reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Witam się piątkowo :D

Zaraz biorę się za gotowanie ogórkowej - zachcianka męża ;) a on z kolei wracając z pracy ma odebrać moją zachciankę czyli zestaw sushi hehe

Dziewczyny czujecie już ruchy??? U mnie dzisiaj 15+5 i leżąc rano w łożku chyba poczułam maluszka. Chyba że był to jakiś skurcz mięśni dolnej części brzucha albo coś, ale na pewno nie wzdęcia, bo brzuszek z rana niemalże płaski :)

Ooooo, ale bym jadła sushi....
Ja za to ostatnio mam fazę na chrupki orzechowe.... :D

Jeśli to co czuje to ruchy, a raczej na 99% tak, to czuję :D wydaje mi się że pierwszy raz poczułam w czwartek tydzień temu, to było 17+1, a teraz od dwóch dni jest to coraz częstsze, czyli od około 18+0 :)
 
Dzisiaj zachciewalam sobie grilla :D niergularnie, ale czujeruchy jutro zaczynam 15 tydzien. Moja Pani doktor mowi, ze to możliwe bo jestem dość szczupła , a mala jest zaraz przy kości lonowej, wiec od czasu do czasu mogę czuc cos i tak jest. Do tej pory może 3,4 razy poczułam. W pierwszej ciąży w 16 zaczęłam czuc, a w drugiej mozna juz szybciej bo się wie jak to wygląda :)
Jak nie mogę się zmusić do jedzenia mięsa to właśnie nabrałam ochoty na kiełbaskę z grilla 😀
Ja też jestem szczupła, brzucha prawie nie widać. W pierwszej ciąży ruchy poczułam w 18+3 i wtedy nie miałam wątpliwości, że to to, ale to było 11 lat temu i teraz już nie pamietam tego uczucia.
Ooooo, ale bym jadła sushi....
Ja za to ostatnio mam fazę na chrupki orzechowe.... :D

Jeśli to co czuje to ruchy, a raczej na 99% tak, to czuję :D wydaje mi się że pierwszy raz poczułam w czwartek tydzień temu, to było 17+1, a teraz od dwóch dni jest to coraz częstsze, czyli od około 18+0 :)
Wieki nie jadłam chrupek orzechowych :) Pamiętam, że dawno temu jeszcze jako dziecko, wygrałam 5 paczek chrupek orzechowych w konkursie radiowym. To było coś 😅
Zjadam zupę i w oczekiwaniu na sushi postanowiłam chwilę poleżeć i właśnie przed chwilką poczułam jakby podwójnego kopniaczka, także chyba maleństwo daje o sobie znać 🥰🥰🥰
 
Wieki nie jadłam chrupek orzechowych :) Pamiętam, że dawno temu jeszcze jako dziecko, wygrałam 5 paczek chrupek orzechowych w konkursie radiowym. To było coś 😅
Zjadam zupę i w oczekiwaniu na sushi postanowiłam chwilę poleżeć i właśnie przed chwilką poczułam jakby podwójnego kopniaczka, także chyba maleństwo daje o sobie znać 🥰🥰🥰

Jesz sushi w ciąży??? Ja bym sie bała
 
Hejo ja tez uwielbiam chrupki orzechowe i chyba moja dzidzia tez :)poki co troche sie przeziębiłam i nawet nie wiem co moge zazyc byl ktos w 12 tyg przeziębiony?katar gardlo?
 
Ooooo, ale bym jadła sushi....
Ja za to ostatnio mam fazę na chrupki orzechowe.... :D

Jeśli to co czuje to ruchy, a raczej na 99% tak, to czuję :D wydaje mi się że pierwszy raz poczułam w czwartek tydzień temu, to było 17+1, a teraz od dwóch dni jest to coraz częstsze, czyli od około 18+0 :)
Ja jestem w 14+1 i jeszcze ruchów nie wyczuwam... Może za wcześnie na to u.mnie...
 
reklama
Hejo ja tez uwielbiam chrupki orzechowe i chyba moja dzidzia tez :)poki co troche sie przeziębiłam i nawet nie wiem co moge zazyc byl ktos w 12 tyg przeziębiony?katar gardlo?

Mamaginekolog mówiła,że w przypadku przeziębienia w ciąży najlepiej wziąć paracetamol. Jeśli masz instagrama,to wejdź sobie na Mamaginekolog.medycznie i tam w wyróżnionych relacjach mówi o przeziębieniu w ciąży. Zdrówka [emoji8]
 
Do góry