reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

mąż mówił że do jednego goscia zadzwonił, rozmawiają teges szmeges i po 10 minutach facet mówi " wie Pan co dam Panu znać przed Świętami, bo aktualnie mnie nie ma w domu bo jestem w AUSTRII " Rafał na to że zakończył rozmowę w te pędy, i aż boi się patrzeć ile mu zeżarło ;| dobrze że nie mamy abonamentu xD

wy placicie normalnie - tylko do granicy Polski - potem ten facet - wiec spokojnie :)

dziś koperkowa z jajkiem i ziemniakami no muszę ją zrobić bo tak za mną chodzi ach:sorry2:

mozesz podac przepis?
 
reklama
hej:)
Aesthete, Makao, współczuję awanturek z połówkami. coś musiało być w powietrzu chyba bo ja z moim mężem też miałam ścięcie, i wczoraj, i w piątek. Denerwuje mnie bo ma raptem 35 lat, a gada jakby miał co najmniej 150, zrzędzi, czepia się, i tak w kółko. I w końcu mu wykrzyczałam, że jak tak dalej będzie to się wyniosę z domu bo psychicznie tego nie wytrzymam. Wziąłby się uśmiechnał, pożartował, a nie tylko czarnowidztwa, złe proroctwa, i czepialstwo. W niedzielę o 8 rano nawet się przypieprzył do zasłonek synka, które czekają w koszu na wypranie ( choć w oknach w zastępstwo wiszą firanki ). Nie wiem, jakaś demencja starcza go dopadła czy jak?

Lena, ależ masz piersi:))) ja to w ciąży czy nie to wypierdki małe takie że szok:) staniki nada noszę te same, i co wiecęj tak super dobrane - że nawet jak mi piersi urosną to one pewnie będą dobre:) bo jakies takie luźne mam miseczki. Pomyslec ze pracowalam ponad rok w sklepie z bielizną:) i sobie dobrac stanika nie umiem:)

Kotka pewnie Disney Junior wciągacie od rana:) Moj synek tez lubi banany w pizamach, i do wakacji był zagorzałym fanem Sportakusa ( pewnie znasz):) ale do tego stopnia, ze musialam go zaopatrzyc w strój, ma masę ubranek z bohaterem, i zachowywa się jak on:) cwiczył, jadł owoce i warzywa:) teraz troszkę się wstydzi :) i nie jest juz tak chętnie "sportacusem".

Mi lva dołączam się do prośby o przepis na zupkę, na moje poweekendowe wzdęcia to byłoby zbawienie:D
 
W koncu mala przerwe mam:tak:
Zaraz zabieram sie za jogurt i owoce:-)

Makao plecy bola mnie strasznie :( Szczegolnie ostatnio. Ale jakos musze sobie radzic ;)

ewwe nam kobietom ciezko dogodzic :D Jedne narzekaja, ze za duze inne, ze za male. Ja z checia oddalabym komus troche swoich ;)
 
Lena_no[COLOR=#4B0082 pisze:
]ewwe[/COLOR] nam kobietom ciezko dogodzic :D Jedne narzekaja, ze za duze inne, ze za male. Ja z checia oddalabym komus troche swoich ;)

Gdyby to było możliwe to chętnie bym trochę przyjęła:)
 
kotka - powodzenia na wizycie. :-)


Lena - ja nie wiem jak to jest,:-p że szczuplutkie dziewczyny
mają piękne duuuże piersi,;-) ja jak tyje to mam dopiero
duże,:sorry2: a jak chudne... to wszystko opada i maleje.:dry: Mimo
ciężaru, zazdroszczę.;-)

Dzisiaj już od 8 nie śpię i oglądam DDT,;-) mąż gotuje mi kiełbaski,:-p po porannym "przytulaniu" jak znalazł,;-) potem ucieka do pracy.:-( Pogoda do bani, ani grama śniegu.:sorry2: Czuję po kościach, że ciężko mi się będzie do czegokolwiek zmotywować. :-p A propos libido, to rano miałam je ponad granicami normy... Ehh...;-)
 
