reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Makao a czym się leczysz?ja wczoraj zrobiłam sobie kąpiel rumiankową i piję herbatkę z żurawiny, wcześniej brałam te antybiotyki ale znów powróciło, kurde już mam dość;(
 
reklama


Chciałabym zasięgnąć opinii u mam, które miały takie cudo.
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
W teorii taka opcja wydaje mi się genialna, ale nie mam pojęcia jak jest w praktyce.
xsorry2.gif.pagespeed.ic.r40qhAFmat.webp
Umieściłam te wiadomość w innym temacie, ale tutaj jest was więcej. :-p
 
futurystka jak mi wraca infekcja to jadę na żuravicie i witaminie C. na chwilę pomaga, później wyjdę na dwór i od nowa. najlepsze jest to, że ja głównie jednak jeżdżę samochodem i nie łażę po dworze za dużo. zaczynam podejrzewać, że łapię to od działu lodówek w marketach:/
 
Właśnie przyszła paczka z pieluszką wielorazową do testowania z 2 wkładami- śmieszny sprzęt, musze przetestowac na "sucho" tzn bez dziecka i wysłać swoją opinię. Niby producent zachwala skuteczność, więc jak już 1 pieluszkę mam to może w maju kupię więcej i będę pieluchować w wielorazowych :confused:

Zbieram się do sadysty, jelito to mi chyba pęknie zaraz, muszę coś wymysleć na te zaparcia bo dłużej tak niewyrobię:-(
 
Hej! Melduję, że żyję i mam się dobrze. Umówiłam się dzisiaj do internisty, jestem od paru dni stale zmęczona i złapałam przeziębienie, ledwo w pracy przez weekend wysiedziałam. Także idę z zamiarem wzięcia zwolnienia na ten tydzień.
Aśku oby się to choróbsko Mrówkowi nie rozkręciło, odpoczywajcie razem w domu :happy2:
Struss ja mam zamiar używać na zmianę pieluszek wielorazowych i pampersów, zobaczymy jak będzie w praktyce. Koleżanka robiła też tak, że jak było bardzo gorąco to nic dziecku nie zakładała tylko kładła na takim podkładzie chłonnym. Pupolek się wietrzył ;-)
 
hejka ja też się melduje :-)

Byłam dziś na badaniach, póżniej pojechałam odebrać prentalne i tak pól dnia zleciało . Później biorę się za pakowanie... jutro ok 7 wyjazd, mam nadzieję, ze tam chociaż trochę będzie śniegu bo u nas od rana leje :/
 
witam:) Jejku jak ja Wam zazdroszczę tych cycochów :-( U mnie ciągle B i nie rosną :baffled: jak tak dalej będzie to nici z karmienia piersią pewnie :-( w czwartek wizyta to pogadam sobie z lekarzem...
 
reklama


Chciałabym zasięgnąć opinii u mam, które miały takie cudo.
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
W teorii taka opcja wydaje mi się genialna, ale nie mam pojęcia jak jest w praktyce.
xsorry2.gif.pagespeed.ic.r40qhAFmat.webp
Umieściłam te wiadomość w innym temacie, ale tutaj jest was więcej. :-p

wiesz co mi się to wydaje średnio praktyczne. bo z założenia dzidzia przy "brzegu" mamy. a więc nici z tego, że tatuś wstanie do dziecka i Ci go na śpiocha do cyca przystawi. jak będzie drzemkował w ciągu dnia to Ci się wyturla na łóżko. no i za chwilę będziesz musiała kupić normalne łóżeczko. już chyba lepiej postawić łóżeczko obok "małżeńskiego" łóżka. i będzie to bardziej praktyczne. ale to oczywiście tylko moje zdanie.
witam:) Jejku jak ja Wam zazdroszczę tych cycochów :-( U mnie ciągle B i nie rosną :baffled: jak tak dalej będzie to nici z karmienia piersią pewnie :-( w czwartek wizyta to pogadam sobie z lekarzem...


to, ile będziesz miała mleka nie ma nic wspólnego z wielkością piersi. serio.
 
Do góry