reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja też się czuje super, więc może i u mnie będzie chłopak .
Dla dziewczynki także wybrałam imię Pola , ale mój się nie zgadza absolutnie. On bardzo chce Zosie to niech będzie Zosia.
Mi się podoba Mia albo Pola ,ale mój M przeciwny.... myślę jeszcze o Michalinie lub Martynie.

Na chłopca brak pomysłów. W domu 10 letni Aleksander

Ja czuję, że dziewczyna bo z Olkiem czułam się super a teraz to dramat
 
reklama
Co do podrobów, surowego mięsa, serów niepasteryzowanych itd to ginekolog mnie uczulał ostatnio, że skoro nie przechodziłam toxo mam nie jeść i przemęczyć się te 9 miesięcy. I tak zrobię 😃 Potem nie darowałabym sobie gdyby coś się stało z mojej winy.
Tez nie mam przeciwciał Toxo i męża Włocha 😂
 
U mnie kalendarz chiński już w pierwszej ciąży się pomylił więc olewam ;)
Może tak jak dziewczyny wyżej pisały, że data zapłodnienia była na pograniczu miesięcy? Z tego co czytałam teraz na szybko w necie to skuteczności jest 80-90% :D Nigdy nie wierzyłam a takie rzeczy ale może coś w tym jest? Haha się okaże w maju przy porodzie :p
 
U mnie wyszła dziewczynka, ale każdy typuje chłopca bo ponoć ślicznie wyglądam [emoji4]
Ja super wyglądałam w ciąży z córką, każdy mówił „kwitniesz” 😃 I do dzisiaj się zastanawiam jak to możliwe, że nie odebrała mi urody bo jest prześliczna ! 😍 Tym chyba nie ma też się co się sugerować 🤷🏻‍♀️
Tez nie mam przeciwciał Toxo i męża Włocha 😂
Haha .. mój mąż nie jest rodowitym Włochem😅 - chociaż temperament, wygląd I zamiłowanie do kuchni ma typowo włoskie 😊

Wiecie co dzisiaj jadłam na obiad? ... grilla 😀 Taka naszła mnie ochota, że jechaliśmy do rodziców rozpalać i mój biedak stał godzinę na zimnie i robił 😅
 
A tak przy okazji płci, porownywalyscie sobie kalendarz chinski? Mi się w obu przypadkach sprawdzila płec dziecka jak narazie , także cos w tym jest . Wiadomo te kobietki które zaszly w ciaze na granicy i wieku i miesiąca wyznaczonego na tym kalendarzu mogą mieć niezgodne z nim wyniki, ale patrząc ogóle mi i moim koleżanka duzo razy się sprawdzil ten kalendarz hihi :D

Ja sprawdzalam i wychodzi mi chlopiec [emoji5] z usg jeszcze niestety niewiadomo (dzis zaczelam 14 tydzien).
Z ciekawosci sprawdzilysmy tez z mama i kuzynkami i wszystkim sie sprawdzilo, wiec cos w tym musi byc :p

Mi tez dzis glowa pęka, a najgorsze jest to ze nie mam w domu zadnych leków, ktore mozna brac :(
 
O kurczę no to teraz po prostu muszę się uzbroić w cierpliwość [emoji173]
Ja super wyglądałam w ciąży z córką, każdy mówił „kwitniesz” [emoji2] I do dzisiaj się zastanawiam jak to możliwe, że nie odebrała mi urody bo jest prześliczna ! [emoji7] Tym chyba nie ma też się co się sugerować [emoji2370]
Haha .. mój mąż nie jest rodowitym Włochem[emoji28] - chociaż temperament, wygląd I zamiłowanie do kuchni ma typowo włoskie [emoji4]

Wiecie co dzisiaj jadłam na obiad? ... grilla [emoji3] Taka naszła mnie ochota, że jechaliśmy do rodziców rozpalać i mój biedak stał godzinę na zimnie i robił [emoji28]
 
reklama
Może tak jak dziewczyny wyżej pisały, że data zapłodnienia była na pograniczu miesięcy? Z tego co czytałam teraz na szybko w necie to skuteczności jest 80-90% :D Nigdy nie wierzyłam a takie rzeczy ale może coś w tym jest? Haha się okaże w maju przy porodzie :p

Ciężko dokładną datę zapłodnienia znać, dlatego nie wierzę w ten kalendarzyk.
 
Do góry