reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam :)

co do spania na brzuchu, to ja również całe życie na nim spałam... teraz nie mogę się odzwyczaić i nieraz zdarza mi się przysnąć na brzuchu (staram się chociaż trochę na boku i trochę na brzuchu) :-)

Dzisiaj nadal dzień remontowy, ale już wdać koniec w oddali :-D
 
reklama
ja dziś umyłam okna w sypialni i w salonie. malz przez ten czas umyl szpinak...krwa mac no. umeczylam sie jak dziki osiol, a jak go spytalam, czy m pomoze, to sie obrazil, ze ja tylko czycham az odlozy ksiazke zeby mu cos wlepic...i tak jak zapierniczalam po schodkach myjac okna a on plukal szpinak. w sumie jakies 3 h
 
Hej!
Ja dopiero od babci z imienin wróciłam:-) pycha obiad, u babci wszystko super smakuje:-Dteraz leże i trawie:-D
Kotka no faktycznie małż sie nie popisał, ja bym zapewne wybuchła bo kto jak kto ale Brzuszki nie powinny sie meczyc, to Ty piwinnaś myć szpinak a potem odpoczywač po tym myciu;-)
Cholerka brzuch mnie boli i mam problem z zaparciami, nawet śliwki przestały działać:-(
 
Joanna - witam cieplutko. ;-)


Makao - Wstawanie w sobotę przed 6.00,:sorry2: to jakaś masakra.:sorry2:
Powinno byc odgórnie zarządzone,:tak: że weekendy każdy ma
wolne od pracy, byłoby cudownie.;-)


Karmelowa - ogłoszenie z teściami, genialne.:-)


futurystka - najlepsze są środki zamrażające,:tak: dostępne w
aptekach, niestety nazwy Ci nie podam.:zawstydzona/y:


brownagula - ja kocham zapach płynu do płukania :-) i na całe
szczęście po żadnym mnie nie mdli, ale Lenor Perfumelle :cool:
faktycznie wcale nie pachnie wybornie,:cool: zwykły Lenor zdecydowanie
lepszy,:tak: póki co obstawiam niebieski.:-p Jeśli chodzi o
zakupy, to niektórrzy sprzedawcy, sa beznadziejni.:wściekła/y: Zamiast
powiedzieć komus szczerze i delikatnie,:dry: że w czymś innym
byłoby lepiej, zaproponować coś, to walą ściemę,:wściekła/y: że jest
cudownie.:sorry2: Ostatnio moja teściowa kupiła mojej szwagierce
spodnie dużo za duże,:dry: bo sprzedawczyni powiedziała, że
tak się nosi. Obłęd jakiś.:sorry2:


Danusia - zazdroszczę mozliwości spania na brzuszku,;-) ja
nie dam rady, choć bardzo bym chciała.:-(


diabliczka - ja bym mogła jeść chipsy codziennie,:-) a z
dipem to już w ogóle,:tak: niestety przez to jak są niezdrowe
pozwalam sobie na nie bardzo rzadko,:sorry2: a potem mam straszne
wyrzuty, że dziecko taką chemią szpikuje.:zawstydzona/y:


Aeshete - bidulko, trzymaj się cieplutko. :*


Aśku - mój luby nabija strasznie się ze mnie nabija,:-D kiedy
proszę o coś na co mam ochotę,:-p ale zanim przyniesie... ta
ochotka mija. :-p


Kotka - wiem, że to co zrobił luby jest strasznie wkurzające,:cool:
ale ja naprawdę zazdroszczę facetom tego wewnętrznego luzu,:-p
nie napinania się niepotrzebnie. :sorry2:

