reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

@Karolina1988* ja taki brzuch miałam w poprzedniej ciąży i smutno mi było że mnie nikt nie przepuszczal w kolejkach 😜 dwa miesiące przed porodem trochę się zaokraglił, a jak poszłam rodzic to Pani w rejestracji chwilę mi się przyglądała, jakbym sobie żartowała 😁 a mały urodził się z waga 3400 i 55cm, najważniejsze że dziecko dobrze się rozwija 😉
To mnie pocieszyłas 🙂 bo już myślałam że jakiś mega rzadki przypadek jestem 🤭 lub coś ewidentnie jest nie tak
 
reklama
@Karolina1988* ja taki brzuch miałam w poprzedniej ciąży i smutno mi było że mnie nikt nie przepuszczal w kolejkach 😜 dwa miesiące przed porodem trochę się zaokraglił, a jak poszłam rodzic to Pani w rejestracji chwilę mi się przyglądała, jakbym sobie żartowała 😁 a mały urodził się z waga 3400 i 55cm, najważniejsze że dziecko dobrze się rozwija 😉
Właśnie jesli badania i usg sa ok nie ma co sie sugerować brzuchem. Ja miałam ogromny brzuch, a malizna w nim siedziala, syn byl donoszony 46cm i 2980g. Nie ma raguly
 
Dzień dobry wszystkim majówkowym mamom 😉 Podczytuję was tu trochę, więc postanowiłam się przywitać i zapytać czy mnie przygarniecie 🤗 obecnie Tc 26+4, termin z OM 17.05, to moja druga ciąża, starszy brat ma 9lat i teraz też będzie chłopak 😉
No nie wierzę :) też mam termin z OM na 17.05 :) druga ciąża, a straszna siostra ma 9 lat i teraz dla odmiany będzie chłopak ;)
 
Mam pytanie czy robiliście 3 badanie prenatalne? Ja się zdecydowałam. Zapisałam się do Sodowskich do dr Staniczka. Bardzo polecany lekarz. ;) ale wizyta 330 zł! Ludzie. U Was też tak drogo?
A jak będę chciała zrobić 3d lub 4d to już nie wiem o ile biedniejsza wyjdę. Za ta cenę to bym miała dostawke do łóżka ;)
Ja chodzę do lekarza co 5 tygodni i moja doktor robi mi wszystkie po kolei USG prenatalne. Place 150 , ale.ze względu na to ,że jestem jej stara pacjentka. A wiem.,że bierze 250-300 za prenatalne. Za wizytę już 200. Od nowego roku. Na każdej wizycie mam 3d.

Moje dziecię chyba mi się pochoruje 😟 kaszel mnie obudził. Zobaczymy co będzie.
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie wypłacania L4. Pierwsze zwolnienie od 2 stycznia do 31 będzie wypłacone przez pracodawcę. Kolejne od 1 lutego do 2 marca już przez ZUS. Orientujecie się w jakim terminie wypłaca ZUS? Za drugi okres będzie w marcu czy dopiero w kwietniu?
ZUS ma 30 dni na wypłatę chorobowego i raczej się z tym nie spieszy.
 
No nie wierzę :) też mam termin z OM na 17.05 :) druga ciąża, a straszna siostra ma 9 lat i teraz dla odmiany będzie chłopak ;)
O jak miło 😉 ciekawe czy obie dotrwamy do tego samego terminu 😉
@mamahelenki92 jest coś w powietrzu i dużo dzieci choruje, wczoraj u mojego syna w szkole w jednej klasie było tylko 6 dzieci 😷 u nas kaszel zawitał w weekend, ale na szczescie syrop i inhalacja dały radę 😉
 
Ja chodzę do lekarza co 5 tygodni i moja doktor robi mi wszystkie po kolei USG prenatalne. Place 150 , ale.ze względu na to ,że jestem jej stara pacjentka. A wiem.,że bierze 250-300 za prenatalne. Za wizytę już 200. Od nowego roku. Na każdej wizycie mam 3d.

Moje dziecię chyba mi się pochoruje 😟 kaszel mnie obudził. Zobaczymy co będzie.
To u mnie wizyty po 180 zł i nie mam 3d. Jeszcze nie miałam takie zrobionego.;/ na NFZ nie chodzę. Była kilka razy i przez akurat ich marny sprzęt i doświadczenie tylko się strachu najadłam. 🙂 ale tak musiałam źle trafić. Ja chodzę co 2 tygodnie nadal. Jakoś tak mnie to uspokaja. Dzisiaj będę szukać tańszego prenatalnego bo 330 to sporo za badanie.
 
Dzień dobry :)

Ja mam dziś wizytę - omówienie wyników badań (chociaż są dobre na szczęście).

W ogóle powoli tracę jakąkolwiek moc - najchętniej całe dnie bym w łóżku spędzała, a tu tyle roboty i spraw do ogarnięcia jest... ;)

Jak się czujecie?
 
reklama
Jak się czujecie?
wczoraj miałam ciśnienie 100/60 🤔
dziś mnie lekko zamroczyło przy zdejmowaniu prania.
powinnam więcej leżeć ale mnie nosi!
już mam posprzątane. teraz herbatka i buszowanie po sklepach w necie 😜


To u mnie wizyty po 180 zł i nie mam 3d.
ja na razie mam wizytę co 4 tygodnie - 150 zł na każdej zwykłe usg
3D tylko na prenatalnych miałam
 
Do góry