reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja odstawiłam jawe1,5 tygodnia temu i pewnie organizm domaga się kofeiny
Ja raz nie wypiłam kawy i cały dzień pękala mi glowa. Ledwo syna ze żłobka odebralam. W domu poprosilam męża o zrobienie kawy bo nie byłam w stanie wstać z kanapy...
Teraz mimo że mnie nie ciągnie do kawy codziennie piję rano profilaktycznie
 
reklama
Ja sprawdzalam i wychodzi mi chlopiec [emoji5] z usg jeszcze niestety niewiadomo (dzis zaczelam 14 tydzien).
Z ciekawosci sprawdzilysmy tez z mama i kuzynkami i wszystkim sie sprawdzilo, wiec cos w tym musi byc :p

Mi tez dzis glowa pęka, a najgorsze jest to ze nie mam w domu zadnych leków, ktore mozna brac :(
Mi z kalendarza wychodzi teraz chłopak. W poprzedniej ciąży się sprawdziło że dziewczynka. Zobaczymy bo mam wrażenie że teraz będzie druga girl. Pewnie dowiem się już w środe na wizycie z podgladanien ;>
 
25 listopada mam z pracy teambuilding który w sumie pomagam zorganizować jedziemy autobusem 100km, szkolenie, obiad, gry i zabawy a potem dyskoteka. Hotel ąę, koleżanki z zespołu tylko czekają żeby wskoczyć w kiecki a ja...nie mam co ubrać. Lubię taliowane sukienki i moje są za małe. Kupiłam na olx sukienkę happy mum ale mąż mówi że to za duży szok dla kolegów- na codzień do pracy noszę luźne bluzki i w sumie nikt jeszcze nie domyślił się o ciąży, ogłaszam w środę. Na prawdę taki brzuch na nóżkach? Czy ktoś ze mną z takim brzuchem zatańczy czy kupować coś skromniejszego i bardziej namiotowego? 20191111_184041.jpg20191111_184051.jpg
 
A ja się właśnie wczulam w dyskusje na ,,zadaj pytanie,, ciąża ,a zwolnienie.
Dyskusja pracodawca & pracownik ,który idzie wcześnie na zwolnienie [emoji20]Nawet zaczęłam już pisać swoje zdanie ale skasowałam uznając , ze wciągnę się w dyskusje, która pewnie skończy się nerwami.

PS. Dziewczyny, martwię się że jest ze mną coś nie tak.Dzisiaj 12+1 A ja nadal nie mogę uwierzyć w to że jestem w ciąży. Mało tego… Nie potrafię się głośno cieszyć, wręcz się tego boję. Nie wiem kiedy to się zmieni?
 
25 listopada mam z pracy teambuilding który w sumie pomagam zorganizować jedziemy autobusem 100km, szkolenie, obiad, gry i zabawy a potem dyskoteka. Hotel ąę, koleżanki z zespołu tylko czekają żeby wskoczyć w kiecki a ja...nie mam co ubrać. Lubię taliowane sukienki i moje są za małe. Kupiłam na olx sukienkę happy mum ale mąż mówi że to za duży szok dla kolegów- na codzień do pracy noszę luźne bluzki i w sumie nikt jeszcze nie domyślił się o ciąży, ogłaszam w środę. Na prawdę taki brzuch na nóżkach? Czy ktoś ze mną z takim brzuchem zatańczy czy kupować coś skromniejszego i bardziej namiotowego?Zobacz załącznik 1044123Zobacz załącznik 1044124


No brzuszek ładnie widać :)
A na upartego mozna tez stwierdzić, ze się dobrze najadłaś!;)
Kiecka fajna.
 
Laseczki mam pytanie, czy któraś czuje kłucie w dole brzucha? Co jakis czas czuje lekkie uklucie... Czy to moze być powiększająca sie macica? Dzisiaj mam 13t3d..
 
A ja się właśnie wczulam w dyskusje na ,,zadaj pytanie,, ciąża ,a zwolnienie.
Dyskusja pracodawca & pracownik ,który idzie wcześnie na zwolnienie [emoji20]Nawet zaczęłam już pisać swoje zdanie ale skasowałam uznając , ze wciągnę się w dyskusje, która pewnie skończy się nerwami.

PS. Dziewczyny, martwię się że jest ze mną coś nie tak.Dzisiaj 12+1 A ja nadal nie mogę uwierzyć w to że jestem w ciąży. Mało tego… Nie potrafię się głośno cieszyć, wręcz się tego boję. Nie wiem kiedy to się zmieni?
Jak już brzuszek będzie spory i ktoś będzie cię mocno kopal od środka. Albo po 14 tyg czyli magicznym wejściu w 2 trymestr. Tak czy siak - nie martw się tym. To zupełnie normalne, że nie wierzysz bo ta cała ciąża to dziwna jest ;) nie bój nic :*
 
reklama
Do góry