reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Kurcze, albo jestem maruda, albo to ciąża. Ostatnio marudzilam wam, że pępekmnie boli, prszeszło i mnie pachwiny krokowe aaczęły boleć [emoji1787] Ale to to z pierwszej ciąży pamiętam, bo ze względu na macice dwurożną z przegrodą młoda gnieździ sie bardziej po prawej i uciska nerwy [emoji2962]
Do tego ciaża jakoś wzmocnila moja czułość na zmiany pogody i co pochmurno to ja migreny (akurat w najgorszy okres pogodowy).
Ja tfu , tfu ostatnio czuję się bardzo dobrze, wszędzie piszą że drugi trymestr jest super i ja jakoś energii dostałam, tylko dłuży mi się okropnie, chciałabym już mieć to moje drugie cudo po drugiej stronie brzuszka i cieszyć się nim 😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tfu , tfu ostatnio czuję się bardzo dobrze, wszędzie piszą że drugi trymestr jest super i ja jakoś energii dostałam, tylko dłuży mi się okropnie, chciałaby już mieć to moje drugie cudo po drugiej stronie brzuszka i cieszyć się nim [emoji6]
No ja 1 trymestr non stop wymioty i brak siły, teraz 2 trymestr i bym tylko leżała i/lub spała [emoji1787] No i od poczatku co pochmurnie to masakryczne migreny. Zazdroszcze tym z was, które właśnie tak dobrze wszystko znoszą.
 
No ja 1 trymestr non stop wymioty i brak siły, teraz 2 trymestr i bym tylko leżała i/lub spała [emoji1787] No i od poczatku co pochmurnie to masakryczne migreny. Zazdroszcze tym z was, które właśnie tak dobrze wszystko znoszą.
To współczuję, no właśnie ta pogoda pewnie nie pomaga, więcej słońca by się przydało ;)
 
Ojej mnie też się coś robi na taką pogodę , też odczuwam zmiany 🤦🏻‍♀️ a teraz to jest tak jak by ciągle przesilenie. Ta zima che przyjść a nie może 🤦🏻‍♀️
 
Która jutro ze mną wizytuje i o której ?
Mam takiego stresiora , jak zawsze przed wizytą 🤦🏻‍♀️. Ciekawi mnie ile mała już waży , czy faktycznie mam.w brzuszku klocuszka tak jak czuje , czy będzie szczuplejsza od Helenki 😁❤️❤️❤️
 
reklama
Dzisiaj jest jak by lepiej z pogodą. Tzn widać ,że coś się popsuje ale czuję się taka wypoczęta :) Mąż mnie bardzo w weekend odciążył , serio. Mam skarb w domu :)
 
Do góry