reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ...

Mysle nad imieniem Milena lub Nina...ale tak jak w pierwszej ciazy nie bylam zdecydowana na zenskie imie tak wszyscy mi mowili, ze skoro nie mam tzn ze chlopak bedzie. Teraz tez od poczatku mam dla chlopca...
 
reklama
My ciagle myslimy czy dac Nel czy Nela?? Jedno i drugie nam sie bardzo podoba:) oczywiscie sa obiekcje ze str tesciowej ale to nasz wybor :) kazde imie z czasem zaczyna byc ladne, wystarczy je ladnie wymowic i sie przyzwyczaic :)

 
Ostatnia edycja:
Nel tez mi sie bardzo podobalo zawsze, Nela mniej. Nel pochodzi od imienia Angela (z Pustyni i w puszczy jak wiecie). Nela to oddzielne imie.
 
Moja kolezanka chciala dac corce na imie Nel ale w urzedzie sie nie zgodzili bo nie koncyz sie noby na "a" wiec dala Nela:tak:Dziewczynka ma chyba 12lat:tak:
 
jeanta może na wybór będzie miało wpływ, któro ładniej współgra z nazwiskiem, choć dużej różnicy między nimi nie ma. Mi chyba bardziej podoba się Nel.
 
Tak to to samo imie :) Nell w ang a w Polsce Nela! Mieszkamy zagranica wiec nam wszystko jedno tyle ze angole na Nel wolaja Nelly :/ a to mi sie nie podoba :/ z tego co czytalam to imie pochodzi od Korneli!
 
Nel pochodzi od Angeli jak pisalam wyzej.
Nela nie wiem od czego pochodzi, ale Nela samo w sobie mi sie nie widzi.
 
reklama
Z tym pochodzeniem imion to różnie bywa - tak jak np imiona Agata i Agnieszka mają tę samą formę skrótową: Aga :) Malo tego - Aga funkcjonuje także jako samodzielne imię (i nawet znam osobiście jedną Agę ) .
 
Do góry