reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ...

A u Nas już raczej postanowione (chyba, że imię nie będzie pasowało do malutkiej), że będzie Liliana, ale raczej pisane przez jedno "n" . Myśleliśmy też nad imieniem Gaja, ale Lilianka bardziej nam się podoba:) No i rodzinie i znajomym kojarzy się imię Gaja z gejem hehehehe.
A jeśli będzie jednak chłopak, to wspólnej decyzji nie podjęliśmy, ale mnie podoba się Aleksander (mężowi nawet też), Wiktor.
 
reklama
(...) bo moje imię(Danuta ogólnie masakra jak ma się tyle lat co ja ) (...).

Danuta to piękne imię, zazdrościłam go mojej koleżance, zwłaszcza jak ktoś mówił do niej Danka - jakoś to mi się podobało zawsze. A moje - Ania/Anka - jest tak oklepane i takie zwykłe. Mój L tez chyba tak czuje, bo mówi do mnie dwoma imionami - Anna Marta, i wtedy jakoś to "wygląda". :)
 
Nuta - u nas też Hania - mąż uparciuch zawziął się i kropka. już 4 lata temu było ustalone imię dla dziewuchy. drugie może po babci i moje trzecie - Basia.

U nas to odwrotnie ja się uparłam na Hanie bo z Ł umówiliśmy się tak że ja wybieram dla córeczki a on dla synka a że zrobił córę to mój wybór.Ł bardziej chciał Zuzannę i ja też na początku tak myślałam ale jak zobaczyłam w gazecie zdjęcia pierwszoklasistów i noworodków i dziewczynki to prawie same Zuzię to sobie odpuściłam to imię.Hani jest na razie mało, a Hanny to silne i niezależne kobiety a i na moją siostrę która będzie chrzestną Hani zawsze mówiliśmy że jest jak Hanka Bielicka bo taka wygadana i przebojowa mam nadzieje że moja córa taka będzie i da sobie radę w życiu.
Flaurka
śliczne dzięki.Fakt faktem zawsze byłam wszędzie jedna i oryginalna bo np.Ani i Agnieszek to zawsze dużo było.Ale to ja już ogólnie wolałam mieć na imię inaczej jak tak jak miałam mieć Magda ale że urodziłam się w Danuty to tak zostało a Magdalena mam na drugie.Teraz już się przyzwyczaiłam ale jak byłam nastolatką i mówiłam jakiemuś chłopakowi że mam na imię Danuta to trochę obciachowo było.Ale z imionami to tak zabawnie bywa, mi nigdy nie podobało się imię Łukasz i co wyszło że mój mężuś kochany jest właśnie Łukaszem.
 
Ostatnia edycja:
nuta moja siostra ma na imie Hania, faktycznie jest silna i niezalezna ale tez wygadana i wybuchowa:-D
 
nuta moja siostra ma na imie Hania, faktycznie jest silna i niezalezna ale tez wygadana i wybuchowa:-D

Dorka i właśnie o to mi chodzi by była silna, niezależna, wygadana no i może trochę wybuchowa ale tak lekko by dała sobie radę w życiu bo takie właśnie osoby mają silę przebicia i sobie poradzą w życiu.
 
Moja mama miala na imie Danuta wiec mi sie podoba :) A ja wam sie pochwale ze u nas chyba zostanie na imieniu Nathan- wybieralismy miedzy maksymilianem, leonem i danielem- padlo na nathana i tak sie teraz do naszego synka zwracamy wiec chyba juz tak zostanie :)
 
Może utworzymy jakąś główną listę imion majowych dzieci? :D



to bardzo dobry pomysl! przynajmniej bedzie wiadomo kto jakie imie wybral dla swojej pociechy, bo szczerze mowiac nie chce mi sie czytac tyle stron do tylu zeby sprawdzic ktora ze znajomych jak nazwala swoja kruszynke :)
 
reklama
Do góry