reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dobre pytanie.
U nas podobnie
I twoje dziecko jest ponad 8 godzin w przedszkolu?

Ja pracuje na 3/4 etatu. 6.5 godziny z przerwą. Przed praca odwoze młodego, od razu w drodze po pracy odbieram. Jest trochę ponad 7 godzin tam. I mimo że przedszkole jest duże: Ponad setka dzieci to moj syn jest jednym z pierwszych (albo nawet pierwszym dzieckiem) rano, i jednym z ostatnich. Zastanawialam się co ci wszyscy rodzice robią w zyciu że ich dzieci są tak krótko w przedszkolu...
 
reklama
Moje są zapisane w przedszkolu od 7 do 15. Teraz jak jestem na zwolnieniu to prowadzę je na 8 odbieram o 15. Jak pracowałam to chciałam je przepisać od 6, bo tak mężowi byłoby lepiej je prowadzić po nocce ale skoro siedzę teraz w domu to nie ma takiej potrzeby :) mam w planach szukać pracy po macierzyńskim od 8 :)
 
Hallo jest tu ktos??jutro mam badania prenatalne trzymajcie kciuki mocno sie boje przy tej mojej cukrzycy

Kciuki.

Ja jutro wyniki odbieram Pappa

Moje są zapisane w przedszkolu od 7 do 15. Teraz jak jestem na zwolnieniu to prowadzę je na 8 odbieram o 15. Jak pracowałam to chciałam je przepisać od 6, bo tak mężowi byłoby lepiej je prowadzić po nocce ale skoro siedzę teraz w domu to nie ma takiej potrzeby :) mam w planach szukać pracy po macierzyńskim od 8 :)

Ciężko znaleźć w PL pracę mając małe dziecko i to od godz 8
 
Moje są zapisane w przedszkolu od 7 do 15. Teraz jak jestem na zwolnieniu to prowadzę je na 8 odbieram o 15. Jak pracowałam to chciałam je przepisać od 6, bo tak mężowi byłoby lepiej je prowadzić po nocce ale skoro siedzę teraz w domu to nie ma takiej potrzeby :) mam w planach szukać pracy po macierzyńskim od 8 :)
Mój jest zapisany do 16. Do 13 przedszkole jest za darmo. Powyżej muszę płacić. Chyba go przepisze do 15 bo place za te godziny a i tak go odbieram przed 15...
Jak pójdę w marcu na zwolnienie to chyba go przepisze do 13... skoro będę w domu to czemu miał by tam tak długo być...
 
Mi znowu zależy żeby zjadly obiad w przedszkolu z dziećmi. Mimo, że codziennie jednak jest jakiś obiad w domu. A w przedszkolu u nas obiad o 14.
Mój jest zapisany do 16. Do 13 przedszkole jest za darmo. Powyżej muszę płacić. Chyba go przepisze do 15 bo place za te godziny a i tak go odbieram przed 15...
Jak pójdę w marcu na zwolnienie to chyba go przepisze do 13... skoro będę w domu to czemu miał by tam tak długo być...
 
reklama
Do góry