reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ...

pieszczoszko ale musisz wpisac drugie imie do paszportu, dowodu i innych waznych dokumentow.
A znajoma spotkanej na ulicy osobie tez przedstawia sie dwoma imionami? to dziwne, nie wpadlabym na to;)
Magda jestem...i tyle.
 
reklama
Ja też znam dużo osób używających na co dzień dwóch imion. Zwykle jest to Anna Maria ale są też inne :) Więc nie bądź taka dyrektywna. Każdy robi jak uważa.
 
No to faktycznie dziwne;) ja sie z tym nie spotkalam i nie sadze zeby moje dziecko sie tak przedstawialo w przyszlosci bo na ta chwile nawet nie wie ze ma drugie imie;)
 
Ja też mam dwa imiona i pamiętam, że jak byłam mała to strasznie żal mi było dzieci, które miały jedno... Takie jakieś odczucie dziecka:) I nigdy drugie imię nie było dla mnie uciążliwe. Czasami się je tylko wpisuje. Na codzień to można o nim zapomnieć. Tylko tata czasami zwraca się do mnie Ewelinka albo Paulin Ewelin:-D A mój mąż ma tylko jedno i teściowa bardzo żałuje, że mu jedno tylko dała. Nas prosiła, żebyśmy małemu dali dwa.
A poza tym jest tylle pięknych imion, że trochę żal dać tylko jedno:)
 
A mój dziadek i jego rodzeństwo mieli trzy imiona.Np mój dziadek miał na imię Bohdan,Jarogniew,Olgierd.Nawet mam na to dokumenty.Ale on się rodził w 1907 roku i wtedy po kilka imion wolno było dawać.W rodzinach królewskich też dzieci dostają parę imion.Fajnie mieć te dwa ,a przy bierzmowaniu jeszcze samemu można se nadać trzecie(no nieoficjalne do dokumentów ale jednak.
 
reklama
Do góry