reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

ehhh... a ja od rana rozmawiam z porcelana... masakra... na nic sily nie mam :(
z synkiem tak nie miałam.. ale mam nadzieje ze to jednorazowy wyskok...
i widze ze znow nie dopisano mnie do listy.. eh...
podam jeszcze raz:
31 lat , drugie dziecko, termin z @ 3.05 a z usg 1.05
 
reklama
ehhh... a ja od rana rozmawiam z porcelana... masakra... na nic sily nie mam :(
z synkiem tak nie miałam.. ale mam nadzieje ze to jednorazowy wyskok...
i widze ze znow nie dopisano mnie do listy.. eh...
podam jeszcze raz:
31 lat , drugie dziecko, termin z @ 3.05 a z usg 1.05


Już Cię dopisałam. Przepraszam ale jakoś wcześniej musiałam nie doczytać. Wybacz:-(
Wpisałam Cie na 3 maja bo większość dziewczyn podaje termin z OM;-)
 
Ja się dzisiaj ciasteczkami objadam:-)
Pókico zauważyłam, że polepszyła mi się cera. Zwykle miałam problemy z wągrami, a teraz mam rozświetloną i gładką buzię:-)

ewelinka no to czekanie najgorsze, ale jak trzeba to trzeba :)
żyrafka witaj i gratulacje :)
joanna23 witaj na majóweczkach i gratuluję :)
martuska fajnego masz psiaka :)
CrystalEye kurde zazdroszcze Ci tej wizyty u fryzjera :D Też by mi się przydała.
Martynia super wieści z wizyty :) No to widzę, że obie mamy termin na 7 maja :)
 
stazi, to mój też uwielbia kraść nasze rzeczy, ale ich nie niszczy :-p kiedyś znalazłam w jego legowisku ipada i do tej pory się zastanawiam jak on go ściągnął ze stolika i tam zawlókł, no ale wolę tego nie wiedzieć chyba :-p łazienkę muszę zamykać, bo inaczej wyciąga z kosza na pranie brudną bieliznę i w niej śpi ;-) najbardziej sobie upodobał moje staniki i majtki ;-) na ślub dostaliśmy taki bukiet z lizaków chupa chups i stał on na stoliku, to jak kiedyś wróciliśmy do domu to każdy lizak odpakowany i wylizany do połowy :-p i jeszcze kupujemy takie wyciągane chusteczki higieniczne, to nie raz je dorwał i wszystkie z pudełka wyciągnął :-) no mamy z nim ubaw :-)

Joanna, witaj wśród majówek! gratuluję :happy2:

martuska, ja biorę kwas foliowy i i vita-miner, ale nie wiem czy kwas foliowy osobno jest mi potrzebny, bo vita-miner go już zawiera :confused: mój maluch właśnie siedzi u fryzjera :-p mam go odebrać przed 18:00 :blink:

karmelowa, słodki psiak :happy2: mój to też dzieci kocha! jak tylko jakieś widzi to od razu biegnie, bo chce się bawić :happy2: ja też tak mam, że zrobię coś i to wyczyn dla mnie, że szok :no: strasznie szybko się męczę :dry: co do imion to my mamy wybrane jednomyślnie dla synka, z imieniem dla córki jest większy problem ;-)

ewelinka, a zapraszam :-) zostałam obdarowana, więc mam jeszcze w domu tych pierogów :-p
co do placków ze śmietaną to też ostatnio robiłam :happy2: mój mąż to je placki ziemniaczane z cukrem, ale ta opcja do mnie nie przemawia :-p nie rozumiem jak można jeść ziemniaki z cukrem :-D chociaż tak duża część mojej rodziny i znajomych jada :-p ja tylko ze śmietaną :happy2:

perelka, ja też nie mam ochoty na słodkie w ogóle, coś czuję że syn z tego będzie :-p:dry:

nana, mam dokładnie to samo! zjem coś z takim apetytem, a za godzinę się dziwię jak mogłam to przełknąć :no::confused:

Martynia, super, gratuluję! :-) niech zdrowo rośnie :tak:

Nanncy, mnie też tak kłuje, ale z lewej strony... podobno to normalne, nawet moja mama mnie uspokaja, a ja jej wierzę :happy2: nie martw się na zapas bo tymi zmartwieniami zaszkodzisz sobie :happy2: wszystko jest ok :*

Szuszunia, współczuję tych mdłości i wymiotów :-( ja to czasami bym chciała je mieć, bo czasami to się zastanawiam czy na pewno w ciąży jestem :confused:

Lena, to ja różnicy w cerze nie widzę, no żadne pryszcze mi nie wyskakują więc to na pewno atut, ale z kolei straaasznie włosy mi się przetłuszczają :dry: rano jak wstaję to wyglądam jakbym ich tydzień nie myła :dry:
uff... ale naprodukowałyście jak mnie nie było :-p ale powiem wam, że pierogi ze śliwkami wyborne :-) za niedługo jadę po mojego malucha, mężuś dzisiaj o 18:00 pracę kończy, więc aż tak długo w domu nie będę sama siedzieć :happy2: no i weekend ma wolny, więc też spędzimy go razem :happy2:
 
A ja wlasnie objadlam sie tortem bo moj mezus ma urodzinki. Byl pyszny.
Ja procz bolacych sutkoe nie mam zadnych objawow i sie ciesze nawet choc czasem cos mnie bierze i rycze ze cos nie tak bo mam malo obiawow. A no i siusiam dosyc czesto ale juz zadziej niz na poczatku 5tyg.
Wspolczuje wam spotkan z porcelana:(
Milego wieczoru zycze
 
Lena, no moja mama to z różnymi owocami robi pierogi :-p ja to korzystam, bo mi samej to się lepić nie chce :-p ale teraz mam o tyle dobrze, że mama do mnie dzwoni kilka razy w tygodniu i mówi "na co masz ochotę? to bym ci ugotowała" :-) kochana ta mama :happy2:

szkola, to mamy podobnie :happy2: mnie sutki bolą, brzuch i dzisiaj tak z boku piersi zaczęło. a tak to żadnych uciążliwych objawów :happy2:
złóż życzenia mężowi od wszystkich majóweczek :-)
 
co do jedzenia to bym jadla tylko krokiety albo takie kulebiaki z kapusta kiszona:) Dzisiaj jadlam takiego krokieta ale w ciescie francuskim a do tego kakao ot i tak mnie wzielo na obiad ale maz nie mogl patrzec:confused:
 
Nanncy jak kluje to dobrze ;) to rozciagajace sie wiazadla i macica :)

mnie tez dzisiaj wiecej kluje ale z prawej strony :) i bol siega az do pachwiny - ale to prawidlowo :)
 
reklama
Nanncy - mnie tez z roznych stron ciagnie I kluje (choc wiem ze dzidz jest zagniezdzony z lewej strony u gory) - lekarka powiedziala, ze takie bole swiadcza o tym, ze wszystko sie rozwija prawidlowo!!:tak:

Karmelowa - ale sloooooodziak z Twojej psinki!!:-D

Ja uciekam wlasnie szykowac sie do pracy. Byle do niedzieli (wolne) a dzis mam wizyte u mojego hematologa.

Milego wieczoru kochane!
 
Do góry