Piszę już na nowej, fantastycznej klawiaturze.:-) Rozlanie kawy przez M odeszło w niepamięć,:-p mało tego podziękowałam mu za to,;-) jak mam za każdym razem dostawać w zamian coś dużo lepszego, to może oblewać wszystkie nasze sprzęty.:-p
Weekend minął pod znakiem imprez rodzinnych.;-) Wczoraj urodziny mojej chrześnicy, która chwalona przez rodziców, że
lubi gotować,:-) dostała dwie kuchenki (jedną od nas), oraz wszystko (tylko) do gotowania, pieczenia itd.:tak: Zachwyciła mnie, że jako dwuletnia dziewczynka :-) już praktycznie wszystko mówi i jest taka odważna i śmiała.:-) Ehh, mogłabym mieć taką córusie,;-) do tego tak pięknie zdrabnia, mamusia, tatuś, ciociusia, jest normalnie do zjedzenia.:-) M troszkę popił, ale zawsze wtedy kocha mnie najbardziej, więc mu wybaczam.:-p Dzisiaj pogoda była zachwycająca,:tak: na obiadek standardowo rosół, nóżki smażone, ziemniaki i ogórki kiszone.:-p M już nie może i nadaje na teściową, że od 20 lat je zawsze to samo,;-) do tego zawsze szarlotka, ale w adwencie nie wiedząc czemu, teściowa nie piecze.:-p Teraz będziemy oglądać Miss Polski i jak zawsze oceniać wspólnym okiem każdą z dziewczyn.:-)
 
luzu- czyli olewania.. w tym roku wigilia u nas. w domu naprawdę trzeba posprzątać- nie jestem przewrażliwiona na tym punkcie, ale czasem po prostu trzeba, a tu..no cóż..nic dodać nic ująć.. wkurwił mnie- przepraszam za słownictwo, ale inaczej się tego nie da nazwać. o kilka rzeczy go proszę od 2 lat- i nie ma czasu.
 
Witam wieczorkiem... Pokazuje się i żyje :D wczoraj bylam na pogotowiu, obudzilam sie w pt z bolem stopy, w sobote juz wstac sama nie moglam, ostatecznie nic sie nie dowiedzialam, mam smarowac mascia i jak nie przejdzie to dalej bedziemy dzialac :/ ja to mam pecha, ale z noga lepiej, mam nadzieje ze nie wroci....
 
Struss mam podobnie z zaparciami, przed ciąża miałam w odwrotna stronę a teraz masakra. Apogeum miałam po środzie, jak to sie w pracy słodyczy objadlam 2 dni w toalecie nie byłam. Teraz tamte okolice bola bo sie wysiedzialam i wystekalam ze o matko.

Kotka znam z autopsji. Mój M ma podobnie, wiec od czasu do czadu trzeba go naprostowac ;)
Wlasnie wczoraj było takie prostowanie ;)
 
Kotka - Dziewczyny dobrze piszą czasami M trzeba nastawić
Madziulek - Oby ból stopy już nie wrócił

Aesthete - Mam pytanie jakiej firmy masz sokowirówkę?? i czy możesz też cytrusy w niej wyciskać?? Chyba sobie na święta zażyczę bo wczoraj znajomi zrobili mi soczek z pomarańczy i był pycha taki świeży. Teraz siedzę i szukam dobrej maszyny ;-)

U nas w końcu same zakupy, a potem M poszedł na mecz do takiego baru (dla mnie to męska speluna). Teraz odsypia maraton w pracy i chucha piwem. dostał boksa to się odwrócił ;-)

Dobranoc
 
Kotka - wiadomo, nie można sobie na za dużo pozwalać,:sorry2: ale chciałabym mieć czasami takie podejście jak faceci. "niczym się nie przejmować". :-p A swojego goń do roboty.!
 
reklama
Witam po weekendzie :)
W sobotę byliśmy na zakupach w centrum handlowym, a wieczorem pojechaliśmy do rodziny męża i zostaliśmy do niedzieli.
Wróciliśmy wczoraj wieczorem i padliśmy do łóżek :p


W sobotę byłam w sklepie z bielizną i babka mnie pomierzyła i dobrała odpowiedni biustonisz.
Okazało się że mój rozmiar to 65 G/H :shock:


Zaraz uciekam do pracy.
 
Do góry