reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Jezu wy tu od rana piszecie, a ja się w łóżku przeciągam...
emoji85.png
emoji2372.png

Któraś z was na zwolnieniu już?
Ja akurat wróciłam wczoraj do pracy na jakieś 20-25% etatu, nie wiem tylko jak długo dam radę, bo jednak brzuch się stawia i pobolewa, a to dopiero 17 tydzień. W krajach skandynawskich zdecydowana większość kobiet pracuje do 37 tygodnia, żeby dostać zwolnienie musi się naprawdę coś niedobrego dziać.

Ja tez się witam z pracy ale dzisiaj krótko , 12 będę w domu. Ja jeszcze pracuję ale na następnej wizycie mam dostać zwolnienie . Do świąt mam czas na przekazanie obowiązków koleżance.
Dziewczyny dzisiaj wizytujące powodzenia!!
A powiedzcie jakie tętno miały wasze dzieciaczki na ostatnich wizytach. Mój miał 168 i się zastanawiam czy nie za dużo. Niby lekarz nic nie mówił , dopiero w domu zobaczyłam w karcie i mnie to męczy. Wcześniej miał 160.
A który dokładnie tydzień u Ciebie? U mnie w 13+5 miał 144, w 14+1 - 140, a w 16+5 -150. Jak maluszek nie spał i się ruszał to i tętno będzie wyższe, a jeżeli lekarz nie zwrócił na to uwagi, to na pewno wszystko jest w porządku :)

Ja dzisiaj się wzięłam za planowanie menu świątecznego i listy zakupów. Nie mogę się już doczekać tego pysznego jedzonka 😀😀😀
 
A ja muszę powiedzieć, że jak całe życie mam okropną/taką sobie cerę, tak w ciąży zawsze mi się poprawia, a już po porodzie to cud malina, żadnych podkładów, korektorów, nic. Nie wiem, czy płeć ma tu jakieś znaczenie, u mnie teraz dziewczynka i chłopczyk, a cerę mam ładną.

Rozstępy są ponoć genetyczne, a te wszystkie smarowidła to bardziej po to, aby skóra przy rozciąganiu nie swędziała.

Ja też dzisiaj po wizycie, ale tylko mocz + szyjka była sprawdzona, ma ponad 5cm. Łożysko mi się podnioslo, nie zakrywa już szyjki :)
 
Ja już też po wizycie :) lekarz mówi że nadal nic nie dynda między nogami 😂
Wszysko ok mała ma ok 360g
U mnie też termin na koniec kwietnia

Na następną wizytę krew, mocz i glukozaaa 😱
 
Ostatnia edycja:
Ja tez się witam z pracy ale dzisiaj krótko , 12 będę w domu. Ja jeszcze pracuję ale na następnej wizycie mam dostać zwolnienie . Do świąt mam czas na przekazanie obowiązków koleżance.
Dziewczyny dzisiaj wizytujące powodzenia!!
A powiedzcie jakie tętno miały wasze dzieciaczki na ostatnich wizytach. Mój miał 168 i się zastanawiam czy nie za dużo. Niby lekarz nic nie mówił , dopiero w domu zobaczyłam w karcie i mnie to męczy. Wcześniej miał 160.

U mnie około 145 tętno, raz 166 albo 169 :) bez nerwów, jeśli lekarza to nie niepokoi to i Ciebie nie powinno :)

Hahaha no i z wymarzonej dziwczynki zrobil się chłopiec wiec bedzie dwóch muszkieterów :))) zdrowiutki maluszek dziś 15+5 dni 151 g

No coś Ty? :) na prenatalnych miałaś prognozę płci?? Ciekawe czy coś sie u na smoze jeszcze zmienić, ale my sprawdzalismy w 18 tc :D i dobrze dała się zbadać... :)

Ja już też po wizycie :) lekarz mówi że nadal nic nie dynda między nogami [emoji23]
Wszysko ok mała ma ok 360g
U mnie też termin na koniec kwietnia

Na następną wizytę krew, mocz i glukozaaa [emoji33]

Cudownie [emoji3590]
Mnie też glukoza po świętach czeka, już profesor rozważał na ostatniej wizycie, ale dzięki Bogu, stwierdził że jeszcze mamy czas. Po Nowym Roku razem z Mężem się wybiorę, bo boję się jak zareaguje i przy okazji jego na podstawowe badania namowilam [emoji3590][emoji16]
Jak sobie przypomnę ten smak, to przechodzi mnie dreszczyk emocji [emoji23]
 
U mnie około 145 tętno, raz 166 albo 169 :) bez nerwów, jeśli lekarza to nie niepokoi to i Ciebie nie powinno :)



No coś Ty? :) na prenatalnych miałaś prognozę płci?? Ciekawe czy coś sie u na smoze jeszcze zmienić, ale my sprawdzalismy w 18 tc :D i dobrze dała się zbadać... :)



Cudownie [emoji3590]
Mnie też glukoza po świętach czeka, już profesor rozważał na ostatniej wizycie, ale dzięki Bogu, stwierdził że jeszcze mamy czas. Po Nowym Roku razem z Mężem się wybiorę, bo boję się jak zareaguje i przy okazji jego na podstawowe badania namowilam [emoji3590][emoji16]
Jak sobie przypomnę ten smak, to przechodzi mnie dreszczyk emocji [emoji23]
Haha no to był taki ryzyk fizyk za pierwszym razem trafił ze chlopak na prenatalnych i byl , a teraz, dał nadzieję że będzie parka, ale dzisiejsza wizyta ja rozwiala haha widac gołym okiem , nic bedzie ekonomicznie A ja bede królową w swoim ulu chodz nie powiem że łzy poplynely bo jednak 80% to dużo, teraz juz jest lepiej jutro juz mi całkiem przejdzie pewnie. Az mam wyrzuty sumienia że było mi tak żal, synek zdrowy to najważniejsze. Będzie w domu Alexander i Maxymilian :)
 
reklama
Do góry