reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hej!

Ja wczoraj mialam caly dzien z mezem, oboje mielismy wolne, nie pamietam kiedy ostatnio mielismy dzien wolny razem chyba we wrzesniu... I tak milo spedzilismy czas, bylismy na spacerze, ubralismy choinke, bylismy u znajomych na kawce pozniej u rodzicow na obiedzie a wieczor mielismy dla siebie. Odpoczelam i odstresowalam sie naprawde :) kolejne wolne razem chyba w boze narodzenie dopiero, dobrze, ze to niedlugo juz :)

A dzis.. Wstalam rano zbieram sie do pracy, maz dalej wolne, zrobil mi sniadanko a ja w placz :o ze nie chce do pracy, ze chce zostac w domu no masakra mowie Wam :D no ale poszlam do pracy i teraz siedze przed tym kompem, nie wiem do czego rece pierwsze wlozyc tyle roboty a mnie tak smutno i placzliwie :/ Kochane tez tak macie? Zebyscie plakaly o byle co i byle gdzie :(?
 
reklama
Hej ;-)

co do różnych bóli, mnie od jakiegoś czasu boli kręgosłup w dolnej części... najbardziej jak wstaję z łóżka, muszę wtedy chwilę postać w połowie zgięta :-D nie mam wielkiego brzucha, ale podejrzewam, że to przez jakieś rozciąganie mięśni lub nacisk...

jeżeli chodzi o rozmiar stanika, to już od dawna obiecuję sobie, że pójdę do sklepu, w którym profesjonalnie mnie zmierzą i dobiorą odpowiedni rozmiar, podejrzewam, że też noszę nieodpowiedni... ale jeszcze nie dotarłam :-D
 
gwiazdeczka - dzisiaj chyba taka pogoda jest, :cool: ja może nie płaczę, ale zbyt radosna to też nie jestem.:-(

Bóle krzyżowe to praktycznie od początku mi dokuczają, :sorry2: czasem są tak silne, że mnie zatyka i nie mogę tchu złapać.:-(
 
hej dziewczynki :tak:
melduję się z pracy (nooo, połowa roboty za mną :-D ) ... u nas też szaro, buro i mokro :-( nie lubię takiej pogody :dry: ciężko zmobilizować się do pracy ;-)

coś czuję, że od jutra będę na zwolnieniu :-( Mrówek przyszedł do nas o 4 w nocy mówiąc, że go głowa boli ... a jak go głowa boli, to od razu biorę termometr :sorry2: 38 st ... nurofen dostał i został z tatą (tak sobie zażyczył - dzisiaj tata, jutro żabeczka) ... teściowa pracuje od 14, więc zwolniłam się z pracy i jedziemy do jej przychodni ;-) niech obejrzy wnuka ;-) i coś zadecyduje ;-) Mrówek jak gorączkuje, to idzie na całość ... :-( zobaczymy .,..

ja też mam katar i ból głowy :wściekła/y: więc nie ukrywam, że te kilka dni w domu dobrze by mi zrobiło :zawstydzona/y:
 
witam poniedziałkowo majówczki,

ja znów złapałam zapalenie pęcherza:(wysłałam męża na zakupy a ja siedzę wcinam pamelo i granata no i nadrabiam seriale:)
Lena ja to Ci współczuje takich cycoszków, sama zawsze nosiłam 60 C, teraz mam D i ciagle rosną i sobie nie wyobrażam żeby były większe to porażka dla mnie taki biust ciężki dźwigać;(
 
A my dzisiaj w zielonej u lekarza. Potem bedziemy bladzic po miescie w poszukiwaniu prezentow... Sklepy z porcelana i stojakami na wino :p generalnie rzeczy do domu? Asku moze cos poradzisz? :)

Potem Was dziewczyny nadrobie :)
 
Aśku, jak Cię coś bierze to koniecznie weź kilka dni wolnego. No i dla Mrówka zdrówka dużo.
futurystka współczuję zapalenia pęcherza i witaj w klubie:/
dziewczyny współczuję bóli krzyża i ogólnie kręgosłupa. nie pocieszę, będzie gorzej:/ ale warto:D
gwiazdeczka ja to non stop ryczę bez powodu i z powodu:p
 
A my dzisiaj w zielonej u lekarza. Potem bedziemy bladzic po miescie w poszukiwaniu prezentow... Sklepy z porcelana i stojakami na wino :p generalnie rzeczy do domu? Asku moze cos poradzisz? :)
eeee :szok: zależy gdzie będziecie ;-) gdzieś przy rynku/ratuszu był ze szkłem itp ;-) szczerze nie wiem ;-) nie chodzę, więc nie wiem ;-) stojaki na wino :eek: tym bardziej ...
 
reklama
hej:)
Aesthete, Makao, współczuję awanturek z połówkami. coś musiało być w powietrzu chyba bo ja z moim mężem też miałam ścięcie, i wczoraj, i w piątek. Denerwuje mnie bo ma raptem 35 lat, a gada jakby miał co najmniej 150, zrzędzi, czepia się, i tak w kółko. I w końcu mu wykrzyczałam, że jak tak dalej będzie to się wyniosę z domu bo psychicznie tego nie wytrzymam. Wziąłby się uśmiechnał, pożartował, a nie tylko czarnowidztwa, złe proroctwa, i czepialstwo. W niedzielę o 8 rano nawet się przypieprzył do zasłonek synka, które czekają w koszu na wypranie ( choć w oknach w zastępstwo wiszą firanki ). Nie wiem, jakaś demencja starcza go dopadła czy jak?

Lena, ależ masz piersi:))) ja to w ciąży czy nie to wypierdki małe takie że szok:) staniki nada noszę te same, i co wiecęj tak super dobrane - że nawet jak mi piersi urosną to one pewnie będą dobre:) bo jakies takie luźne mam miseczki. Pomyslec ze pracowalam ponad rok w sklepie z bielizną:) i sobie dobrac stanika nie umiem:)

Kotka pewnie Disney Junior wciągacie od rana:) Moj synek tez lubi banany w pizamach, i do wakacji był zagorzałym fanem Sportakusa ( pewnie znasz):) ale do tego stopnia, ze musialam go zaopatrzyc w strój, ma masę ubranek z bohaterem, i zachowywa się jak on:) cwiczył, jadł owoce i warzywa:) teraz troszkę się wstydzi :) i nie jest juz tak chętnie "sportacusem".

Mi lva dołączam się do prośby o przepis na zupkę, na moje poweekendowe wzdęcia to byłoby zbawienie:D

nie- my akurat na bumerangu mamy chwile z cartoonito:)
a dla wszystkich, które mają problem z doborem biustonosza polecam lobby biusciastych i małobiuściastych na gazecie.pl, oraz http://www.ewa-michalak.pl/ - tam macie porady dotyczące doboru odpowiedniego biustonosza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry