reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Drogie mamy, zmagam się z cukrzycą ciążową i mam do Was pytanie.. ma któraś z Was jakąś informację dotyczącą wagi maleństwa z 22 tc? Lekarz wyliczył mi 537g i chciałabym porównać czy to jest waga prawidłowa na ten tydzień czy może jednak za niska/wysoka?
 
reklama
Drogie mamy, zmagam się z cukrzycą ciążową i mam do Was pytanie.. ma któraś z Was jakąś informację dotyczącą wagi maleństwa z 22 tc? Lekarz wyliczył mi 537g i chciałabym porównać czy to jest waga prawidłowa na ten tydzień czy może jednak za niska/wysoka?

IMG_2651.JPG


Tez mam cukrzyce i u mnie 22+5 było 447g.
Będziesz miała z większych raczej dziecko ale wszystko w normie. 50 centyl to przewidywane 3500g przy porodzie
 
Drogie mamy, zmagam się z cukrzycą ciążową i mam do Was pytanie.. ma któraś z Was jakąś informację dotyczącą wagi maleństwa z 22 tc? Lekarz wyliczył mi 537g i chciałabym porównać czy to jest waga prawidłowa na ten tydzień czy może jednak za niska/wysoka?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200204-221342.jpg
    Screenshot_20200204-221342.jpg
    203,8 KB · Wyświetleń: 70
Jak tam wasze dzieciaczki ? Dają wam już w kość w brzuszkach ? Mój brzuch jak w pierwszej ciąży zaczyna tańczyć ;)
zależy od dnia ale moja mała bardziej łobuzuje niż jest spokojna 😅 😍
czasem to nawet zaboli.
od 3 dni jakiś ból mnie trzyma w okolicy żeber 🤷‍♀️ brzuch robi się twardy coraz częściej..
zadyszka łapie porządna, o zgadze nie wspominając - tyle z narzekania 8-)


trzymam kciuki za "szyjkowe" dziewczyny 😘

@Karolina1988* jak tam ?
 
zależy od dnia ale moja mała bardziej łobuzuje niż jest spokojna 😅 😍
czasem to nawet zaboli.
od 3 dni jakiś ból mnie trzyma w okolicy żeber 🤷‍♀️ brzuch robi się twardy coraz częściej..
zadyszka łapie porządna, o zgadze nie wspominając - tyle z narzekania 8-)


trzymam kciuki za "szyjkowe" dziewczyny 😘

@Karolina1988* jak tam ?
Już jest ucisk na przeponę. Ja też często dyszę jak jakiś pies 😂 Mnie w żeberka ostatnio nie wali , ale to pewnie przez to ,że pośladkowo jest ułożona. Ciekawe czy tak zostanie , czy zmieni pozycję . Bo co wizytę jest inaczej ;)
 
;) Cześć, mój mały przeważnie tańcuje po posiłkach albo po południu i wieczorem. Ja i tak jak za bardzo szaleje to się martwię jak za mało to też strach zaraz, oj nie dogodzi babie w ciąży .

@missroszi kochana dzięki za kciuki, na pewno się przydadzą 😘 , od wczoraj brzuch rzadko staje, biorę sumiennie magnez i już może to pomaga 😉
 
zależy od dnia ale moja mała bardziej łobuzuje niż jest spokojna 😅 😍
czasem to nawet zaboli.
od 3 dni jakiś ból mnie trzyma w okolicy żeber 🤷‍♀️ brzuch robi się twardy coraz częściej..
zadyszka łapie porządna, o zgadze nie wspominając - tyle z narzekania 8-)


trzymam kciuki za "szyjkowe" dziewczyny 😘

@Karolina1988* jak tam ?
Ja zaczęłam na umor oglądać seriale żeby nie myśleć negatywnie ....mi brzuch też twardnieje a co do szyjki to ogólnie ja mam krótsza bo jestem po operacji Ale na szczęście i mnie narazie jest ok choć Pani doktor pow ze od 30 tyg będzie ciężko. Mój mały jest strasznie spokojny zjadłam śniadanie i nic 😥 wczoraj jakos też bardzo słabo go czułam ...
 
Moja mala tez różnie czasem daje wycisk, że boli, a czasem 2 dni spokojnie ze musze coś zjeść slodkiegio zeby się poruszyla . Dziś na 17 mam wizyte zobaczymy co tam słychać.
 
reklama
Moja to już tak lata. Ja mam 28tydz to ona już większa. Wczoraj trochę się napracowalam choć przez szyjke nie powinnam i wieczorem brzuch bolał jak na okres ale przeszło na szczęście
 
Do góry