itp. No i zbadał mnie pierw ginekologicznie ok tam macica miekka potem proszę żeby zrobił usg jak powiedział że jest serduszko to normalnie prawie się popłakałam urosła kruszynka ma prawie 18 mm kazał mi brać nospe 3x1 nawet muszę uważać na siebie dalej cuzje te bóle, ale w szpitalu wiem że dają nospe luteinę i nic więcej moim zdaniem czy będę to brała w domu czy w szpitalu to co mi to da tak miały dziewczyny z którymi leżałam tylko badanie ginekologiczne miały, ale jedna z nich miała odklejanie się kosmówki a druga plamienia.
 
Witam sie w ta brzydka i deszczowa sobote:)
Dziewczyny leczcie sie bo to nie przelewki z takimi przezi:zawstydzona/y:ebieniami. Ja moge tylko od siebie polecic bo mi pomaga mocno cieple mleko z 3zabkami czosnku(tylko polskiego prawdziwego) i miodem.
Lena najlepsze zyczenia dla synka.
Ze mna dzisiaj lepiej ale praktycznie tylko leze. Biore rano i wieczorem 1 no spe. Sluz jest kremowy z takimi nitkami brazowymi.
Ja co do rozmiaru piersi to az sie boje co bedzie jak bedzie laktacja bo teraz mam uwaga 85gg:zawstydzona/y:
A dzisiaj zeby sie nie przemeczac zrobilam ryz z jablkami i bita smietana:)
Dobrze ze z twoja dzidzia wszystko ok. Faktycznie czy w szpitalu czy w domu to bez roznicy. Tylko duzo odpoczywaj. A bedzie dobrze:)
 
Ostatnia edycja:
perelka super ze uslyszalas serduszko już pewnie spokojniejsza jesteś teraz lez i odpoczywaj i będzie wszystko ok

ja do poki nie uslysze serduszka nie będę brala antybiotyku mam nadzieje ze mi to minie nie mam goraczki tylko zawalone zatoki zrobiłam sobie inhalacje z rumianku pije herbate z miodem i cytryna jem czosnek i mam syrop z cebuli jak na razie trochę lepiej zobaczymy co będzie wieczorem
 
hej dziewczyny a ja z ta moja migrena to skonczylam wczoraj w szpitalu :/ to bylo nie do wytrzymania :/ dostaalam aspiryne z witamina c, pantaprazol na zoladek i paracetamol to po 3 godzinach mnie poscilo ale najwaznjesze ze z moja niunia wszystko wporzadku , w poniedzialek zadzwonie to umowie sie na akupunkture moze akurat cos da, lekarz mowil ze wielu kobietom podczas ciazy migrena zanika i nie maja a u niewielu sie nasilaja :( czyli u mnie :(
 
Iwonaimaja ja kupiłam sok malinowy z lipa i leje do wszystkiego przegryzajac cwiartka cytryny, spać mi sie chce jak diabli, nie wiem czy to ciśnienie czy co, od kawy mnie nie odrzuca ale jak dużo pije to gorzej z nogami w nocy.

Zdrowia potrzebującym! Mocno przytulam!
 
reklama
hej dziewczyny;-)a co wy takie poprzeziebiane?wygrzewac mi sie i zdrowiec szybciutko;-)Perełka-super,ze wszystko w porzadku;-)odpoczywaj..Żyrafka-wszystko bedzie dobrze,ni1e stresuj sie i duzo wypoczywaj....a ja dzis pozeram wszystko jak szalona:szok:masakra jakas..caly czas morda miele:-D
 
Do góry