reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Haha no to był taki ryzyk fizyk za pierwszym razem trafił ze chlopak na prenatalnych i byl , a teraz, dał nadzieję że będzie parka, ale dzisiejsza wizyta ja rozwiala haha widac gołym okiem , nic bedzie ekonomicznie A ja bede królową w swoim ulu chodz nie powiem że łzy poplynely bo jednak 80% to dużo, teraz juz jest lepiej jutro juz mi całkiem przejdzie pewnie. Az mam wyrzuty sumienia że było mi tak żal, synek zdrowy to najważniejsze. Będzie w domu Alexander i Maxymilian :)
Kurcze bo na tych prenatalnych to taka trochę loteria... Raz trafi, a raz nie. Ale masz rację, najważniejsze że zdrowy chłopak [emoji3590]
Mi na prenatalnych nikt nie mówił nic o płci i w 18tc to już tak dość pewnie lekarz określił. Sprawdził ze 3x i powiedział że na naszym miejscu kupowalby różowe ubranka :)
 
reklama
Ja też myślę, ze w tymi rozstępami to sprawa genetyczna, moja mama nie ma żadnego a troje dzieci w tym bliźniaki. Ja też po synku nie mam żadnego i mam nadzieję, ze tak zostanie.
U nas chłopak ma być bo jak to powiedział ostatnio lekarz, " dawno tak wyraźnie jajek na usg nie widział " 😁😆
 
A no i fotka dzidziusia
IMG-20191205-WA0006.jpeg
 
Ja też już po wizycie. Lekarz z dokładnością do 86,4% stwierdził, że to będzie dziewczynka 😊 Malutka waży 276 gramów. 20.12 mam zrobić morfologie, mocz i glukoze i z wynikami na kolejną wizytę jeszcze przed świętami 23.12.
Zaś 11.12 we środę mam umówioną konsultacje z lekarzem i odbieram wyniki amniopunkcji i wtedy na 100% będę znała płeć Maluszka. Mój lekarz prowadzący powiedział też, żebym umówiła się na badania prenatalne w II trymestrze. A Wy, macie termin badań?
Jezu wy tu od rana piszecie, a ja się w łóżku przeciągam...
emoji85.png
emoji2372.png

Któraś z was na zwolnieniu już?
Ja jestem na zwolnieniu. Lekarz dał mi wolną rękę co do L4. Na początku chciałam pracować minimum do końca grudnia, ale moje ciągłe zmęczenie i chęć spania w ciągu dnia sprawiły, że od października siedzę w domu. Trochę żałuję, bo lubię swoją pracę, ale z drugiej strony wiem, że byłoby mi trudniej i wracałabym dwa razy bardziej zmęczona.
 
Ja też już po wizycie. Lekarz z dokładnością do 86,4% stwierdził, że to będzie dziewczynka 😊 Malutka waży 276 gramów. 20.12 mam zrobić morfologie, mocz i glukoze i z wynikami na kolejną wizytę jeszcze przed świętami 23.12.
Zaś 11.12 we środę mam umówioną konsultacje z lekarzem i odbieram wyniki amniopunkcji i wtedy na 100% będę znała płeć Maluszka. Mój lekarz prowadzący powiedział też, żebym umówiła się na badania prenatalne w II trymestrze. A Wy, macie termin badań?

Ja jestem na zwolnieniu. Lekarz dał mi wolną rękę co do L4. Na początku chciałam pracować minimum do końca grudnia, ale moje ciągłe zmęczenie i chęć spania w ciągu dnia sprawiły, że od października siedzę w domu. Trochę żałuję, bo lubię swoją pracę, ale z drugiej strony wiem, że byłoby mi trudniej i wracałabym dwa razy bardziej zmęczona.
No to super , że wszystko dobrze wszystkie dzieciaczki zdrowe, az sie serce raduje. Ja mam już termin na polowkowe na 9.01 ;)
 
Ja też już po wizycie. Lekarz z dokładnością do 86,4% stwierdził, że to będzie dziewczynka 😊 Malutka waży 276 gramów. 20.12 mam zrobić morfologie, mocz i glukoze i z wynikami na kolejną wizytę jeszcze przed świętami 23.12.
Zaś 11.12 we środę mam umówioną konsultacje z lekarzem i odbieram wyniki amniopunkcji i wtedy na 100% będę znała płeć Maluszka. Mój lekarz prowadzący powiedział też, żebym umówiła się na badania prenatalne w II trymestrze. A Wy, macie termin badań?

Ja też mam następną wizytę 23.12 ;) prenatalne drugie gdzies po Nowym Roku zaraz, mają dzwonić z terminem do mnie.
 
W którym tc będziecie na USG połówkowym? Tak czytam o płci u Was w 16-17 tyg już wiecie, a nam dziecię nie pokazało się wczoraj każe tyle jeszcze czekać w niepewności. Do końca grudnia.
 
W którym tc będziecie na USG połówkowym? Tak czytam o płci u Was w 16-17 tyg już wiecie, a nam dziecię nie pokazało się wczoraj każe tyle jeszcze czekać w niepewności. Do końca grudnia.
Najlepiej między 20, a 23 tyg ciazy robic, lekarze najczęściej zapisują na 22 tydzień i ja tak mam ;) ja już wolalabym tyle czekać na płeć niz teraz taki zawrót, że co wizyta to zmiana :D
 
reklama
Jezu wy tu od rana piszecie, a ja się w łóżku przeciągam... [emoji85][emoji2372]
Któraś z was na zwolnieniu już?
Ja od 10 tc :)
A który teraz macie tydzień?
Sorki, ja dopiero wczoraj dołączyłam [emoji85]
Jak bym miała czytać wszystko wstecz, to by mi to tydzień zajęło chyba. [emoji28]
U mnie 16+5
W którym tc będziecie na USG połówkowym? Tak czytam o płci u Was w 16-17 tyg już wiecie, a nam dziecię nie pokazało się wczoraj każe tyle jeszcze czekać w niepewności. Do końca grudnia.
Lekarz mi doradził, iż w 22 tc najlepiej zrobić USG.
 
Do góry