reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ...

my wybraliśmy imię Nina. Znamy mało Nin, więc źle się nam nie kojarzy. Wybieraliśmy między Niną, Nadią a Olą.
Z tego co słyszę i widzę na forum nie jest to imię popularne, co mnie cieszy. Jakoś na razie nikt nam nie powiedział, że coś nie tak z tym imieniem :-D Jednemu się podoba, drugiemu nie, ale nie trzeba uzewnętrzniać swojego zdania, szczególnie, jeśli się jest na nie, bo to sprawa rodziców jakie imię nadadzą dziecku.
Dziś kuzyn męża opowiadał, że na porodówce, gdzie miał zajęcia matka dała dziewczynce na imię Awangarda. To dopiero kosmos i powód do czepialstwa :-D
 
reklama
Pieszczoszka - a mi się imię Laura baaardzoooo podoba, gdyby tylko stary się zgodził..
Laurka.. dla małej dziewczynki jak najbardziej - a rodzina? przyzwyczają się;p
 
Annte...sliczne imie.Mam nadzieje,ze sie tylko nie obrazisz czytajac czasem w postach,bo to imie naszej czterolapnej "pierworodnej" :zawstydzona/y:

A imie Laura tez jest przesliczne,u nas w IT bardzo popularne,a ogolnie jest miedzynarodowe...a co do imion ktore sa aktualnie w uzyciu,to mnie czasem scinaja z nog,ale coz..."jak sie nie jest extrawaganckim to sie nie zyje" - hm nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem :baffled:
 
Pieszczoszko - Laura to piękne imię dla dziewczynki :tak: Gdyby u nas była dziewczynka chcieliśmy dać jej na imię Maja (oczywiście i tu były obiekcje i moja mama i teściowa twierdzą, że później, dla dorosłej osoby to imię nie bardzo... :baffled::baffled::baffled:). W sumie, gdyby miała urodzić się dziewczynka nie wiem, jakie nadalibyśmy jej imię, dla chłopca mieliśmy już uzgodnione dużo, dużo wcześniej :-D:-D:-D
 
anik Maja to piekne imie i dla mnie wlasnie idealne dla dziecka, dla dziewczyny i doroslej kobiety!
Ja nie daje Maja bo jest ich poprostu za duzo, ale gdyby nie to...to bardzo chetnie:)
 
reklama
Ollena - ja uważam tak samo i jeśli kiedyś w przyszłości będę miała córeczkę - to być może właśnie tak będzie miała na imię :-D
 
Do góry