reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
u mnie pobudka codziennie o 4:30:dry:
Chocby sie walilo i palilo zawsze muse wstac 1,5 h przed wyjsciem z domu:-p

Trinaesi to nie tak dlugo sie staracie. My staralismy sie caly rok i nic:no: Na Twoim miejscu udalabym sie do lekarza, bo to bardzo podejrzane, ze okres Ci sie 2 tygodnie spoznia. Zdarzalo Ci sie to wczesniej?
 
Lena_no - zdarzyło się raz, ale to było w dniu ślubu, więc i w sumie się cieszyłam. Do lekarza pójdę na pewno, trzeba sprawdzić co tam się tak rozregulowało. Może masz rację, mówią, że rok starań to norma. A testy Ci zawsze zgodnie z prawdą wychodziły?
 
Trinaesi no lepiej sprawdz u lekarza i to jak najszybciej, bo nigdy nic nie wiadomo. Jesli to nie ciaza to takie rozlegurowane okresy moga sprawic problem z zajsciem w ciaze. Co do testow to nigdy mnie nie oklamaly jesli pokazywaly ciaze:tak: w druga strone to nie wiem, bo ja zwykle nie zdazylam zatestowac, bo okres przylazl.

karmelowa no to widze, ze nie jestem sama z tak wczesnym wstawaniem;-)
 
Lena_no - tak to taki lekko zabarwiony na brazowawo sluz a bol jak na @ juz teraz bardzo rzadki, wlasciwie on sie zmienil na taki ciagnacy, rozciagajacy, co wiem ze jest jak najbardziej normalne. Troche mnie uspokoilas, dziekuje! Rozmawialam tez z pielegniarka, ona tez potwierdzila, ze poki nie sa to jasno czerwone uplawy i nie jest ich duzo i nie mam duzych boli, to wszystko normalne...ufff.
Strasznie sie stresuje, poprzednia ciaze stracilam w 22 tygodniu a teraz jeszcze doszly 2 chorobstwa, plus zastrzyki przeciw zakrzepicy...moze one powoduja lekkie zabarwienie sluzu?? Ojej,niedobrze ze mna bedzie przez te 8 mcy;-):szok::-D
 
Kiuik witaj!
Ja też potwierdzam zmęczenie i senność jako objaw, ponieważ dopiero teraz wstałam... po powrocie z pracy padłam i zasnęłam, jestem strasznie senna.. i jeszcze bym spała i spała... ;-)
a dziewczyny jaki macie apetyt?? ja zauważyłam, że jem mniej, nie mam na nic ochoty, nawet czuję czasem głód, ale sama myśl o jedzeniu mnie nie przekonuje:sorry2:
 
niunia - smutno mi z powodu Twojej drugiej fasolinki. Trzymaj sie!!

kiuik - witaj wsrod majowek:-)

no to niezle macie dziewczyny z tym wczesnym wstawaniem hehe! u mnie to tez sie zmienilo, bo zwykle potrafilam nawet spac do 11 w dni wolne a teraz 6-7 i nie ma zmiluj nie moge spac! leze w lozku z wybaluszonymi oczami o tak :szok::szok::szok:

Martynia - ja mam ostatnio bardzo ograniczony apetyt. na slodycze w ogole nie moge patrzec, ale jak mnie na cos najdzie to koniec kropka,musi byc:tak: Np mialam tak z awokado czy pieczonym ziemniakiem a nawet kilka razy musiala byc quesadilla :-D i byla!!:rofl2:
 
reklama
Lena_no, no mnie właśnie cena bardzo kusi :-)

Straciatella, widziałam to łóżeczko, ale cena mnie odstrasza :sorry2:

mam o tyle dobrze, że głęboki wózek po dziecku mojej siostry będę miała, a i tak max 4-6 miesięcy będzie z niego korzystać, a potem spacerówka :happy: no i mam zamiar chustę kupić :-)

Trinaesi, ja odstawiłam tabletki w maju i w czwartym cyklu się udało :tak: może test źle wyszedł? pójdź na betę to będziesz mieć 100% pewności :tak:

co do smaków to czasami mnie nachodzi, tak jak dzisiaj jak auto tankowałam to musiałam zjeść chipsy, bo normalnie aż mi ślinka ciekła. No i kupiłam paczkę i chrupałam w trasie :-)

jejku, jeszcze całe długie 11 dni do wizyty u gina... :no:
 
Do góry