reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
aesthete a no kojarze;) ale nie wiedzilam ,ze to pies co ma wlosy a nie "kudly" hehe bo dla mnie pies z jakims wlosiem to juz jest siersciuch hmm :D ale jak widac zawsze sie mozna czegos dowiedziec:D ile taki psiak kosztuje??:)

Ja jak mieszkalam jeszcze z rodzicami to mialam Labradora pomieszanego z Goldim a potem Rasowego labradorega- ale to jest zlo wcielone!!
 
A ja czuję się dziś strasznie osłabiona. W zasadzie to czuję się tak od wczoraj. Zmierzyłam ciśnienie i mam 87/64, czyli bardzo niskie. W sklepie zrobiło mi się słabo... Jestem niskociśnieniowcem z wysokim pulsem i biorę lek na obniżenie, który też leciutko obniża ciśnienie (nie ma takiego tylko na puls). Mimo to wcześniej nie miałam aż tak niskiego, mimo leku a dzisiaj - bałam się, że zemdleję...

Stazi, ja też mam koszmary co noc :baffled: Ostatnio śniło mi się, że trafiłam na bezdomnych ludzi, który okazali się kanibalami i próbowali mnie złapać a ja próbowałam biec i nie mogłam :szok:Obudziłam się przerażona z walącym sercem !

Karmelowa, no jakoś daję radę ale strasznie mi słabo, o czym pisałam tu wyżej :( Coś czuję, że fiknę im tam jutro w pracy :unsure:
 
a powiem Ci, że ceny są różne, bo powiedzmy, że nawet od 2tys w górę. Ale trzeba szuuukać, bo czasami rodzi się piesek z defektem, np zły zgryz czy coś, co w niczym nie przeszkadza i hodowca sprzedaje za 1000zł czy coś koło tego :happy2: ja właśnie tak znalazłam, bo na wystawy i tak jeździć nie zamierzałam, a 2tys czy 3tys za psa, to po prostu dla mnie lekka przesada ;-) dzisiaj właśnie jadę z nim do fryzjera, bo już zarósł, a czesać to się on nienawidzi :no: i czesanie to męczarnia dla mnie i dla niego, dlatego co miesiąc jeżdzę go opitolić na krótko :-p

kilku moich znajomych ma goldeny i labki :-) fajne psiaki, mój to uwielbia się bawić z większymi psami ;-) małe jakoś go nie kręcą :-p
 
stazi24 internet podpowiada, że test kosztuje powyżej 40 zł
przyznam szczerze, że ja za swój dałam ok 80 zł
to i tak jeden z kilku innych testów, które są dostępne tu gdzie mieszkam
 
pierwszy psiak byl cudowny ale ten obecny to niszczy wszystko , slucha sie jedynie Ojca a reszte ma w tylku :D potrafi na twoich oczach na zlosc nasikac, zjesc kawalek kanapy :p albo wejsc na stol czy tez ukrasc komorke ;D

Kiedys moj M sie nad nim pochylil by go poglaskac i w kieszonce w koszuli mial nakladki przeciwsloneczne na okulary na magnes no i jak sie nachylil to "Halin " szybko zauwazyl upadajacy przedmiot na ziemie i juz mial go w zebach moj M odruchow chcial mu je zabrac - a ten pies ma tak ,ze jak Go gonisz i chcesz mu cos odebrac to to zgniata zebami na twoich oczach;] na szczescie zauwazylam cala sutuacje i rzucilam mu chleb i si enim zajal :p bo On kocha suchy chleb haha
 
Witam Was, chciałabym dołączyć do grupy :)

Termin wypada mi na 13 maja, to był pierwszy miesiąc starań po poronieniu, mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze. Widzę że dużo się u Was dzieje, 130 strona już, oj nie wiem czy dam radę przeczytać wszystko a chciałabym Was troszkę poznać ;) Coś może napiszę o sobie, mam 28 lat, mamy z mężem już jedno dziecko i z bardzo pragniemy kolejnego, córeczka też nie może się doczekać już na rodzeństwo.

Idę troszkę poczytać Was wstecz. :)
 
Żyrafka witaj! mamy bardzo podobny termin :) To również moja pierwsza ciąża:) Czekamy na wyniki bety!:)
Nanncy to moze jakas delikatna kawka z mlekiem albo duzo płynów wypij

Dziewczyny bierzecie jakieś witaminy? ja biore centrum Materna z DHA, wit D 800 j. i magnez. Poza tym Duphaston i Euthyrox na tarczyce.

Co do piesków to ja mam 7-miesięcznego petit basseta. rasa w Polsce bardzo rzadka ale jest najukochańszy i jutro jedziemy do fryzjera:) Jak mi się uda to wstawie zdjecie::) 20130828_154920-1.jpg
 

Załączniki

  • 20130828_154920-1.jpg
    20130828_154920-1.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Joanna23 , martuska507 gratulacje!! :)

martuska507 termin podany przez kalendarze??
ja od maja jestem na Foliku i to wszystko na razie bez witamin
 
Do góry