reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Tak na pewno najlepiej :)

Dziewczyny, czy macie problem z... Zaparciami? Jak sobie radzicie?
Ja na zaparcia dostalam magnez, ale taki do rozpuszczenia to nie jest zwykły, ale właśnie zalecany przy zaparciach niestety nie znam nazwy polskiego odpowiednika bo mieszkam w AT. Ale jest super szklanka dziennie i spokój. Dostalam go w pierwszej ciąży jak z bólu wylądowałam na podłodze bylam pewna ze to poronienie, a okazało się, że od zaparc .
 
reklama
Dziewczyny... czy będąc w ciąży czujecie się czasami tak, jakbyście były przed okresem? Ja mam od wczoraj takie wrażenie... W sensie mam rozrzedzoną krew (wycierając dziś twarz, zdrapałam trochę krostkę i krew z niej leciała jak szalona), jestem taka zmęczona i w ogóle... dziwna sprawa :)
 
Hejo ja tez uwielbiam chrupki orzechowe i chyba moja dzidzia tez :)poki co troche sie przeziębiłam i nawet nie wiem co moge zazyc byl ktos w 12 tyg przeziębiony?katar gardlo?
Bodajże miesiąc temu na tej grupie napisałam cały esej czym się można leczyć w ciąży, jestem chorobowym weteranem... wpisz w lupkę albo wejdź w moje posty, drugi raz takuego arcydzieła nie uda mi się stworzyć ;)
 
Hejo ja tez uwielbiam chrupki orzechowe i chyba moja dzidzia tez :)poki co troche sie przeziębiłam i nawet nie wiem co moge zazyc byl ktos w 12 tyg przeziębiony?katar gardlo?
Jest taki syrop i tabletki do ssania na przeziębienie dla ciężarnych. Pren... nie będę wpisywać całej nazwy, bo mi chyba posta zablokuje. W każdym razie w składzie ma wyciąg z maliny, porzeczki, czosnku i coś tam jeszcze. Niby nic i sama się z tego śmialam, ale po 3 tyg uporczywego kaszlu zaczęłam brać ten syrop i po 3 dniach mi wreszcie przeszło. Może ma jakieś stężone te składniki? Na mnie domowe sposoby-miód, cytryna, domowe syropy z maliny itp nie działaly niestety.
 
Jest taki syrop i tabletki do ssania na przeziębienie dla ciężarnych. Pren... nie będę wpisywać całej nazwy, bo mi chyba posta zablokuje. W każdym razie w składzie ma wyciąg z maliny, porzeczki, czosnku i coś tam jeszcze. Niby nic i sama się z tego śmialam, ale po 3 tyg uporczywego kaszlu zaczęłam brać ten syrop i po 3 dniach mi wreszcie przeszło. Może ma jakieś stężone te składniki? Na mnie domowe sposoby-miód, cytryna, domowe syropy z maliny itp nie działaly niestety.
Ma wyciąg z czosnku a czosnek jest naturalnym antybiotykiem. Tez zamowiłam żelazny zapas ale w saszetkach bo mniej słodki
 
Ma wyciąg z czosnku a czosnek jest naturalnym antybiotykiem. Tez zamowiłam żelazny zapas ale w saszetkach bo mniej słodki
Na gardło polecam tabletki do ssania z porostem Isla albo spray Tantum verde Ciepłe mleko z miodem i masłem Syrop z cebuli i czosnku na kaszel Naturalny sok z malin Do kanapek czosnek, inhalację z soli no i termofor na stopy Taki zestaw zazwyczaj stosuje, ale swoje i tak trzeba wycierpieć
 
reklama
Dziewczyny... czy będąc w ciąży czujecie się czasami tak, jakbyście były przed okresem? Ja mam od wczoraj takie wrażenie... W sensie mam rozrzedzoną krew (wycierając dziś twarz, zdrapałam trochę krostkę i krew z niej leciała jak szalona), jestem taka zmęczona i w ogóle... dziwna sprawa :)
Mogę potwierdzić tylko zmęczenie Nie przetrwam dnia bez drzemki Wejście na piętro to koszmar, bo bolanie nogi
 
Do góry