reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny przyszły! Pieluszki wielorazowe❤️

IMG_20200212_125336.jpg


Moja faworytka
IMG_20200212_125423.jpg


I dla mężusia prezent na walentynki, że tak o mnie dba bardzo 😉 (Czekolada 😆)
IMG_20200212_130016.jpg
IMG_20200212_130027.jpg
 
reklama
Jakie piękne te pieluszki :) daj namiar proszę 😍

Cuda. Gdzie kupowałaś



Tylko widzę, że mimo, że są w promocji, to i tak podrożały - ja kupowałam z wkładem z bambusa za 22,40 zł, teraz są za 25,60zł. To pewnie przez mój duży zakup. Haha 🤣
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :)

Ja mam dziś wizytę - omówienie wyników badań (chociaż są dobre na szczęście).

W ogóle powoli tracę jakąkolwiek moc - najchętniej całe dnie bym w łóżku spędzała, a tu tyle roboty i spraw do ogarnięcia jest... ;)

Jak się czujecie?
U mnie też różnie z ta mocą... jednego dnia obiecuje sobię, że coś tam ogarnę a drugiego siedzę cały dzień przed tv z krzyżowkami 🙈
Dziś wybrałam Małą do przedszkola i spałam jeszcze ponad 2h 🙈
Pogoda tez nie sprzyja co chodzi o energię... wiatr, deszcz na zmianę ze śniegiem...
Dziewczyny, zaczynam odczuwać stres przed narodzinami dziecka... W ogóle jakieś głupie myśli chodzą mi czasami po głowie 🙈
Ja za wizytę z USG place 200 zł..
 
Dziś dziewczyny dostałam mega prezent od mojego maluszka 🙃🥰 wiecie że zamartwiam due że czuje mało ruchów i teraz doszedł mi ten mały brzuch ...właśnie sobie leżę i oglądam tv i czuję jak mały się rusza ale tak bardzo jak nigdy 🙃 podwinelam bluzkę i widzę jak mi brzuch faluje i cały chodzi 🙂🥰 mały chyba dał znać żebym się nie martwiła 🙂
 
Dziś dziewczyny dostałam mega prezent od mojego maluszka 🙃🥰 wiecie że zamartwiam due że czuje mało ruchów i teraz doszedł mi ten mały brzuch ...właśnie sobie leżę i oglądam tv i czuję jak mały się rusza ale tak bardzo jak nigdy 🙃 podwinelam bluzkę i widzę jak mi brzuch faluje i cały chodzi 🙂🥰 mały chyba dał znać żebym się nie martwiła 🙂
No widzisz :D mam nadzieję, że jesteś spokojniejsza :*

Tylko widzę, że mimo, że są w promocji, to i tak podrożały - ja kupowałam z wkładem z bambusa za 22,40 zł, teraz są za 25,60zł. To pewnie przez mój duży zakup. Haha 🤣
Dziękuję :) Lece na obczajke :D
 
reklama
Do góry