reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Zobacz załącznik 1053013
@nnat. U mnie też 20ty :) zdj z teraz [emoji16]

Idziemy łeb w łeb i z ciąża i wielkości brzuszkow... :D

Melduję się i ja , maialam dzisiaj gości z Polski ale tylko na kilka godzin, śniadanie , obiad i do domu :( pocieszam się że za 2 tyg my jedziemy.
Mlody zasmarkany poszedl dziś do przedszkola tylko na zdj świąteczne i do domu. Jutro mam wizytę usg i znow muszę to zabrać ja nie wiem skąd on wie kiedy chorować, żeby na wizyty z rodzeństwem isc :D
Zobaczymy czy płec się potwierdzi i czy wszystko dobrze bo bardzo mi się dluzyl ten miesiąc od ostatniej wizyty. Gdybym czuła regularnie ruchy było by spokojniej chyba sobie zprezentuje ten detektor na święta. Niektóre mamy już w 20 tygodniu nibu tylko miesiąc roznicy A tak naprawdę to przepaść dla dzidziusia w środku.

Teraz każdy tydzień to przepaść dla Maluszków :)

U mnie widać brzusio, dziś 19t4d [emoji7] jutro wizyta u ginekologa. Już mam tyle rzeczy upatrzonych w sklepach, że czekam tylko na potwierdzenie płci dzieciątka i lecę na zakupy zaraz po świętach, kiedy się rozpoczną wyprzedaże [emoji4]

To chwal się brzuchem!! :)

Ja niestety 19. tydzień zaczynam, a ruchów nadal nie ma :(

Spokojnie do chyba nawet 22 tc mogą się pojawić pierwsze ruchy, poz atym może masz łożysko na przedniej ścianie?

macie zlecane krew i mocz co wizytę ? czyli co miesiąc?
ja miałam na razie krew tylko raz - wszystkie te badania i mocz 2 razy


za tydzień pewnie poczujesz , wszystko będzie oki :)
to są bardzo delikatne puknięcia itd ale myślę, że to TO

Krew co 2 wizytę a mocz przed każdą robię.

Mnie dziewczyny tak wysypalo jakbym 16 lat mialam wszedzie czoło, przedramiona plecy dramat dobrze ze zima i nie widać nic...

Ja tak broda cała....

Dziewczyny, a tą ciemną linie na brzuszkach macie? Jak tak, to od kiedy mniej więcej? Czytałam, że pojawiają się w II trymestrze [emoji848]

Nie mam, lekki zarys poniżej lini majtek więc może się coś jeszcze rozwinąć... [emoji14]



Powodzenia na wizytach [emoji3590] ja też właśnie do kardiologa pedze :)
 
reklama
Idziemy łeb w łeb i z ciąża i wielkości brzuszkow... :D



Teraz każdy tydzień to przepaść dla Maluszków :)



To chwal się brzuchem!! :)



Spokojnie do chyba nawet 22 tc mogą się pojawić pierwsze ruchy, poz atym może masz łożysko na przedniej ścianie?



Krew co 2 wizytę a mocz przed każdą robię.



Ja tak broda cała....



Nie mam, lekki zarys poniżej lini majtek więc może się coś jeszcze rozwinąć... [emoji14]



Powodzenia na wizytach [emoji3590] ja też właśnie do kardiologa pedze :)
W takim razem wzajemnie ;)
 
W takim razem wzajemnie ;)
Dzięki ;) ja już po, żyć będę, nie ma tragedii, zostajemy bez leczenia :)
Jezu wy tu od rana piszecie, a ja się w łóżku przeciągam... [emoji85][emoji2372]
Któraś z was na zwolnieniu już?
Ja na co dzień też jeszcze grzeje kolderke :)
Ja na zwolnieniu od 13 tc, przez bóle brzucha i napadowe zaburzenia rytmu serca :)
 
A który teraz macie tydzień?
Sorki, ja dopiero wczoraj dołączyłam [emoji85]
Jak bym miała czytać wszystko wstecz, to by mi to tydzień zajęło chyba. [emoji28]
Ja jestem na zwolnieniu od 12 tygodnia z powodu krwawienia i wcześniejszego poronienia.
Dzięki ;) ja już po, żyć będę, nie ma tragedii, zostajemy bez leczenia :) Ja na co dzień też jeszcze grzeje kolderke :)
Ja na zwolnieniu od 13 tc, przez bóle brzucha i napadowe zaburzenia rytmu serca :)
 
A który teraz macie tydzień?
Sorki, ja dopiero wczoraj dołączyłam [emoji85]
Jak bym miała czytać wszystko wstecz, to by mi to tydzień zajęło chyba. [emoji28]
U mnie 20t1d, termin na koniec kwietnia, ale profesor kazał się nastawiać, że równie dobrze może być majówka [emoji16]
A my podobnie idziemy, jak okazało [emoji16]
 
Dziewczyny, a tą ciemną linie na brzuszkach macie? Jak tak, to od kiedy mniej więcej? Czytałam, że pojawiają się w II trymestrze [emoji848]

Lekko eidoczne ale to glownie dlatwgo że wloski linia ciemniejsza się zrobiła
Jezu wy tu od rana piszecie, a ja się w łóżku przeciągam... [emoji85][emoji2372]
Któraś z was na zwolnieniu już?
Na L4 od początku.
 
reklama
Ja tez się witam z pracy ale dzisiaj krótko , 12 będę w domu. Ja jeszcze pracuję ale na następnej wizycie mam dostać zwolnienie . Do świąt mam czas na przekazanie obowiązków koleżance.
Dziewczyny dzisiaj wizytujące powodzenia!!
A powiedzcie jakie tętno miały wasze dzieciaczki na ostatnich wizytach. Mój miał 168 i się zastanawiam czy nie za dużo. Niby lekarz nic nie mówił , dopiero w domu zobaczyłam w karcie i mnie to męczy. Wcześniej miał 160.
 
Do góry