reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

U mnie po za twardnieniem brzucha kiedy się przerobie , to jest w miarę ok. Nie ma porównania do pierwszej ciąży , bo wtedy app day, all night leżałam 🤦🏻‍♀️
 
reklama
A ja z dnia na dzień sapię co raz bardziej 😂😂😂 I toczę się, jak kulka 😂😂😂

Zrobienie obiadu, prania... Ba! Wstanie z łóżka to dla mnie wyczyn😜

Dzisiaj robiłam krzywą cukrową - jak można wyprodukować coś tak okropnego do picia 😝🤭
 
Najgorsze jak przyjdzie po cc partner i coś śmiesznego powie [emoji1787]
Oj Powiem szczerze , że po pierwszym cięciu to jest jeszcze w miarę , ale mi do śmiechu nie było. W życiu nie miałam innych operacji i czułam się strasznie. Po drugiej macica tak się rozkurczala ,że leżałam i płakałam. ( zaznaczę, że przy pierwszej nie chciałam środków przeciwbólowych bo mnie bardziej okres bolał niż to.) Trzy noce po cięciu tak mi długo mijały, że dostawalam jakiejś depresji. Jak małe dziecko. Przyszła kobieta o 5 rano powiedziała wstawaj i wyszła. Ani nie została spojrzeć czy może zemdkeje ani nic . Dzwonienie do męża było bez sensu bo wypuszczali od 9 . Nie wiem czy trafiłam na tako czas ,że było tyle cesarek, a przy okazji remont oddziału czy po prostu na tak popieprzony personel. Wiem jedno tym razem rodze prywatnie i mam nadzieję, że czas porodu i dni po będa dla mnie dobrym czasem.
 
Oj Powiem szczerze , że po pierwszym cięciu to jest jeszcze w miarę , ale mi do śmiechu nie było. W życiu nie miałam innych operacji i czułam się strasznie. Po drugiej macica tak się rozkurczala ,że leżałam i płakałam. ( zaznaczę, że przy pierwszej nie chciałam środków przeciwbólowych bo mnie bardziej okres bolał niż to.) Trzy noce po cięciu tak mi długo mijały, że dostawalam jakiejś depresji. Jak małe dziecko. Przyszła kobieta o 5 rano powiedziała wstawaj i wyszła. Ani nie została spojrzeć czy może zemdkeje ani nic . Dzwonienie do męża było bez sensu bo wypuszczali od 9 . Nie wiem czy trafiłam na tako czas ,że było tyle cesarek, a przy okazji remont oddziału czy po prostu na tak popieprzony personel. Wiem jedno tym razem rodze prywatnie i mam nadzieję, że czas porodu i dni po będa dla mnie dobrym czasem.
Popieram. Każda inaczej reaguje na cc. Dla mnie to był dramat , głównie chodziło o wstawanie z łóżka. A po CC jak wiadomo trzeba chodzić ,żeby być sprawnym i żeby rana się dobrze zagoiła. Przynajmniej ja dostałam takie zalecenie. Dlatego nie zrozumiem CC na żądanie . Choćbym nie wiem kto jak się bał porodu sn... Nie oceniam takich osób , tylko wyboru nie rozumiem. Wiem ,że sn bolą w cholerę ... Ale ja mimo wszystko jeśli lekarz uzna ,że mogę spróbować , będę próbowała porodu sn po CC. W sobotę na badaniach spotkałam koleżankę , która też jest po porodzie sn po 1 CC. Pocieszyła mnie , bo jak pierwszy raz rodziła to też ją na straszyli ,że ma coś z miednica , a teraz poród poszedł jej gładko. Bez oksytocyny...

Ja się szykuje na badania 🙃
 
My po badaniu. Wszystko dobrze. Nie wiem ile waży , bo nie spytałam 🙃 ale niunia nabrała . Widać po zdjęciach , bo zrobiła się pusia na buzi :) Muszę monural brać na bakterie w moczu . Mała ułożona główka do góry na dzień dzisiejszy.
 

Załączniki

  • IMG_20200204_094205.jpg
    IMG_20200204_094205.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 110
Dziewczyny A u mnie było dobrze a wczoraj się popsuło, od połudnua twardnienia brzucha miałam wieczorem na Izbie szyjka skrócona do 27,2 mm, dzisiaj już mam założony pesssar i mam leżeć i się oszczędzać ☹ Jak ja tyle wyleżę ??? 😭😭😢
 
reklama
Dziewczyny A u mnie było dobrze a wczoraj się popsuło, od połudnua twardnienia brzucha miałam wieczorem na Izbie szyjka skrócona do 27,2 mm, dzisiaj już mam założony pesssar i mam leżeć i się oszczędzać ☹ Jak ja tyle wyleżę ??? 😭😭😢
Dasz radę, Kochana. Dla Maleństwa wszystko.
Oszczędzaj się, polecam Netflixa, dużo dobrych seriali.
 
Do góry