reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

Haha no to był taki ryzyk fizyk za pierwszym razem trafił ze chlopak na prenatalnych i byl , a teraz, dał nadzieję że będzie parka, ale dzisiejsza wizyta ja rozwiala haha widac gołym okiem , nic bedzie ekonomicznie A ja bede królową w swoim ulu chodz nie powiem że łzy poplynely bo jednak 80% to dużo, teraz juz jest lepiej jutro juz mi całkiem przejdzie pewnie. Az mam wyrzuty sumienia że było mi tak żal, synek zdrowy to najważniejsze. Będzie w domu Alexander i Maxymilian :)
Kurcze bo na tych prenatalnych to taka trochę loteria... Raz trafi, a raz nie. Ale masz rację, najważniejsze że zdrowy chłopak [emoji3590]
Mi na prenatalnych nikt nie mówił nic o płci i w 18tc to już tak dość pewnie lekarz określił. Sprawdził ze 3x i powiedział że na naszym miejscu kupowalby różowe ubranka :)
 
reklama
Ja też myślę, ze w tymi rozstępami to sprawa genetyczna, moja mama nie ma żadnego a troje dzieci w tym bliźniaki. Ja też po synku nie mam żadnego i mam nadzieję, ze tak zostanie.
U nas chłopak ma być bo jak to powiedział ostatnio lekarz, " dawno tak wyraźnie jajek na usg nie widział " 😁😆
 
A no i fotka dzidziusia
IMG-20191205-WA0006.jpeg
 
Ja też już po wizycie. Lekarz z dokładnością do 86,4% stwierdził, że to będzie dziewczynka 😊 Malutka waży 276 gramów. 20.12 mam zrobić morfologie, mocz i glukoze i z wynikami na kolejną wizytę jeszcze przed świętami 23.12.
Zaś 11.12 we środę mam umówioną konsultacje z lekarzem i odbieram wyniki amniopunkcji i wtedy na 100% będę znała płeć Maluszka. Mój lekarz prowadzący powiedział też, żebym umówiła się na badania prenatalne w II trymestrze. A Wy, macie termin badań?
Jezu wy tu od rana piszecie, a ja się w łóżku przeciągam...
emoji85.png
emoji2372.png

Któraś z was na zwolnieniu już?
Ja jestem na zwolnieniu. Lekarz dał mi wolną rękę co do L4. Na początku chciałam pracować minimum do końca grudnia, ale moje ciągłe zmęczenie i chęć spania w ciągu dnia sprawiły, że od października siedzę w domu. Trochę żałuję, bo lubię swoją pracę, ale z drugiej strony wiem, że byłoby mi trudniej i wracałabym dwa razy bardziej zmęczona.
 
Ja też już po wizycie. Lekarz z dokładnością do 86,4% stwierdził, że to będzie dziewczynka 😊 Malutka waży 276 gramów. 20.12 mam zrobić morfologie, mocz i glukoze i z wynikami na kolejną wizytę jeszcze przed świętami 23.12.
Zaś 11.12 we środę mam umówioną konsultacje z lekarzem i odbieram wyniki amniopunkcji i wtedy na 100% będę znała płeć Maluszka. Mój lekarz prowadzący powiedział też, żebym umówiła się na badania prenatalne w II trymestrze. A Wy, macie termin badań?

Ja jestem na zwolnieniu. Lekarz dał mi wolną rękę co do L4. Na początku chciałam pracować minimum do końca grudnia, ale moje ciągłe zmęczenie i chęć spania w ciągu dnia sprawiły, że od października siedzę w domu. Trochę żałuję, bo lubię swoją pracę, ale z drugiej strony wiem, że byłoby mi trudniej i wracałabym dwa razy bardziej zmęczona.
No to super , że wszystko dobrze wszystkie dzieciaczki zdrowe, az sie serce raduje. Ja mam już termin na polowkowe na 9.01 ;)
 
Ja też już po wizycie. Lekarz z dokładnością do 86,4% stwierdził, że to będzie dziewczynka 😊 Malutka waży 276 gramów. 20.12 mam zrobić morfologie, mocz i glukoze i z wynikami na kolejną wizytę jeszcze przed świętami 23.12.
Zaś 11.12 we środę mam umówioną konsultacje z lekarzem i odbieram wyniki amniopunkcji i wtedy na 100% będę znała płeć Maluszka. Mój lekarz prowadzący powiedział też, żebym umówiła się na badania prenatalne w II trymestrze. A Wy, macie termin badań?

Ja też mam następną wizytę 23.12 ;) prenatalne drugie gdzies po Nowym Roku zaraz, mają dzwonić z terminem do mnie.
 
W którym tc będziecie na USG połówkowym? Tak czytam o płci u Was w 16-17 tyg już wiecie, a nam dziecię nie pokazało się wczoraj każe tyle jeszcze czekać w niepewności. Do końca grudnia.
 
W którym tc będziecie na USG połówkowym? Tak czytam o płci u Was w 16-17 tyg już wiecie, a nam dziecię nie pokazało się wczoraj każe tyle jeszcze czekać w niepewności. Do końca grudnia.
Najlepiej między 20, a 23 tyg ciazy robic, lekarze najczęściej zapisują na 22 tydzień i ja tak mam ;) ja już wolalabym tyle czekać na płeć niz teraz taki zawrót, że co wizyta to zmiana :D
 
reklama
Jezu wy tu od rana piszecie, a ja się w łóżku przeciągam... [emoji85][emoji2372]
Któraś z was na zwolnieniu już?
Ja od 10 tc :)
A który teraz macie tydzień?
Sorki, ja dopiero wczoraj dołączyłam [emoji85]
Jak bym miała czytać wszystko wstecz, to by mi to tydzień zajęło chyba. [emoji28]
U mnie 16+5
W którym tc będziecie na USG połówkowym? Tak czytam o płci u Was w 16-17 tyg już wiecie, a nam dziecię nie pokazało się wczoraj każe tyle jeszcze czekać w niepewności. Do końca grudnia.
Lekarz mi doradził, iż w 22 tc najlepiej zrobić USG.
 
Do góry