reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dla mnie bez różnicy pierwszy syn teraz cora i słodycze pochłaniam gdzie jak nie jestem w ciąży mogą dla mnie nie istnieć prócz pierwszego dnia miesiączki. Z synem nie miałam zachcianek, a teraz jem pomarańcze tonami mimo ze trzeba uważać ale ja nie moge się opamietac jakbym nie panowala nad swoim umysłem. W pierwszej ciazy piłam 3 l wody dziennie, teraz szklankę z magnezem i tyle ... z synem bylam do rany przyłożyć, a teraz ludzie mnie irytują nawet jak nic nie mowia wystarczy ze sa , zwariowac mozna. O mojej cerze juz nie wspomne pryszcz na pryszczu jak u nastolatki...
Ojjj mam zupełnie podobnie. Zachcianki, raz na słodycze, za chwilę na coś kwaśnego lub słonego... o irytacji tez coś wiem 🙈🙈🙈
Dodatkowo musze często odpoczywać i czasami dochodzą mi zawroty głowy..
Tez tak macie?
 
reklama
Ojjj mam zupełnie podobnie. Zachcianki, raz na słodycze, za chwilę na coś kwaśnego lub słonego... o irytacji tez coś wiem 🙈🙈🙈
Dodatkowo musze często odpoczywać i czasami dochodzą mi zawroty głowy..
Tez tak macie?
Ja z zachcianek to tylko słodycze - cukiernię bym zjadła :D
Tak, zawroty głowy, boli mnie częściej głowa... Dużo leżę

Dziś za mną ciężki dzień - Babcia zmarła tydzień temu, dziś pogrzeb. Bałam się, że przez hormony rozkleję się totalnie, jednak było dokładnie odwrotnie. Czułam duży spokój, co było dla mnie bardzo zaskakujące.

Bardziej mnie martwi i irytuje "pomroczność jasna"... Jestem całe życie mocno aktywna umysłowo, obecnie w ciąży zapominam czasami jak coś się nazywa, nie umiem się wysłowić gdzie idę. Lekarka powiedziała, że to normalne przez hormony ciążowe. Czy Wam też się tak zdarza?
 
Witam wszystkie majóweczki!
U mnie 21 tydzień, kilka dni temu miałam usg połówkowe. Synuś rozwija się prawidłowo 🤩

Trochę boję się kolejnego badania ginekologicznego, bo po ostatnim dostałam silnych bóli i skurczy. No, ale może lekarz uspokoi mnie jakoś i nie będzie tak źle po następnym. Tak się łudzę 😋

Dziś za mną ciężki dzień - Babcia zmarła tydzień temu, dziś pogrzeb. Bałam się, że przez hormony rozkleję się totalnie, jednak było dokładnie odwrotnie. Czułam duży spokój, co było dla mnie bardzo zaskakujące.

Przykro mi bardzo z powodu babci :(

Bardziej mnie martwi i irytuje "pomroczność jasna" [...]Czy Wam też się tak zdarza?
O tak, z tygodnia na tydzień coraz bardziej 🤣 Napisanie tego postu zajęło mi wieczność, bo zebrać myśli nie mogłam 😅
 
Ja z zachcianek to tylko słodycze - cukiernię bym zjadła :D
Tak, zawroty głowy, boli mnie częściej głowa... Dużo leżę

Dziś za mną ciężki dzień - Babcia zmarła tydzień temu, dziś pogrzeb. Bałam się, że przez hormony rozkleję się totalnie, jednak było dokładnie odwrotnie. Czułam duży spokój, co było dla mnie bardzo zaskakujące.

Bardziej mnie martwi i irytuje "pomroczność jasna"... Jestem całe życie mocno aktywna umysłowo, obecnie w ciąży zapominam czasami jak coś się nazywa, nie umiem się wysłowić gdzie idę. Lekarka powiedziała, że to normalne przez hormony ciążowe. Czy Wam też się tak zdarza?
Taa, demencja ciążowa, będziemy coraz głupsze 😆. Pięknie kiedyś przeczytałam w necie że to mózg przygotowuje się do macierzyństwa💛 Może faktycznie urosła po tym moja podzielność uwagi i empatia? Nie martw się, inteligencja wraca po kilku miesiącach od porodu. A do tego czasu czeka nas zapomniane gdzie szłyśmy albo co chciałyśmy powiedzieć i liczenie na kalkulatorze najprostszych rzeczy😆
 
Ja juz od paru lat powtarzam, ze mam "baby brain". Cos mi minac nie chce [emoji23] pewnie przez to, ze w przeciagu 5 lat 3 dzieci bedzie. Czwarte to juz duze, wiec nie licze [emoji85]
Taa, demencja ciążowa, będziemy coraz głupsze [emoji38]. Pięknie kiedyś przeczytałam w necie że to mózg przygotowuje się do macierzyństwa[emoji169] Może faktycznie urosła po tym moja podzielność uwagi i empatia? Nie martw się, inteligencja wraca po kilku miesiącach od porodu. A do tego czasu czeka nas zapomniane gdzie szłyśmy albo co chciałyśmy powiedzieć i liczenie na kalkulatorze najprostszych rzeczy[emoji38]
 
Ja z zachcianek to tylko słodycze - cukiernię bym zjadła :D
Tak, zawroty głowy, boli mnie częściej głowa... Dużo leżę

Dziś za mną ciężki dzień - Babcia zmarła tydzień temu, dziś pogrzeb. Bałam się, że przez hormony rozkleję się totalnie, jednak było dokładnie odwrotnie. Czułam duży spokój, co było dla mnie bardzo zaskakujące.

Bardziej mnie martwi i irytuje "pomroczność jasna"... Jestem całe życie mocno aktywna umysłowo, obecnie w ciąży zapominam czasami jak coś się nazywa, nie umiem się wysłowić gdzie idę. Lekarka powiedziała, że to normalne przez hormony ciążowe. Czy Wam też się tak zdarza?
i mnie to dotyczy 🙈 czasami w czasie wypowiedzi łapię typową zawiechę :D aż mi momentami głupio :D
 
Jest i ona [emoji16]
IMG_20200111_205103.jpeg
 
A w którym tygodniu kupujecie wozek ? Ja się jeszcze wahan dzisiaj 20w4d więc chyba jeszcze się wstrzymam i kupię po 30 stycznia jak już będę po wizycie.
 
A w którym tygodniu kupujecie wozek ? Ja się jeszcze wahan dzisiaj 20w4d więc chyba jeszcze się wstrzymam i kupię po 30 stycznia jak już będę po wizycie.
Uważaj jeśli kupujesz nowy polskiej firmy(a większość to polskie tylko się maskują 😉). Mają gwarancję na rok czyli jak kupisz 3 miesiące przed porodem to ci zostaje 9 miesięcy. Mi tak się zepsuł miesiąc po gwarancji...
 
reklama
Dziś mi się rozpoczął 23 tydz ciąży od wczoraj nie czuje żadnego bulgotanie ani ruchów dziecka 😥 jedynie jak kładę dłonie na brzuchu to mam takie wrażenie jakby "pukalo serduszko" tzn. Mam takie wrażenie Ale już nie wiem czy to moje czy po prostu to pukanie to mój maluch ...
 
Do góry