reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

Wczoraj tak się zdenerwowalam że aż mnie brzuch zaczął boleć na szczęście szybko przeszedł ( mój były partner umila mi życie jak tylko może ) 😥 miałam jechać na szpital sprawdzić czy jest ok no ale na szczęście przeszedł i niby dziś rano jakby delikatnie poczułam ruchy małego ... To jest straszne jak jesteś sama i nie masz w nikim oparcia ...
 
reklama
Ja mam po synku x-landera tylko muszę gondolę dokupić , wózek spory ale na długie spacery z małym się sprawdził i wszytsko do niego mam, śpiworek , itp. Potem najwyżej dokupię jakąś lekką składaną spacerówkę ;)
 
Wczoraj tak się zdenerwowalam że aż mnie brzuch zaczął boleć na szczęście szybko przeszedł ( mój były partner umila mi życie jak tylko może ) 😥 miałam jechać na szpital sprawdzić czy jest ok no ale na szczęście przeszedł i niby dziś rano jakby delikatnie poczułam ruchy małego ... To jest straszne jak jesteś sama i nie masz w nikim oparcia ...
To Twoja pierwsza ciąża?
Unikaj teraz toksycznych ludzi jak tylko się da.
 
Jak ja Wam zazdroszczę to ja w pon zacznę 23 tydz i ja nie czuje takich szaleństw w brzuchu
spokojnie :* 3 tyg to duża różnica a poza tym każdy dzidziuś jest pewnie inny ;)
mój ruchliwy po ojcu - coś czuje ze tak samo nie usiedzi na 🍑 😅
moje ruchy zaczynają się zmieniać, to już nie są tylko takie puknięci i skakanie brzucha ale doszło takie przesuwanie się i falowanie 🥰
i teraz znów w drugą stronę zaczynam się zastanawiać cz nie za często 😅
 
Jak ja Wam zazdroszczę to ja w pon zacznę 23 tydz i ja nie czuje takich szaleństw w brzuchu [emoji26] jestem sama Więc mi jest trochę ciężko i może też dlatego tym wszystkim się tak przejmuje ...
Nie stresuj się. Wiem, że w pierwszej ciąży nie jest łatwo, wszystko jest nowe.
Dla otuchy powiem, że ja jestem w drugiej ciąży teraz i poczułam ruchy dopiero w 22 tygodniu. Natomiast w pierwszej ciąży czułam już w 18 tygodniu, a mówią, że w kolejnych ciążach czuje się dziecko wcześniej.
Także zobacz, wszystko jest bardzo indywidualną kwestią i porównywanie siebie, swoich objawów itd moim zdaniem nie ma sensu. Tylko zadręczasz się niepotrzebnie.
Więcej spokoju ducha Ci życzę [emoji8]
 
Chciałbym powiedzieć że to jakieś oszustwo że mamy dziewczynek ciągnie do słodyczy. Spodziewam się synka a gdybym miała wybór to jadłabym same słodkości🤦‍♀️
 
Chciałbym powiedzieć że to jakieś oszustwo że mamy dziewczynek ciągnie do słodyczy. Spodziewam się synka a gdybym miała wybór to jadłabym same słodkości🤦‍♀️
Dla mnie bez różnicy pierwszy syn teraz cora i słodycze pochłaniam gdzie jak nie jestem w ciąży mogą dla mnie nie istnieć prócz pierwszego dnia miesiączki. Z synem nie miałam zachcianek, a teraz jem pomarańcze tonami mimo ze trzeba uważać ale ja nie moge się opamietac jakbym nie panowala nad swoim umysłem. W pierwszej ciazy piłam 3 l wody dziennie, teraz szklankę z magnezem i tyle ... z synem bylam do rany przyłożyć, a teraz ludzie mnie irytują nawet jak nic nie mowia wystarczy ze sa , zwariowac mozna. O mojej cerze juz nie wspomne pryszcz na pryszczu jak u nastolatki...
 
reklama
Do góry