reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ...

A my mamy imię wreszcie ktore nam sie wszystkim podoba POLA :-)
więc bedzie albo Pola albo Agatka zobaczymy jak się urodzi i zdecydujemy:tak:
 
reklama
Agatka nie, ale Pola ladnie. Mamy psa Pole, ale to dlatego ze mm wiedzial ze mi sie to imie podoba dla domniemanej corki wiec powiedzial, ze nazwie tak psa zebym juz corki nie mogla:/
 
zaneta drugie po co? i tak uzywac nie bedzie, wojuj o Laure na pierwsze!
Moj co do imion nie ma tym razem nic do gadania bo on wybieral dla Patryka a teraz ja wybieram :-) on jedynie moze marudzic:-)
 
Ollena dlaczego zakładasz, że nie będzie używać? Ja używam obu imion a uwierz mi, że oba są długie i do tego jeszcze podwójne nazwisko.
 
Katasza uzywac bedzie...przy wpisywaniu w urzedach itd bo nie ma innego wyjscia.
Bo chyba nie przedstawiasz sie dwoma?
Moje dziecko tez ma 2 imiona a teraz zaluje, bo po co mu to? ani sie nie uzywa, ani sie nie przedstawia dwoma, jedynie upierdliwianie w urzedach, papierach itp.
 
reklama
Moj S ma drugie imie i nie wpisuje je jak cos wypełnia i tak dalej i problemu nie ma. Co do przedstawiania moja znajoma z klasy jak sie przedstawia to Katarzyna Maria i nazwisko
 
Do góry