Aesthete, Makao trzymajcie się, czasem każdy ma jakieś spięcia, może to oczyści atmosferę i będzie już długo, długo dobrze :)
ewwe Sam nie może zasłonek wyprać jak mu to przeszkadza? Rączek nie ma ? ;) Mój M. bałaganu w ogole nie widzi, więc o nic się nie czepia, ale też nie posprząta ja mu się nie wskaże palcem ;)

A ja mam piersi ani nie za duże, ani nie za małe, ale za to brzydkie po prostu ;D Mam je jakoś tak nisko zawsze, bez względu na stanik... Chyba mam to po mamie, ona tez ma tak. No i nie są takie ładne kształtne jak u niektórych, tylko rozpłaszczone i nierówne xD Teraz to w ogole nawet mój mąż zauważył że prawa mi bardziej urosła ostatnio, dramat! Nie lubię strasznie swoich cycków ;) Teraz mam rozm 75E ale przed ciążą nosiłam 75D.
 
Doberek


Ale dziś pogoda, masakra. A jeszcze wczoraj mój młody szalał z tatą na sankach.. Po śniegu nie ma śladu.

Z tymi kłótniami to chyba faktycznie coś wisiało w powietrzu. Wczoraj było wielkie "nadrabianie" skłóconej soboty..Ci faceci to mają czasem schizy :nerd: Faza na czepianie sie, wygadywanie i wieczne ALE.
A ja zamiast leżeć, zapierdzielam w domu bo nikt za mnie niczego nie zrobi.. Nawet dziecka rano nie ubierze. :baffled:
I jeszcze wąty...

Co dzisiaj jemy dobrego? Któraś pisała (na którejś stronie) o koperkowej... Mmmm ale bym zjadła..
I mandarynki.. :cool:


Takie jeszcze pytanie z innej beczki. Czujecie twardnienie brzucha? Ale takie bezbolesne? Biore nospe MgB6 ale nie wiem czy powinnam się tym bardzo martwić.. Gdzieś czytałam o tych skurczach przepowiadających, ale z tą szyjką.. sama nie wiem.


Mały od rana szaleje, kopie na wszystkie strony ;-):-)


Lena - no piersi to Ty masz!
Ja od zawsze kupuje 75 pod biustem i tak sie zastanawiam czy to nie błąd...
Mierząc wychodzi mi 67cm.
 
Ostatnia edycja:
Cześć!

Co za pogoda, najpierw napadało śniegu tylko po to by w nocy spadł deszcz :dry:
Na 13.10 mam dentystę, a tak mi się nie chce iść, że szok!
Brzuch mnie boli, najgorzej w nocy jak z boku na bok mam się przeturlać, biorę NOSPę ale to już w ekstremalnych przypadkach, mam nadzieję że te bóle to normalna sprawa a nie jakiś problem z szyjką bo do wizyty jeszcze 2 tygodnie:dry:
 
Straciatella - zazdroszczę kopniaków, ;-) poza tym któryś raz z kolei zrobiłaś mi smaka na mandarynki. :-p Swojego goń do roboty.! ;-) Przecież masz zalecone leżeć,a nie sprzątać.:sorry2:

Struss - powodzenia u dentysty, ;-) ja go szczerze nienawidzę i nie wiem co by miało mnie zmusić do wizyty..:zawstydzona/y:
 
reklama
Hej! Nie nadrobię Was, nie ma szans... Nie było mnie bo ciężki weekend był.
Widzę że rozmowa o stanikach... ja sobie kupiłam ostatnio 85 E, ale niestety jest niewygodny, więc muszę sobie kupić nowy :(.
A dzisiaj idziemy na zakupy, więc może sobie kupię jakieś ciuszki :D.
 
Do góry