reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ...

reklama
Zawsze podobalo mi sie imie Megan i jak nic lepszego nie wymyslimy do porodu to zostanie Megi...Narazie mala nazywana jest dziunia :o)
 
Póki co jeszcze nie znamy płci ale jeśli będzie dziewczynka to na pewno Maja.
Z chłopięcych imion bardzo mi się podoba Maksymilian i Filip.
Mąż powiedział, że nie zastanawia się bo na pewno będzie Maja :D
 
Moja niunia będzie miała na imię Hanna Emilia.Hania mi się strasznie podoba a Emilka to po mojej prababci bo moje imię(Danuta ogólnie masakra jak ma się tyle lat co ja ) ani imię mojej mamusi (Wanda) niezbyt nadaje się na drugie dla Hani a chcę by miała drugie imię bo u mnie i u Ł tak jest tradycja no i drugie musi być święte a Emilia jest sprawdziłam.
 
Nuta - u nas też Hania - mąż uparciuch zawziął się i kropka. już 4 lata temu było ustalone imię dla dziewuchy. drugie może po babci i moje trzecie - Basia.
 
reklama
U nas dalej pozostaje Gabriel :p:p ale gdyby była u san dziewucha to wojny o imię też już zakończone :-):-)
Dziewczynka miałaby na imię Lilianna :D:D
Także jak przy porodzie okaże się że mam mieć córę to z Gabrysia ewoluuje na Liliannkę :-p
 
Do góry