reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
A ja mam powracające bóle głowy.. Jeden dzień ok, drugi taki, że bez paracetamolu ani rusz... Dziś też mam ból głowy i ogólnie słaby dzień. Ale miałam intensywny weekend więc to pewnie dlatego..
Ja odstawiłam jawe1,5 tygodnia temu i pewnie organizm domaga się kofeiny
 
Dzisiaj od rana już nie mam plamienia, wiec postanowiłam świętować „Studniówkę”, które dzidzie są w podobnym wieku?
Zdjecie z mojej ulubionej Apki - Ciąża + (oczywiście wersja włoska).
D21E48F1-9E59-4166-A292-8F30C85C311C.jpeg
 
Może tak jak dziewczyny wyżej pisały, że data zapłodnienia była na pograniczu miesięcy? Z tego co czytałam teraz na szybko w necie to skuteczności jest 80-90% :D Nigdy nie wierzyłam a takie rzeczy ale może coś w tym jest? Haha się okaże w maju przy porodzie :p
Nieee syn był ze środka a miał być córeczką ;) nie wierzę w to totalnie ;)
 
Ja odstawiłam jawe1,5 tygodnia temu i pewnie organizm domaga się kofeiny
Ja nigdy kawy nie piłam, ale fajki pdstawiłam.. Z tym, że to było na początku września jak zrobiłam test więc stawiam, że raczej od hormonów ta głowa tak boli.
Dzisiaj od rana już nie mam plamienia, wiec postanowiłam świętować „Studniówkę”, które dzidzie są w podobnym wieku?
Zdjecie z mojej ulubionej Apki - Ciąża + (oczywiście wersja włoska).
Zobacz załącznik 1044115
Ja też jej używam. Według niej mam dziś 14+5, a według lekarza 14+0 :p ale to i tak podobny wiek dzidź :p
 
reklama
Hej u mnie według chińskiego kalendarza będzie chłopak i lekarz też tak mówił na prenatalnych. Sprawdzałam koleżankom i się nie sprawdziło.
Na wizycie u mojego gina spytam się czy widzi jaka płeć. Nic nie będę mówic, że już wiem.
Mi każdy mówi, że pięknieje w tej ciąży. Teraz widzę już sama ze skórą się poprawiła. Pierwsze tygodnie to mnie bardzo wysypywalo.


Dziewczyny z jakich apek ciążowych korzystacie?
Ja mam preglife apke.
 
Do góry