reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hej majóweczki:) odkąd wróciłam do pracy nie mam na nic czasu. Do tego dochodzi mój mały zasmarkany przedszkolak, no nie możemy się kataru pozbyć.
Wszystkim dziewczynom, które mają wizyty za sobą serdecznie gratuluję. Ja muszę czekać do środy i pewnie jak będę miała pewność że wszystko ok będę udzielać się częściej.:-)
 
reklama
ja nie moge ale drukujecie:p
WItam nowe majoweczki:-)
Crystaleye jesli chodzi o 8 i zeby w ciazy to juz ci wspolczuje jak tak ci sie zaczyna, bylas u dobrego dentysty ja tez sie meczylam a okazalo sie ze nie mial gdzie wyjsc jak poszlam na kosnultacje koniec koncow mialam rozcinane dziaslo pol godziny mi go rwal a potem szwy...
gratuluje wizyty Marta;-)
Nancy nie schizuj bedzie dobrze ...
Lena ciesze sie ze Ci lepiej
Jesli chodzi slodkie kwasne nie sprawdza sie jadlam slodkie mam syna objawow mialam wszystkich po trochu wiec ja tam w takie rzeczy nie wierze...
dzis zupa pieczarkowa i placki same i z cukrem Aesthete choc najbardziej lubimy po wegiersku:p sliwki z pierogami hmm musialy byc dobre:-) co do psow zamierzamy przygarnac w przyszlym roku do naszego domku...
Anetka zdrowka dla Przedszkolaka;-)
Szkola dzis o Tobie myslalam ze dawno Cie nie bylo i Straciatella sporadycznie???
dzis mialam sile wiec posprzatalam wszystko a pewno jutro bedzie len ...
cyce bola swedza dzis mialam takie mdlosic chcialam sie spotklac z porcelana ale nie dalo rady, mnie tez boli podbrzusze pachwiny czasem jak na @ tez sie obawiam ale staram sie nie popadac w paranoje bedzie co ma byc .. w pon wizyta wiec zobaczymy co tam sie kluje..
nie wiem co komu mam odpisac :p
 
Ostatnia edycja:
Nanncy, powinnaś zadbać przede wszystkim o siebie, a nie patrzeć na koleżanki. To Twój wyczekany i wytęskniony Maluszek, on jest teraz najważniejszy. A skoro w pracy masz taką atmosferę, to może pomyśl nad ew zmianą po macierzyńskim? Z doświadczenia wiem, że atmosfera to 70% sukcesu.
martuska507, Joanna23, Żyrafka26, gratulacje i witamy:-)
nana, ogromnie gratuluję podwójnego szczęścia :happy2:

U mnie sny ostatnio się uspokoiły, ale w ubiegłym tygodniu miałam wątki sensacyjne:-pwiecie takie rodem z Bonda, strzelanki, pościgi;-) w tym za bardzo nie pamiętam co mi się śniło.

Co do jedzonka, to ja na słodkie też nie mam ochoty:no: mdli mnie jak o czymś takim pomyśle. Ostatnio zajadałam się takim dobrym chlebkiem z żurawiną a teraz nawet jak o nim piszę to robi mi się niedobrze. Bleh
I mam ochotę na coś kwaśnego - kiszone ogóreczki albo kapustka:tak:najlepiej w postaci zupki. Może jutro coś wyczaruję.

A my jutro jedziemy na pierwszą wizytę. Mam nadzieję, że usłyszę jakieś dobre wieści. I że może serduszko już ładnie zabije dla mamusi;-)oby tylko wszystko było dobrze z naszą kropeczką. Jutro idę pierwszy raz do nowej lekarki, trochę w ciemno, ale mam nadzieję, że się nie zawiodę. Cały czas rozmyślam do kogo powinnam chodzić i mam dylemat, bo waham się między czterema ginami... ale zobaczymy jakie wrażenia będą jutro.

Miłego wieczoru dziewczyny:-) u Was też tak leje? U nas od rana... deszcz, deszcz i deszcz...
 
Applecrumble na pewno wszystko jest ok z twoja fasolka :-) ja mieszkam w Uk I niestety swoja pierwsza wizyte I usg bede miala w 12 tyg :( tez sie strasznie martwie czy wszystko ok , ale staram sie nie nakrecac I byc dobrej mysli :-)
 
Ale mam dzisiaj lenia okropnego:-p
Cały dzień bym na kanapie leżała tylko:-D
Kurde wy tak piszecie o tych waszych wizytach, a moja dopiero 28 września:hmm:Do tego czasu nie zobaczę mojej kropeczki.

aesthete ja uwielbiam gotować, ale ostatnio mam strasznego lenia. Fajną masz tą mame :) Moja niestety jest bardzo daleko :(
saga ja też w to nie wierzę :) Ja całą pierwszą ciąże objadałam się słodyczami i mam synka, a moja bratowa kwaśnymi rzeczami i też ma synka :)
applecrumble trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i czekam na wieści :)
 
witam..to i ja sie dołączę do majowek:-Dpodczytuje was od jakiegos czasu,bo mialam nadzieję,że sie uda dołączyć..no i sie udało:-)pierwszą wizytę mam w czwartek..mam nadzieję,że będzie wszystko w porządku.a tak poza tym mam 34 lata i 15to letnia córkę:-)pozdrawiam..też miałyście trochę stracha przed pierwszą wizytą?
 
witam nowe majóweczki;-)tak dużo nas przybywa, że ciężko potem będzie odpisywać hehe

Ja dzisiaj nie byłam wstanie nic ugotować dopiero mi się polepszyło coś po 17 godzinie wtedy mąz kupil mi krokiety z mięsem a ja na to dałam sobie sera żółtego i tak fajnie mi się stopił:tak:
 
reklama
witaj KPE007 w koncu ktos zblizony wiekowo do mnie :) jeszcze czekac na kogos moze z Wroclawia :)
Daj znac czy zaleca Ci badania prenatalne - mi zalecila ze wzgledu na przekroczenie 35 lat - ja sie zastanawiam czy robic ale moj J. nalega
 
Do góry