reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Wczoraj tak się zdenerwowalam że aż mnie brzuch zaczął boleć na szczęście szybko przeszedł ( mój były partner umila mi życie jak tylko może ) 😥 miałam jechać na szpital sprawdzić czy jest ok no ale na szczęście przeszedł i niby dziś rano jakby delikatnie poczułam ruchy małego ... To jest straszne jak jesteś sama i nie masz w nikim oparcia ...
 
reklama
Ja mam po synku x-landera tylko muszę gondolę dokupić , wózek spory ale na długie spacery z małym się sprawdził i wszytsko do niego mam, śpiworek , itp. Potem najwyżej dokupię jakąś lekką składaną spacerówkę ;)
 
Wczoraj tak się zdenerwowalam że aż mnie brzuch zaczął boleć na szczęście szybko przeszedł ( mój były partner umila mi życie jak tylko może ) 😥 miałam jechać na szpital sprawdzić czy jest ok no ale na szczęście przeszedł i niby dziś rano jakby delikatnie poczułam ruchy małego ... To jest straszne jak jesteś sama i nie masz w nikim oparcia ...
To Twoja pierwsza ciąża?
Unikaj teraz toksycznych ludzi jak tylko się da.
 
Jak ja Wam zazdroszczę to ja w pon zacznę 23 tydz i ja nie czuje takich szaleństw w brzuchu
spokojnie :* 3 tyg to duża różnica a poza tym każdy dzidziuś jest pewnie inny ;)
mój ruchliwy po ojcu - coś czuje ze tak samo nie usiedzi na 🍑 😅
moje ruchy zaczynają się zmieniać, to już nie są tylko takie puknięci i skakanie brzucha ale doszło takie przesuwanie się i falowanie 🥰
i teraz znów w drugą stronę zaczynam się zastanawiać cz nie za często 😅
 
Jak ja Wam zazdroszczę to ja w pon zacznę 23 tydz i ja nie czuje takich szaleństw w brzuchu [emoji26] jestem sama Więc mi jest trochę ciężko i może też dlatego tym wszystkim się tak przejmuje ...
Nie stresuj się. Wiem, że w pierwszej ciąży nie jest łatwo, wszystko jest nowe.
Dla otuchy powiem, że ja jestem w drugiej ciąży teraz i poczułam ruchy dopiero w 22 tygodniu. Natomiast w pierwszej ciąży czułam już w 18 tygodniu, a mówią, że w kolejnych ciążach czuje się dziecko wcześniej.
Także zobacz, wszystko jest bardzo indywidualną kwestią i porównywanie siebie, swoich objawów itd moim zdaniem nie ma sensu. Tylko zadręczasz się niepotrzebnie.
Więcej spokoju ducha Ci życzę [emoji8]
 
Chciałbym powiedzieć że to jakieś oszustwo że mamy dziewczynek ciągnie do słodyczy. Spodziewam się synka a gdybym miała wybór to jadłabym same słodkości🤦‍♀️
 
Chciałbym powiedzieć że to jakieś oszustwo że mamy dziewczynek ciągnie do słodyczy. Spodziewam się synka a gdybym miała wybór to jadłabym same słodkości🤦‍♀️
Dla mnie bez różnicy pierwszy syn teraz cora i słodycze pochłaniam gdzie jak nie jestem w ciąży mogą dla mnie nie istnieć prócz pierwszego dnia miesiączki. Z synem nie miałam zachcianek, a teraz jem pomarańcze tonami mimo ze trzeba uważać ale ja nie moge się opamietac jakbym nie panowala nad swoim umysłem. W pierwszej ciazy piłam 3 l wody dziennie, teraz szklankę z magnezem i tyle ... z synem bylam do rany przyłożyć, a teraz ludzie mnie irytują nawet jak nic nie mowia wystarczy ze sa , zwariowac mozna. O mojej cerze juz nie wspomne pryszcz na pryszczu jak u nastolatki...
 
reklama
Do góry