reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
W poniedziałek miałam. Jest wszystko super jak na razie. Jak miałam 21 lat z synem w ciąży wcale niczym się nie stresowalam.a teraz stres CAŁA niedzielę i poniedziałek. Jednak z wiekiem człowiek glupieje
Hih super ze wszystko wporzadku czyli mamy ten sam termin i ten sam wiek witaj 30 tko
 
U nas paradoksalnie w żłobku (prywatnym) na niecałe 30dzieci rano przed 8 i o 15 było jeszcze więcej dzieci niż teraz w publicznym przedszkolu (w którym jest ich ponad 100)
To nie jest paradoks, to są realia ludzi pracujących. Kiedy wozilam córkę do przedszkola państwowego na 6.30, nauczyciele tak ją zalowali, że biedna, bo tak wcześnie... a ja musiałam jechać przecież do pracy i rzeczywiście była często pierwsza lub w trójce na wielkie przedszkole, bo zbierali się w jednej sali.
 
O aj mój mąż od 3 lat też ma ciągle 30 😊 trochę dziko przekroczyć ta magiczna 30 stke 😊 A ty masz już jakiegoś szkraba w domu ? Ja to mam taka trochę dziwna rodzinę. Mamy w domu psa kota chomika oraz rybki. Jak w tej piosence dla dzieci i zawsze się śmiejemy z tego
To tak jak ja hih maz kot i pies :)hih
 
reklama
Dostalam dzisiaj wyniki krwi i wyszlo ryzyko zd 1:154. W opisie jest, ze to niskie ryzyko, ale mi sie wydaje, ze to jest jednak sporo 😓 wyszlo ktorejs podobnie? Co lekarz na to? Ja w UK to Tu wszystko jest inaczej...

Hej ☺️ Słyszałam, że w UK są zupełnie inne normy PAPPA, od których uznaje się 'ryzyko wysokie'. U nas, jak wszystkie wiemy, wysokie ryzyko jest od 300. Same stresy i dramaty z tym pappa. A w Anglii ta granica 'masakry' jest przesunięta na 150. Czy nie zdrowiej dla nas wszystkich? :)
 
Do góry