reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja wprawdzie nie nerwicowe, ale depresyjne. W poprzedniej ciąży mi się zaczęły i nie wpłynęły dobrze na macierzyństwo. Jeżeli czujesz, że jest coś nie tak to od razu szukaj pomocy. Nie bagatelizuj tego Aniu.
Jak chcesz pogadać pisz na priv. Mocno przytulam. [emoji8]
napisałam :)
 
reklama
To u nas wszystkie 6 grup jest łącząnych po obiedzie bo o 13 większość rodzicow odbiera swoje dzieci... jak przyjeżdżam przed 15 to jest zwykle kilkoro dzieci ze wszystkich 6 grup [emoji54] za każdym razem mnie to dziwi...
Tu też łączą po południu 5 grup do dużej sali ale jak przychodzę o 16:30 to np dzisiaj czekając aż zjedzą naliczyłam 25 dzieci. Jak chodziła do żłobka to wiozłam ją na 7:30 bo pracowałam 8-16 a odbierał mąż o 15:30 bo pracował 7-15. I wtedy Małgosia była "tylko" 8h. Nie możemy zmniejszyć etatu a dziadkowie pracują więc innej opcji nie ma. Zresztą córka uwielbia przedszkole i super się tam rozwija. Wczoraj moja 3,5latka była po raz pierwszy dyżurną i pilnowała porządku, zamykania drzwi i zakręcania wody w łazience. I ona i ja jesteśmy taaakie dumne😁
 
Mam dokładnie to samo ja przyprowadzam na 8 to może ich tam 3 jest, a jak odbieram o 15 to może 10 zostaje i tak się zastanawiam czy nianie odbierają, czy babcie az mam wyrzuty sumienia że tak wcześnie zaprowadził dziecko można do 9 przyprowadzic ...
Nie miej wyrzutów sumienia, im na prawdę się tam krzywda nie dzieje i panie dbają żeby wartościowo spędziły czas😉 Często kobiety nie pracują i wcześniej odbierają, to nierówna gra😜
 
Mam dokładnie to samo ja przyprowadzam na 8 to może ich tam 3 jest, a jak odbieram o 15 to może 10 zostaje i tak się zastanawiam czy nianie odbierają, czy babcie az mam wyrzuty sumienia że tak wcześnie zaprowadził dziecko można do 9 przyprowadzic ...
Ja też mam trochę wyrzuty sumienia i mimo że przedszkole do 17 to lecę od razu po pracy. Kiedys stwierdziłam że krzywda mu się nie dzieje i sobie zrobię zakupy na spokojnie zanim go odbiorę. Było kilka minut po 16, mój syn jedyny z jedna panią, bardzo płakał "mama, mama" [emoji24] całe popołudnie przeplakalam, taka byłam zła na siebie ...
 
U mnie 15+3 i brzuszek narazie ledwo widoczny.

Brzuch przestał boleć, za to wróciły mdłości.. :baffled: Podejrzewam, że to od żelaza, bo dzisiaj rano wzięłam pierwszą tabletkę. Także forma dziś nie najlepsza. Dla poprawy nastroju kupiłam pierwsze body dla maleństwa i skarpetki :):):) Kolory neutralne, bo nie wiem jeszcze kto się tam u mnie kryje.

Ubranka z Lindex
Zobacz załącznik 1047659Zobacz załącznik 1047660Zobacz załącznik 1047661
Ojej cudne <3
 
Ja też mam trochę wyrzuty sumienia i mimo że przedszkole do 17 to lecę od razu po pracy. Kiedys stwierdziłam że krzywda mu się nie dzieje i sobie zrobię zakupy na spokojnie zanim go odbiorę. Było kilka minut po 16, mój syn jedyny z jedna panią, bardzo płakał "mama, mama" [emoji24] całe popołudnie przeplakalam, taka byłam zła na siebie ...
Właśnie tego się boję tez nie zostawiam to do końca otwarcia. Od 13 do 14:30 drzemka i o 15 odbiór.
 
reklama
Do góry