reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ...

u nas będzie chyba Lenka ;-) bo tak mowilismy jak jeszcze niewidomo było co będzie, ale tak sie juz jakoś przyjeło że pewnie zostanie, bo zawsze tak jest :-)
M podoba się jeszcze Natasza, a mi Marcelina, Marcela, ale Lenka chyba najbardziej, tylko troche mnie przeraza ze to chyba teraz najbardziej popularne imię...zastąpi teraz jeszczze nie tak dawno bardzo popularną Julię!!!
 
reklama
Ja w sumie od początku nie miałam zamiaru dawać drugiego, ale jednak dajemy ze względu na mojego S. Jego siostrzyczka zginęła w wypadku wtedy kiedy ja zaszłam w ciąże:-(( dlatego drugie imie z mysla o niej)

Będzie Laura Violetta.
 
Drugie po matce chrzestnej Urszula.Gdyby jednak urodził się syn to nie wiem czy Jan Czy Florian?Bo na drugie to na 100% Michał po mężu no i ojciec chrzestny mój szwagier też Michał.:happy:
 
U mnie dzieci wybrały :
Klaudia -Karolinka ,a Kubuś -Julia .
My tylko powiedzieliśmy ,że też nam się podoba .:-D:-D:-D:-D
 
My nie dajemy drugiego imienia. Co do chrzestnych to mam problem z wyborem chrzestnej - ja mam niestety tylko 1 brata - jest on chrzestnym Mateusza a kobitek brak:( Chrzestnym Oli chciałabym żeby został mój szwagier - brat W.
 
reklama
Do góry