reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Witam nowe majóweczki i gratulacje :)

Jeśli mowa o pieskach, w 2008 przygarnęliśmy ze schroniska krzyżówkę Haskiego z wilczarzem cechosłowackim.. kochany psiak :) Ma świra na punkcie dzieci, to pierwsza niania mojego synka. Niestety starzeje się i kto wie jak długo z nami jeszcze będzie. 309788_273096866047957_1091773029_n.jpg

Co do witamin, póki co lekarz do konca 1-szego trymestru zalecił mi jedynie kwas foliowy, a na wit przyjdzie czas w drugim.

Nie chce mi się nic dziś. Wytarłam kurze i czuje się jakbym na mont everest weszła...a jutro i w nd przychodzą goście do męża więc trzeba by było się ruszyć. a jeszcze dziś gotowanie mnie czeka...masakra

koszmary mi się nie śnią, ale sny są jakieś takie dziwne. i co najdziwniejsze pamiętam wszystkie ze szczegółami!! a jedyny proroczy jaki miałam to krótko po owulacji śniło mi się, że będą II kreski i faktycznie tak było :)

co do imion jeszcze w końcu doszliśmy jako tako do porozumienia :) Karol zgodził się na moją propozycje dla dziewczynki a ja na jego propozycje dla chłopca, więc kluska cynamonowa może być już spokojna o swoją metrykę :D
 

Załączniki

  • 309788_273096866047957_1091773029_n.jpg
    309788_273096866047957_1091773029_n.jpg
    50,3 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
Żyrafka- witaj i serdecznie gratuluje. Wpiszę Cię na naszą listę na 20 maja, jakby sie cos zmieniło to daj znać.
aesthete- pierogi ze śliwkami :) mniamm :) Weź mnie ze sobą:-D
Joanna23- serdecznie witaj. I gratulację :)

Fajnie ze jest nas coraz więcej :-)

Któraś pisała o plackach ziemniaczanych ze śmietaną i musiałam zrobić:-)
 
hej kochane:)
Witam także nowe majóweczki i gratuluję:)
Mnie dzisiaj boli ząb, ósemka. Juz wychodzi mi od roku;/;/;/ i wyjśc nie umie:(
nana gratuluje bliźniaków:):):)
Lena- dobrze ze juz lepiej się czujesz:)

ja tez robiłam ten test cyfrowy ale mi pokazał ze w ciązy nie jestem.(dwa dni przed miesiączką) a dwa dni potem na innym (standardowym) juz dwie kreski:):) Ale moze dlatego ze stężenie Hcg było za niskie.

Wczoraj byłam u fryzjerki:) zafarbowałam włosy bo juz patrzec na siebie nie umiałam. Zreszta i tak dalej nie umiem bo mam pryszcza na pryszczu;/;/;/ A nigdy nie mialm z nimi problemu.
Cycki swędza;/ Tylko chodze i sie drapie;/;/
 
aesthete cos nie mam ochoty na słodkie wogóle...hehe fajna rozmowa z mamą :D
stazi ja uwielbiam labadory kochane pieski wesołe ale uparte no i broją :D ja mam mieszańca labka hyba z dokiem bo ma tylnie nogi takie wysokie :D

Nanncy wczoraj mi gin własnie mówil o isoptonie i jakimś jeszcze jednym ale to przemysle jeszcze bo jak siedze nic nie wykonuje to puls mam w miare ok jedynie jak sie zaczne ruszac wykonuje cos to dysz troche. Ale bisocard tez obnizal mi cisnienie wiem cos o niskim chcoiaz moje przed braniem bisocardu raz na tle lękowym skoczyło 145/80, ale mierze codziennie i kontrouluje je.

Joanna23 fajną lekturkę masz na wieczor :)

karmelowa tez sie boję jak to będzie jak braknie psiaków mooich :( póki co nie mysle. Moj tez gin mowił, żeby teraz tylko kwas stosować.
 
Któraś pisała o plackach ziemniaczanych ze śmietaną i musiałam zrobić:-)

Ewelinka, to JA :-D Ale ja to mam tak śmiesznie, że nachodzi mnie ochota, wcinam jak szalona a następnego dnia już bym tego nie tknęła palcem haha

Perełka, ja mam ciśnieniomierz nadgarstkowy i mierzę sobie ciśnienie z pulsem i zapisuję w notesiku. Jeśli puls nie dokucza Ci tak bardzo, czyli właśnie kiedy jesteś w spoczynku jest na dobrym poziomie, to nie trzeba nic brać. Ja leżąc miałam nieraz 120. Isoptin można w razie czego brać w ciąży spokojnie.
 
A ja mam mdłości.. Masakra.. Najgorsze jest to, że mam na coś bardzo ochotę, jem to i potem chce mi się puścić pawia po tym... Bez sensu totalnie, ale cóż... Dzieciaczki rozrabiają już teraz :D
 
Nanncy powiem ci, że ten nadgarstkowy nie jet taki dokładny on może zawyżać może zmień obie go.

nana7 ma mam tak samo jestem głodna ale wszystko ble na sama myśl mi niedobrze:-(
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny już jestem po wizycie :)
i chcę się podzielić swoją radością!!! Wszystko jest w porządku, serduszko biło :tak:
przybliżony termin porodu na 7 maja. Mam też już pierwsze zdjęcie Kruszynki, jak nauczę się wstawiać, to na pewno wrzucę :-D Tak więc 26 lat, obecnie 6t 4d. Cudowne uczucie ;-)
 
reklama
Dziewczyny, co jakiś czas kłuje mnie z prawej strony, jeszcze tak nie miałam. Zaczynam się niepokoić... Martwi mnie to tylko dlatego, że jeszcze nie miałam usg i nie wiem czy fasolka zagnieździła się tam gdzie trzeba i mam czarne myśli. MOja bardzo dobra przyjaciółka miała niedawno ciążę pozamaciczną i ja teraz schizuję ... Wczesniej ciągnęło mnie po obu stronach a teraz tylko z prawej boli, kłuje :((( boję się...

Perełka, mam nadgarstkowy bo muszę mierzyć w pracy i różnych dziwnych miejscach. Nie chciałam wzbudzać dziwnych spojrzeń i wolałam taki intymniejszy ciśnieniomierz, który zmieści mi się do torebki. Ale masz rację, teraz kupię do domu taki porządniejszy. Jak tamten zawyża to ciekawe jakie mam ciśnienie dziś naprawdę: 70/50?? :szok:
 
Do góry